Živilė Grumadaitė

Mano sąmoningo augimo kelias prasidėjo labai anksti. Paleidimus atradau būdama vos 16-os metų. Visuomet buvau smalsi, domėjausi savęs pažinimu, psichologija, laiko planavimu, viešu kalbėjimu, tikslų išsikėlimu ir jų įgyvendinimu, NLP, koučingu. Vėliau supratau, jog susikurdama superasmenybę, laiminga netapsiu, viduje dar kažko labai stigo. Lemtingų atsitiktinumų dėka sutikau Rytį – tai iš esmės transformavo mano gyvenimą ir vis dar jį keičia, nes pats stabiliausias patyrimas yra nuolatinis pokytis mūsų gyvenime.

Paleidimų konsultantė esu nuo pat “į save” įkūrimo pradžios, 2015-ųjų, aktyviai paleidimus naudoju nuo 2014-ųjų.

Visos paleidimų temos man artimos, tačiau dažniausiai savo darbe ir gyvenime susiduriu su santykių tema, savirealizacija, mylima veikla, tikslų kėlimu, finansais, dvasinių tikslų siekimu ir pan. Visų temų šaltinis vienodas – mūsų protas ir įsitikinimai, mums nebetinkantys tikėjimai.

Daugelis žmonių stringa su mylimos veiklos atradimu ir gebėjimu iš to užsidirbti, pati esu praėjusi visą šį kelią su abejonėmis, nesaugumo jausmu ir neužtikrintumu. Dabar galiu pasakyti, jog finansai ir gausa yra tik proto sprendimas, kai viduje gausu – išorė tai privalo atspindėti.

Pasidalinsiu trumpa istorija: kai vykau pas Rytį į paleidimų savaitgalį (2014 m.) buvau dieninių studijų studentė, dirbanti visą darbo dieną, ir tuo metu beveik tūkstantį litų siekianti suma buvo beveik visas mano mėnesinis atlyginimas, bet drąsiai nutariau tai investuoti į vidinius virsmus. Po intensyvaus laiko su savimi ir išsikelto finansinio tikslo, paleidimų pagalba, paleisti 100 lt, o vėliau ir 1000 lt (visiškai nieko dėl to nedarant, tik paleidinėjant), man atrodė kosmosas, iki tol, kol po penkių dienų į mano sąskaitą universitetas pervedė beveik 3000 lt siekiančia sumą, nes pasirodo buvau viena iš dviejų geriausių studenčių kurse. Galima sakyti, atsitiktinumas ir sutapimas, bet vėliau tokių ,,atsitiktinumų” nutiko šimtai. Ir taip daugelyje gyvenimo sričių, jau nekalbant apie vis didesnę ramybę ir atsiveriantį beribiškumą širdyje.

Per visus savęs pažinimo metus išbandžiau ir turiu labai įvairios patirties kitose praktikose. Beveik tris mėnesius svečiavausi pas šamanus džiunglėse bei Anduose, šalia Urubambos slėnio. Esu dalyvavusi kone per šimtą ceremonijų su gamtos medicina. Prieš porą metų kartu su Liudu V. atsivežėme iš Šipibo genties vyriausiąjį šamaną Giuliermo, kuris gydydavo kitus šamanus. Kartu suorganizavome 8 ciklus su gamtos medicina ir ikaromis. Keturis kartus meditavau 10 dienų vipassana budistinę meditaciją. Vedu asmeninius ir grupinius sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus. Taip pat suorganizavau Taber Shadburne pirmąjį vizitą Lietuvoje ir jo dėstomą “Radikalų atvirumą”. Taip pat turiu dvi Reiki pakopas ir kt.

Pasitelkdama paleidimus ir kitas anksčiau išvardintas praktikas, vedu asmeninius dviejų dienų gilius pasinėrimus. Tai gali būti bet kurios dvi jūsų pasirinktos dienos. Asmeniškai esu išbandžiusi tokių gilių dviejų dienų naudą. Mes nuolatos nesustodami einam į save, transformuodami visus įsitikinimus, kuriuos tik sutinkame.

