Živilė Grumadaitė

Emocijų paleidimų trenerė

Sakoma, kad šiuo metu gyvename taip, kaip „užsisakėme“ praeityje. Visos mintys ir norai, sukurti tada, realizuojasi dabar. Greičiausiai, praeityje turėjau mintį padėti žmonėms. Todėl dabar likimas ar Dievas (kaip kam skamba patogiau) atsiunčia man įrankius ir būdus tai daryti. Pradėjus paleidinėti mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Tiesiog, suvokiau ir pamačiau, kad visi jausmai ateina tam, kad išeitų. Ir jie visai nenori būti užspausti ir pasilikti. Taip atradau nuostabių dalykų – vidinę ramybę, harmoniją su savimi ir besąlyginę meilę.

Tel.: +370 (695) 13353
Skype: wwysniuke
El. paštas: z.grumadaite@gmail.com
Miestas: Vilnius

Kai užbaigsite rezervaciją.

Dėl konsultacijos laiko patvirtinimo, kad tikrai galiu jūsų pasirinktu metu prašau paskambinkite man arba parašykite sms telefonu ‭+370 (695) 13 353‬

Taip pat galite rašyti el. paštu: z.grumadaite@gmail.com​

Užsisakyti konsultaciją su Živile

Trys kartai paleidinėjant su Živile, buvo stiprūs ir intensyvūs, pilni emocijų (ašarų ir juoko) žiūrint į vaikystę ar net į praeitus gyvenimus. Pripažinsiu, kartais atrodydavo, kad nepavyks ,,paleisti”, kad taip ir liksiu užstrigusi savyje, savo į paviršių išlindusiose emocijose ir jausmuose, tačiau pasipriešinimas būdavo nugalėtas ir situacijos iš praeities ,,paleistos”. Pats procesas kartais būdavo sunkus, bet rezultatas saldus, vidus ramus, o pati galingiausia jėga – protas – nurimęs. Ačiū, Živilei. Tokios būsenos, tikiu, ieškome kiekvienas. Todėl būkime drąsūs ir pažvelkime į save kitomis akimis, atsiverkime naujam gyvenimui ir mūsų laukiantiems nuotykiams. Nerkime į juos ir mėgaukimės kiekviena mums skirta ramybės, meilės, laisvės ir džiaugsmo akimirka.
Ačiū, Živile, tu nereali! Raminta B.

Dariausi paleidimo seansą pas Živilę Grumadaitę, labai patiko ir manau, mums pavyko. Šiandien trečia diena po seanso, jaučiuosi puikiai, gyvenimą matau kitomis spalvomis. Tikrai planuoju ir toliau dirbti pati, taip pat dalyvauti seminaruose. Rekomenduosiu draugams taip pat ir dukrai. Ačiū. Živilė B.

Ačiū Tau! Atėjau atvira siela, ieškojau kaip palengvinti savo jausmą. Visada žinojau, jog viduje turiu labai labai daug meilės, bet nežinojau kaip ją duoti. Dabar žinau, kad pirmas adresatas – aš pati.
Tokie stiprūs išgyvenimai, tokia didelė laimė ir gerumas be priežasties turbūt dar nebuvusi mano sieloj! Ačiū Tau dar kartą!

Ačiū, Živilei už mūsų nuostabius paleidimus. Negaliu apsakyti savo dėkingumo už tavo gilias įžvalgas, kurios nekartą padėjo pamatyti savo gilius įsitikinimus, kurių nepavykdavo pamatyti pačiai. Negaliu atsidžiaugti mūsų vakarykščiu paleidimu , kurio dėka harmonizavosi santykiai su draugu. Pastaruoju metu turėjau šiokių tokių nesklandumų su pinigais, iškart po mūsų gausos paleidimo, pagaliau pardaviau savo filmavimo kamerą, kurios ,kaip žinai, ilgai negalėjau parduoti, vis dar negaliu atsistebėti kaip kartais greit veikia paleidimai. Paleidinėju ilgai ir paleidimų partnerių turiu tikrai nemažai, tačiau kaskart negaliu atsistebėt, kaip po paleidimų su tavim kardinaliai pasikeičia pasitenkinimo nekelianti situacija, ir aš vėl atrandu vidinę ramybę… Konsuelo K.

Konsultuotis su Živile buvo gera ir lengva, jaučiau visišką pasitikėjimą. Manau paleidinėt man pavyko, gal ne viską iki galo. Tai buvo nerealu, tarsi hipnozė, tik daug paprasčiau, tu viską pats suvoki, atsakymus gauni pats. Patiko tai, kad konsultantė mane puikiai jautė ir žinojo, ko klausti. Ačiū! Renata D.

Paleidimų techniką savo gyvenime taikau jau gan seniai ir per tą laiką tikrai įvertinau pagalbą iš šalies. Ačiū tau, Živile, už tavo profesionalumą, intuityvų, bet labai aiškų ir beatodairišką vedimą, pagalbą paleidžiant skaudžius įsitikinimus apie save pačią ir mano santykius su kitais ir pačiu gyvenimu. Po visko, ką teko kartu praeiti, jaučiu, kad galiu visiškai tavimi pasitikėti ir nerti į giliausias ir tamsiausias savo gyvenimo kerteles, nes kartais, net jei pati pametu savo viziją, tu esi su manimi, kad priminti, dėl ko paleidinėju. O gyvenime pokyčių jaučiu ir matau tikrai daug ir labai džiugių! Pagaliau tikrai galiu pasidžiaugti savimi ir pripažinti, kad esu verta laimės, intymumo ir draugystės su aplinkiniais, o realybė kaip niekada gyva ir pilna laisvės ir grožio! Tiems, kas dar abejoja, tiesiog patariu žengti į nežinią ir atsiduoti procesui, tikrai nesigailėsit! Ieva

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį