Pakeisk savo gyvenimą

„… Nedaryk klaidos, norėdamas pakeisti savo gyvenimą. Kai pradedi nuo noro pakeisti pasaulį aplink save, tu klaidingai kreipi dėmesį į tai, kas tau nepatinka. Tokiu būdu į savo sąmonę pritrauki dar daugiau dalykų, kurių nenori. Nes būtent taip veikia „Traukos dėsnis“.

Pradėk nuo to, KĄ NORI SUKURTI. Tiesiog priimk sprendimą: „O, aš TAI norėčiau turėti gyvenime!“, ir paklausk savęs: „Ką aš jausčiau visa tai jau turėdamas?“. Šis klausimas tave nukels į „turėjimo“ būseną.

Tada natūraliai stebėk visas abejones bei įsitikinimus, kurie iškyla, bei PALEISK juos pagal paleidimų instrukcijas. Paleisdamas suvoksi, kaip kuri savo realybę.“
(Kristoferis Dilardas, emocijų paleidimo instruktorius iš JAV)

Yra daugybė knygų, kuriose aprašomi įvairūs asmenybės tobulinimo metodai, tačiau gyvenime svarbiau ne kiek technikų žinai, bet ką išbandei, ką patyrei, ką sukūrei. Išmok paprastą ir efektyvią emocijų paleidimo techniką, kuri nuramina protą, paleidus pasąmoninius blokus, įsitikinimus ir šablonus, pagal kuriuos dabar gyveni.

Emocijų paleidimo technikos įgūdžiai tau padės:

– Lengvai ir užtikrintai siekti savo tikslų
– Pašalinti pasąmonėje esančius blokus, kurie trukdo gyventi ramybėje
– Jaustis laisvu ir energingu
– Jausti atsipalaidavimą gyvenime
– Patirti savo neribotą esybės pusę nuosekliai ir sistemingai, o ne kartais ir atsitiktinai
– Ramiau priimti kylančius negatyvius jausmus
– Nustoti teisintis prieš save ir kitus dėl savo minčių, veiksmų ir požiūrio
– Mylėti save vietoj to, kad ieškotum meilės išorėje

Kai nesi sąmoningas, tavo gyvenimas vyksta automatu: taip, kaip diktuoja įsitikinimai ar programos, kurios tave valdo. Tačiau tomis akimirkomis, kai prabundi ir suvoki, kad tu pats priimi sprendimus, atgauni galią spręsti ir veikti. Kaip dažniau prabusti? Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir drąsiai veikti. Tu turi galią apsukti tai, kas tau nepatinka, ir padaryti taip, kad patiktų. Tu esi tas, kuris renkasi: džiaugtis ir atsipalaiduoti ar stengtis ir įsitempti.

Kodėl žinodamas, kad renkiesi, kad gali gyventi kitaip, tu to neįgyvendini? Tam trukdo praeities patirtys, pasąmoninėje proto dalyje sukaupti elgesio modeliai bei šablonai, kaip reaguoti tam tikrose situacijose. Kol jų nepastebi, nesupranti, kad elgiesi automatiškai, ir nevaldai savęs. Tu gali tai transformuoti ir nuraminti nuo minčių dūzgiantį protą, kuris nuolat jaudinasi, nerimauja ir klausinėja: O ką daryt? O tikrai gerai? O man pavyks? Na kodėl man taip nesiseka? Kodėl aš savęs nemyliu? O ką, jeigu nepatiks? O ką, jeigu ir vėl neišeis?

Gana vien skaityti ir „domėtis“ įvairiausiomis technikomis, pradėk daryti. Jei vis dar atrodo, kad nežinai kaip, ateik į seminarą ir išmok paleisti abejones, įsitikinimus ir praeities skausmą, kad galėtum kurti „turėjimo“ būseną.

Related Articles

Santykiai poroje

Pirmiausiai, nuo ko visada pradedu kalbėjimą apie santykius tai yra tai, kad tokio dalyko, kaip santykių nėra! Tavo mylimasis ar mylimoji jų neturi. Tokių kaip santykių, kuriuos tu gali pačiupinėti, tarp žmonių – nėra. Yra tavo istorija, tavo galvoje ir yra kito žmogaus istorija jo galvoje apie jūsų bendrus santykius. Aš turiu savo istoriją apie santykį su žmona, aš turiu savo istoriją apie santykius su savo vaikais, tėvais, draugais, pažįstamais, kaimynais, bendradarbiais ir t.t., o jie turi savo istorijas…

Kas yra tikslai ir kam jie reikalingi? 2.

Daugelis žmonių tikslus labai sureikšmina. Jiem tai atrodo sudėtinga, ypatingai svarbu, baisu nesuklysti, super didelis reikalas, gal net su abejone “ar tikrai būtent to norėtųsi”. To pasekmė, kad apatiškai nusprendžiama: “man nesvarbu…”, “koks skirtumas”, “kaip einasi taip ir bus gerai”, “vėliau tuo užsiimsiu” ir pan…