Simona Ampiainen

Emocijų paleidimų trenerė

Daugiau nei 15 metų savo gyvenimo praleidau versle, iš jų 12 metų vadovavimo pozicijose. Dirbau komandoje atidarant tinklus Lietuvoje ir už Lietuvos ribų (Takko Fashion ir Lidl). Tiek profesiniai, tiek asmeniniai pasiekimai džiugino, siūlomos galimybės buvo neribotos, tik atrodo imk, daryk ir turėsi, bet iki  “gyvenimo prasmės” vis kažko trūkdavo. Pažįstama?

Šiandien vis dar esu verslo sektoriuje, tačiau laiminga ir besimėgaujanti gyvenimu. Aiškiai supratau, kad įmonė, aplinka čia ne prie ko. Aplinka neturi pasikeisti, kad jausčiausi laiminga ir pakankama.

Kaip sako Hale Dwoskin: „Su paleidimais gyvenimas tęsiasi, tačiau be kančios. Gyvenimas tęsiasi, bet be poreikio meluoti sau. Gyvenimas tęsiasi kaip šventė čia ir dabar“.

Ir šiai dienai mano veiklos stipriai prasiplėtė. Kodėl? Nes dar labiau išsilaisvinau, nes dar stipriau patikėjau, nes ėmiau ir išdrįsau. Dabar ne tik dirbu Ryčio Lukoševičiaus plėtros komandoje, vedu mokymus įmonėse, bet ir vedu konsultacijas šį gyvenimo tarpsnį pasimetusiems ir suabejojusiems savo vidiniais resursais žmonėms.

Ar jau esi pasiruošęs pokyčiui savo gyvenime?

Mano konsultacijų kaina 60€ už 2 val.

Tel.: +370 (682) 37757
Skype: 
geltonake
El. paštas: 
simona@isave.lt
Miestas:
 Vilnius

Užsisakyti konsultaciją su Simona
Bendrauti su tavim labai paprasta, jaučiu nuoširdumą, paprastumą ir norą padėti. Sugebi įsigilinti į žmogų, vesti jį ir pasiūlyti tai, kas jam tuo metu būtų geriausia. Tiesą sakant, iš tavęs gavau pačius geriausius patarimus, kaip dirbti su savo užspaustom emocijom. Tas man labai rezonavo ir tiesiog tapo vienu geriausiu sprendimu mano emocijų paleidimui. Tai tik parodo, kaip gerai moki pajausti žmones, įsiklausyti į juos ir suteikti įrankius patiems dirbti su savo emocijom. Būtent dėl šių išvardintų priežasčių galėčiau drąsiai tave rekomenduoti kitiems, norintiems pačiu harmoningiausiu būdu paleisti savo užspaustas emocijas. Ačiū Tau! Zigmas

Su tavim bendraudama jaučiau visišką pasitikėjimą ir ramumą. Žinojimą, kad mane tikrai išvesi iš mano pačios proto pančių ir įsitikinimų😊💗. Nors tavęs nepažinojau, tiesiog buvo visiškai paprasta ir sava su tavimi bendrauti!
Esi organizuota ir nuoširdžiai padedi bei įsklausai, todėl paleidimas vyko taip sklandžiai, tu jauti kur link pakreipti temą. Jaučiau tikrai palengvėjimą ir daugiau pasitikėjimo savimi. Ačiū už tavo atvirą širdį! Tikrai rekomenduoju kitiems dėl aiškios struktūros, lengva ne tik paleisti, bet ir mokytis iš tavęs😇.

Renata

Su tavimi jaučiausi saugiai, žinojau, kad galima pasitikėt. Prieš konsultaciją dėl savo klausimų buvau pasimetus, nežinojau kas, kaip ir kodėl, po konsultacijų tapo ramiau, lengviau, aiškiau. Sudrebini protą, kaip pats nesugalvotum 😀.

Vilma

Paleidimai su Simona man buvo visiškai kitoks potyris. Jos dėka apie pačius paleidimus sužinojau, supratau žymiai daugiau nei iki tol, pažiūrėjau į juos šiek tiek iš kitos pusės. Simonos metodai man asmeniškai labai skyrėsi nuo to, ką buvau bandžiusi iki tol. Gal ne metodai, bet pats jausmas. Niekad nepamiršiu pačio pirmo karto, kai paleidinėjom – po paleidimų sesijos sėdžiu vakare kambary ant sofos ir nieko nebežinau – nei kas vyksta, nei kokios ten mano tos problemos buvo, nei ko aš noriu, nei ko nenoriu. Nieko. Tada pamenu tiesiog sugalvojau, kad reikia eiti pasivaikščioti, bet jau iš tokio autentiško, čia ir dabar noro ir pojūčio. Iš laisvės. Visiškos laisvės. O dar Simona – be galo šiltas žmogus, visada paleidinėdama su ja jaučiu saugumą ir meilę. Rūpestį ir dėmesį. Ačiū, Tau, brangioji. Ieva

Su Simona susipažinau emocijų paleidimų stovykloje pas Rytį. Nors paleidimuose nesu naujokė, turiu beveik 4 metų patirtį, bet stovykloje buvo keletas labai kritinių momentų, tad labai reikėjo pagalbos. Simona buvo ta, kuri man labai padėjo grįžti į meilę ir pasitikėjimą… ji vedė švelniai, bet atkakliai… jaučiausi labai saugiai ir užtikrintai viso paleidimo metu… Ačiū Tau, Simona, už pastabumą ir supratimą, kada ir kokios pagalbos reikia… už kantrybę ir rūpestį visos stovyklos metu… ❤️ Aušra

Noriu padėkoti tau, Simona, už pagalbą, kurią gavau stovyklos metu. Labai malonu buvo su tavimi bendrauti. Atidumas, nuoširdumas, sugebėjimas jausti kitą, atitinkantys patarimai. Visa tai labai padėjo konsultacijų metu. Juk buvo iškilę daug sunkių prisiminimų, jausmų, bet po pokalbio- paleidimo jausdavausi žymiai stipresnė, ramesnė, labiau pasitikinti. Ir dabar jaučiu, kad esu šiek tiek kitokia, negu buvau prieš stovyklą. Tarsi yra vidinis aiškumas, stiprybė ir mažiau baimių, pasimetimo. Taigi ačiū tau už nuoširdumą. Dalia

Su tavimi bendrauti labai lengva, iš gilaus ir supratingo žvilgsnio, palaikančios kūno kalbos kyla pasitikėjimas, tokiam žmogui kaip tu – norisi atsiverti. Visada į konsultacijas su tavimi ėjau su didžiausiu noru. Atsineštas problemas visada padėdavai paversti sprendimais. Padėdavai į vidinį sąmyšį pažvelgti iš viršaus ir suvokti savo atsakomybės dalį. Nors ir kaip tai individualu, tave rekomenduočiau dėl to, kad su tavimi lengva, paprasta, įdomu ir visada naudinga, kiekvieną kartą po konsultacijos išėjau labiau sąmoninga, labiau pasitikinti ir ramesnė. Ieva T.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį