Simona Ampiainen

Įsivaizdavau, kad būsiu buhalterė, kaip mama, nes psichologija atrodė „ką tu, vaikeli, su ja veiksi“. Dažnai vaikystėje girdėdavau frazę: „pasvajok ir praeis“. Būdama tarp geriausių, jaučiausi prasčiausia, bijojau auditorijos, raudonuodavau, nežinojau, ko noriu… Baigusi vadybą, 15 metų sėkmingai dirbau versle, 13 iš jų – vadovaujamose pozicijose. Galiausiai PRIPAŽINAU sau, kad ne pardavimų rodikliai mane domina, o kaip jaučiasi žmogus ir kas jį motyvuoja tų rodiklių siekti. Todėl, norėdama į šią temą nerti giliau, parašiau magistrinį darbą laimės darbe tema.

Tiek literatūra, tiek tyrimo rezultatai patvirtino, kad laimės ir vidinės motyvacijos variklis yra PROGRESAS. Tai reiškia – niekada nenustoti mokytis, tobulėti, augti. Ir dar – svarbu ne tik kaupti žinias, bet ir jas TAIKYTI PRAKTIŠKAI, vadinasi, eiti ir daryti. Taigi kasdien plečiu savo komforto zonos ribas. Tai darau medituodama ir naudodama 2015-aisiais atrastą emocijų paleidimo techniką.

Pamenu vieną bemiegę naktį, kai drebėjo visas kūnas, nes emociškai labai skaudėjo. Skaudino mano gyvenimo istorija, kuria tuo metu šventai tikėjau. Meldžiausi ir mano akys internete surado Ryčio Lukoševičiaus kvietimą į internetinį emocijų paleidimo kursą, kurio pradžia buvo už kelių valandų!

Praėjus vos trims internetinio kurso savaitėms, pajutau be galo didelį lengvumą, atrodė, kad nuo savęs nusiėmiau didžiulį akmenų ryšulį – savo iliuzijas. Susipažinus su Ryčiu ir emocijų paleidimo technika, prasidėjo didžiausi gyvenimo pokyčiai. Nebegalėjau sau meluoti ir pasakoti istorijų, kurios tiesa buvo tik tiek, kiek pati jomis nusprendžiau tikėti. Šis požiūris keitė viską.

Kai aiškiai supratau, kad pardavimai ne man ir kad čia pakliuvau iš baimės įsivardinti, ko išties noriu, savo vadovams pasakiau drąsų „NE“. Po šito „NE“ leidau sau išsiverkti, nes žinojau, kad nuo šiol tikrai bus kažkaip kitaip, laukia kažkas naujo. Ši drąsa netikėtai nuvedė mane į svajonių poziciją – norėdami sulaikyti mane toliau likti kompanijoje, darbdaviai pasiūlė dirbti pasitikėjimo žmogumi įmonėje. Tai buvo visiškai nauja pozicija, kur didžiąją dalį savo veiklų galėjau tiesiog susikurti! Darbas su žmonėmis ir žmonių psichologija! Nuostabiai netikėtas dalykas. Ir tai, pasirodo, nebuvo galutinė stotelė.

Praėjus keliems metams pasakiau: „Ačiū, buvo nuostabu, esu pasiruošus tolimesnei kelionei“. Drąsiai pradėjau grįžinėti į savo širdį, į tai, kas yra mano pašaukimas, o ne apgaulingas „teisingas pasirinkimas“. Dabar žinau, kad gyvenime nėra galutinės stotelės, todėl nebesistengiu ieškoti, tiesiog mėgaujuosi kelione. Dabar aš tiesiog bandau dalykus, kurie mane traukia, ir savo patirtimi dalinuosi seminaruose bei kasdienėse asmeninėse konsultacijose.

Visai neseniai išdrįsau išpildyti savo vaikystės svajonę – šokti. Žengdama šį žingsnį įsitikinau – NIEKADA nevėlu pradėti. Aš netgi tapau Lotynų šokių savo klasės Lietuvos čempione. Šokis išlaisvino mane nuo auditorijos baimės. To man reikėjo tolimesniam žingsniui – dalinimuisi savo patirtimi su kitais. Tai patvirtino ir dar vieną tiesą – kiekviena patirtis yra super naudinga ir reikalinga mūsų kelionėje. Nesvarbu, kiek tau metų ir kaip, žiūrint iš dabartinio taško, užsiėmimas norima veikla atrodo nelogiškai. Belieka atsiverti ir pasitikėti, kad kažkas ten, sėdintis ant debesies, pateiks mums tą situaciją, kurios mums šiandien labiausiai reikia.

Dabar užsiimu veiklomis, kurių negaliu pavadinti darbu. Darau tai, kas man sekasi, kas mane labiausiai įtraukia ir niekada neatsibosta. Drąsiai žengiu vidinių norų keliu ir gyvenu savo aistra – įkvėpti žmones veikti, siekti, įgyvendinti savuosius troškimus bei patirti daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose – savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, tai yra savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas.

Kviečiu susitikti su savo iš nežinojimo užspaustomis emocijomis ir jas paleisti. Emocijų paleidimo mokytojas Hale Dwoskin sako: „Su emocijų išlaisvinimu gyvenimas ir toliau tęsiasi, tačiau be kančios. Gyvenimas tęsiasi kaip šventė, čia ir dabar“.

Mano konsultacijų (gyvai arba online) kaina 80€ už 2 val.
Tel.: +370 (682) 37757
El. paštas: simona.ampiainen@gmail.com
Miestas: Vilnius

Bendrauti su tavim labai paprasta, jaučiu nuoširdumą, paprastumą ir norą padėti. Sugebi įsigilinti į žmogų, vesti jį ir pasiūlyti tai, kas jam tuo metu būtų geriausia. Tiesą sakant, iš tavęs gavau pačius geriausius patarimus, kaip dirbti su savo užspaustom emocijom. Tas man labai rezonavo ir tiesiog tapo vienu geriausiu sprendimu mano emocijų paleidimui. Tai tik parodo, kaip gerai moki pajausti žmones, įsiklausyti į juos ir suteikti įrankius patiems dirbti su savo emocijom. Būtent dėl šių išvardintų priežasčių galėčiau drąsiai tave rekomenduoti kitiems, norintiems pačiu harmoningiausiu būdu paleisti savo užspaustas emocijas. Ačiū Tau!
Zigmas
Su tavim bendraudama jaučiau visišką pasitikėjimą ir ramumą. Žinojimą, kad mane tikrai išvesi iš mano pačios proto pančių ir įsitikinimų. Nors tavęs nepažinojau, tiesiog buvo visiškai paprasta ir sava su tavimi bendrauti! Esi organizuota ir nuoširdžiai padedi bei įsklausai, todėl paleidimas vyko taip sklandžiai, tu jauti kur link pakreipti temą. Jaučiau tikrai palengvėjimą ir daugiau pasitikėjimo savimi. Ačiū už tavo atvirą širdį! Tikrai rekomenduoju kitiems dėl aiškios struktūros, lengva ne tik paleisti, bet ir mokytis iš tavęs?.
Renata
Su tavimi jaučiausi saugiai, žinojau, kad galima pasitikėt. Prieš konsultaciją dėl savo klausimų buvau pasimetus, nežinojau kas, kaip ir kodėl, po konsultacijų tapo ramiau, lengviau, aiškiau. Sudrebini protą, kaip pats nesugalvotum.
Vilma
Su tavimi bendrauti labai lengva, iš gilaus ir supratingo žvilgsnio, palaikančios kūno kalbos kyla pasitikėjimas, tokiam žmogui kaip tu – norisi atsiverti. Visada į konsultacijas su tavimi ėjau su didžiausiu noru. Atsineštas problemas visada padėdavai paversti sprendimais. Padėdavai į vidinį sąmyšį pažvelgti iš viršaus ir suvokti savo atsakomybės dalį. Nors ir kaip tai individualu, tave rekomenduočiau dėl to, kad su tavimi lengva, paprasta, įdomu ir visada naudinga, kiekvieną kartą po konsultacijos išėjau labiau sąmoninga, labiau pasitikinti ir ramesnė.
Ieva T.
Paleidimai su Simona man buvo visiškai kitoks potyris. Jos dėka apie pačius paleidimus sužinojau, supratau žymiai daugiau nei iki tol, pažiūrėjau į juos šiek tiek iš kitos pusės. Simonos metodai man asmeniškai labai skyrėsi nuo to, ką buvau bandžiusi iki tol. Gal ne metodai, bet pats jausmas. Niekad nepamiršiu pačio pirmo karto, kai paleidinėjom – po paleidimų sesijos sėdžiu vakare kambary ant sofos ir nieko nebežinau – nei kas vyksta, nei kokios ten mano tos problemos buvo, nei ko aš noriu, nei ko nenoriu. Nieko. Tada pamenu tiesiog sugalvojau, kad reikia eiti pasivaikščioti, bet jau iš tokio autentiško, čia ir dabar noro ir pojūčio. Iš laisvės. Visiškos laisvės. O dar Simona – be galo šiltas žmogus, visada paleidinėdama su ja jaučiu saugumą ir meilę. Rūpestį ir dėmesį. Ačiū, Tau, brangioji.
Ieva
Su Simona susipažinau emocijų paleidimų stovykloje pas Rytį. Nors paleidimuose nesu naujokė, turiu beveik 4 metų patirtį, bet stovykloje buvo keletas labai kritinių momentų, tad labai reikėjo pagalbos. Simona buvo ta, kuri man labai padėjo grįžti į meilę ir pasitikėjimą… ji vedė švelniai, bet atkakliai… jaučiausi labai saugiai ir užtikrintai viso paleidimo metu… Ačiū Tau, Simona, už pastabumą ir supratimą, kada ir kokios pagalbos reikia… už kantrybę ir rūpestį visos stovyklos metu… ❤️
Aušra
Noriu padėkoti tau, Simona, už pagalbą, kurią gavau stovyklos metu. Labai malonu buvo su tavimi bendrauti. Atidumas, nuoširdumas, sugebėjimas jausti kitą, atitinkantys patarimai. Visa tai labai padėjo konsultacijų metu. Juk buvo iškilę daug sunkių prisiminimų, jausmų, bet po pokalbio- paleidimo jausdavausi žymiai stipresnė, ramesnė, labiau pasitikinti. Ir dabar jaučiu, kad esu šiek tiek kitokia, negu buvau prieš stovyklą. Tarsi yra vidinis aiškumas, stiprybė ir mažiau baimių, pasimetimo. Taigi ačiū tau už nuoširdumą.
Dalia