Kodėl sunku paleisti kaltę, aš blogas, nevertas ir kitus neigiamus įsitikinimus

Nuolat susiduriu su visiškai užsispyrusiais jausmais ir teiginiais iš klientų, kad nežinau kaip paleisti kaltę, kodėl aš vis tikiu, kad ‘aš blogas’, kaip paleisti „tą nevertumą!?!“ ir gilinantis į skausmą ir įsitikinimus, kurie tai palaiko tapo visiškai aišku, kad …. (būgnai fone dėl dramatiško efekto)

Mes patys ginam tą tikėjimą, nes tai mus SAUGO, nuo kai ko dar baisesnio… nuo beprasmiško, nepaaiškinamo gyvenimo, kuriame visi yra laisvi elgtis, kaip jiems atrodo.

Kažkada, gyvenime, tos taisyklės – gerai, blogai, teisinga, neteisinga…. nubaus, apdovanos/paglostys/duos saldainį…

Sukūrė pamatus daugelio mūsų asmenybei, siekiams gyvenime ir visam supratimui, „kaip čia viskas veikia“ ir ką reikia daryti, kad „būtų gerai“.

O už to slepiasi dažnai milžiniška baimė, kaustanti stingdanti, kad nebegalėsiu paaiškinti kas čia vyksta ir kontroliuoti, nebeliks vilties pasiekti ir gauti to ko norisi, jei atisakysiu to lyg ir nemalonaus tikėjimo.

Pasirodo daugeliui pasaulis be pažįstamo ‘aš blogas’, nevertas, nemylimas, nesuprastas, nesvarbus, nereikalingas, vienišas ir t.t. – ATRODO žymiai baisiau, nes tada visi aplink yra laisvi ir negaliu nieko kontroliuoti! Ir nebėra suvokimo, kaip gauti tai ko daug metų trūko?

Pamatysi, tai pats ir labai praktiškai. jei pažiūrėsi šiuos video.

Tai gali neatrodyti labai tikrovišką į tai nesigilinant kasdien su skirtingais žmonėmis, todėl įrašiau 2 video.

1 video teorija, istorijos ir paaiškinimai

2 video – praktinė sesija su Agne, kuri sutiko pabūti pavyzdžiu ir leidosi tyrinėti savo baimių.

1 Teorija, istorijos ir paaiškinimai kodėl sunku tai paleisti

2 Sesija su Agne – Kaltė, gailestis, kitų kontrolė, o paleidus laisvė ir meilė

P.S. Jei nori nerti gilyn į save, registruokis į nemokamą susipažinimo skambutį čia https://isave.lt/rytis-lukosevicius/

ARBA atvažiuok į stovyklą https://isave.lt/stovykla/

Related Articles

Santykiai poroje

Pirmiausiai, nuo ko visada pradedu kalbėjimą apie santykius tai yra tai, kad tokio dalyko, kaip santykių nėra! Tavo mylimasis ar mylimoji jų neturi. Tokių kaip santykių, kuriuos tu gali pačiupinėti, tarp žmonių – nėra. Yra tavo istorija, tavo galvoje ir yra kito žmogaus istorija jo galvoje apie jūsų bendrus santykius. Aš turiu savo istoriją apie santykį su žmona, aš turiu savo istoriją apie santykius su savo vaikais, tėvais, draugais, pažįstamais, kaimynais, bendradarbiais ir t.t., o jie turi savo istorijas…

Ko tau ir man reikia labiau nei vilties?

Viltis mus vilioja geresne ateitimi. Ar jaučiate, kad ji tarsi žada stebuklą, kad viskas pasikeis ir tiesiog ateis geresnė ateitis?
Viltis yra dvilypė. Kartais gali pagelbėti, padėti atsistoti ir eiti tolyn. Tuo pačiu tai pagalbininkas, kurį reikia neštis su savimi. Ir jis turi svorio.

Kas yra tikslai ir kam jie reikalingi? 2.

Daugelis žmonių tikslus labai sureikšmina. Jiem tai atrodo sudėtinga, ypatingai svarbu, baisu nesuklysti, super didelis reikalas, gal net su abejone “ar tikrai būtent to norėtųsi”. To pasekmė, kad apatiškai nusprendžiama: “man nesvarbu…”, “koks skirtumas”, “kaip einasi taip ir bus gerai”, “vėliau tuo užsiimsiu” ir pan…