Kodėl stipriai norėti pokyčio neužtenka. 3 svarbūs žingsniai, kad pajudėtum į priekį.

Kartais matau kaip žmonės stengiasi “paleisti”, kaip jie bando “teisingai” įvykdyti, tai ką įsivaizduoja, kad turi įvykdyti, nes labai nori, kad būtų kitaip.

Kad būtų “geriau”. Laikas nuo laiko nuskamba nusiskundimas “Kodėl nepavyko, aš gi tiek ilgai ir taip stipriai norėjau? Ką padariau ne taip?”.

Šiame video išgirsi 3 praktinius pastebėjimus, kodėl net ir stiprus norėjimas pokyčių jų neatneša. Jei kažkur jaučiasi užstrigimas ir nevyksta pokytis pažiūrėk ir pasinaudok tuo, kad priimti naujus sprendimus.

Ir šiame video nerasi ‘dar vieno stebuklingo būdo gauti viską ko nori’, už tai išgirsi ką reikėtų peržiūrėti savyje, kad pajudėti į priekį ir rinktis naują gyvenimo kokybę.

Related Articles

Santykiai poroje

Pirmiausiai, nuo ko visada pradedu kalbėjimą apie santykius tai yra tai, kad tokio dalyko, kaip santykių nėra! Tavo mylimasis ar mylimoji jų neturi. Tokių kaip santykių, kuriuos tu gali pačiupinėti, tarp žmonių – nėra. Yra tavo istorija, tavo galvoje ir yra kito žmogaus istorija jo galvoje apie jūsų bendrus santykius. Aš turiu savo istoriją apie santykį su žmona, aš turiu savo istoriją apie santykius su savo vaikais, tėvais, draugais, pažįstamais, kaimynais, bendradarbiais ir t.t., o jie turi savo istorijas…

Ką tu gali padaryti, kad tavo santykiai būtų harmonijoje?

Santykiai svarbūs ir reikšmingi mūsų gyvenime, nes su visa savo aplinka turime santykius. Kokie tavo santykiai su antra puse, tėvais, kolegomis, vaikais ar klientais, taip ir jautiesi. Dažnai, jei santykiai tokie šiaip sau, tai jie tiesiog tempiasi ir tiek, o kartais visiška tragedija, demoralizuoja, žlugdo, nesinori nieko daryti dėl žmonių ar geresnio santykio su jais.