Ar tikrai poros nutolsta ir skiriasi,
nes auga skirtingu tempu?

Nutolimo galite išvengti, jei žinosite keletą dažniausiai pasitaikančių klaidų ir iš anksto sąmoningai nusiteiksite jų nedaryti.

Prenumeruok naujienlaiškį, kuriame dalinsiuos viskuo, ką patyriau vesdamas mokymus ir ko laukti šiais metais.

1 Pirma, tai kai mus kažkas itin įkvepia, mes galim norėti pradėti keisti šalia esantį žmogų, perdėtai entuziastingai aiškindami jam naujas tiesas ir patyrimus. To daryti neverta.

Bandymas gyvenimą apversti aukštyn kojomis pagal naujai sužinotas tiesas dažniausiai sukelia tik pasipriešinimą.

Jeigu tavęs neprašė – nemokyk, geriau pasidalink.

Papasakok, ką supratai, kaip jautiesi, kokias mintis tau tai sukėlė, leisk sužinoti ką išgyveni.

2 Antra, pasitaikanti problema – pamirštame palaikyti paprasčiausią ryšį. Kai patiriu kažką sau svarbaus ir intensyvaus, galiu lengvai pamiršti apie kitą. Tai, visų pirma pasidomėk, kaip jis ar ji jaučiasi ir gyvena dabar 😉

3 Trečia – gali pradėti tikėtis didžiulio palaikymo iš partnerio. Ne, partneris neprivalo šokinėti iš džiaugsmo ir žavėtis kiekviena detale. Geriau paleisk tokį lūkestį ir bus žymiai daugiau darnos.

Kai yra vaikai, dažnai dalyvauti kartu nesigauna, kažkas mokosi, o kažkas prižiūri juos. Labai gerai suveikia, jei šeima yra tiesiog šalia. Pusryčiai, vakarienė, ilgosios pertraukos kartu stovykloje leidžia palaikyti ryšį ir likti darniame santykyje

Poros nutolsta ar skiriasi, ne dėl to, kad auga skirtingu tempu. Taip įvyksta, jei bandom vienas kitą priverstinai pakeisti ar pamirštam palaikyti kasdienį ryšį su partneriu.

Renginių ir kursų kalendorius

Iki gyvo susitikimo vasaros stovykloje:

d.
val.
min.

Gali pradėti kada patogu:

„Paleidimų pamatai per 7-ias dienas“

Instruktorių kursas:

Planuojama pradėti 2024m. sausio mėn.