Susitikimai: Internetu
Bendras praktikų laikas iki 16 valandų.
Dviejų dienų tranformacinis patyrimas : 580€.
SVARBU: laikus ir datas, dėl dviejų dienų pasinėrimo, reikėtų derintis atskirai.

Norėdami registruotis

Paskambinkite man arba parašykite sms telefonu +370 (695) 13 353
Taip pat galite rašyti el. paštu: z.grumadaite@gmail.com

Trys kartai paleidinėjant su Živile, buvo stiprūs ir intensyvūs, pilni emocijų (ašarų ir juoko) žiūrint į vaikystę ar net į praeitus gyvenimus. Pripažinsiu, kartais atrodydavo, kad nepavyks ,,paleisti”, kad taip ir liksiu užstrigusi savyje, savo į paviršių išlindusiose emocijose ir jausmuose, tačiau pasipriešinimas būdavo nugalėtas ir situacijos iš praeities ,,paleistos”. Pats procesas kartais būdavo sunkus, bet rezultatas saldus, vidus ramus, o pati galingiausia jėga – protas – nurimęs. Ačiū, Živilei. Tokios būsenos, tikiu, ieškome kiekvienas. Todėl būkime drąsūs ir pažvelkime į save kitomis akimis, atsiverkime naujam gyvenimui ir mūsų laukiantiems nuotykiams. Nerkime į juos ir mėgaukimės kiekviena mums skirta ramybės, meilės, laisvės ir džiaugsmo akimirka.

Ačiū, Živile, tu nereali!

Raminta B.

Dariausi paleidimo seansą pas Živilę Grumadaitę, labai patiko ir manau, mums pavyko. Šiandien trečia diena po seanso, jaučiuosi puikiai, gyvenimą matau kitomis spalvomis. Tikrai planuoju ir toliau dirbti pati, taip pat dalyvauti seminaruose. Rekomenduosiu draugams taip pat ir dukrai. Ačiū.

Živilė B.
Ačiū Tau! Atėjau atvira siela, ieškojau kaip palengvinti savo jausmą. Visada žinojau, jog viduje turiu labai labai daug meilės, bet nežinojau kaip ją duoti. Dabar žinau, kad pirmas adresatas – aš pati. Tokie stiprūs išgyvenimai, tokia didelė laimė ir gerumas be priežasties turbūt dar nebuvusi mano sieloj! Ačiū Tau dar kartą!

Ačiū, Živilei už mūsų nuostabius paleidimus. Negaliu apsakyti savo dėkingumo už tavo gilias įžvalgas, kurios nekartą padėjo pamatyti savo gilius įsitikinimus, kurių nepavykdavo pamatyti pačiai. Negaliu atsidžiaugti mūsų vakarykščiu paleidimu , kurio dėka harmonizavosi santykiai su draugu. Pastaruoju metu turėjau šiokių tokių nesklandumų su pinigais, iškart po mūsų gausos paleidimo, pagaliau pardaviau savo filmavimo kamerą, kurios ,kaip žinai, ilgai negalėjau parduoti, vis dar negaliu atsistebėti kaip kartais greit veikia paleidimai. Paleidinėju ilgai ir paleidimų partnerių turiu tikrai nemažai, tačiau kaskart negaliu atsistebėt, kaip po paleidimų su tavim kardinaliai pasikeičia pasitenkinimo nekelianti situacija, ir aš vėl atrandu vidinę ramybę…

Konsuelo K.

Konsultuotis su Živile buvo gera ir lengva, jaučiau visišką pasitikėjimą. Manau paleidinėt man pavyko, gal ne viską iki galo. Tai buvo nerealu, tarsi hipnozė, tik daug paprasčiau, tu viską pats suvoki, atsakymus gauni pats. Patiko tai, kad konsultantė mane puikiai jautė ir žinojo, ko klausti. Ačiū!

Renata D.

Paleidimų techniką savo gyvenime taikau jau gan seniai ir per tą laiką tikrai įvertinau pagalbą iš šalies. Ačiū tau, Živile, už tavo profesionalumą, intuityvų, bet labai aiškų ir beatodairišką vedimą, pagalbą paleidžiant skaudžius įsitikinimus apie save pačią ir mano santykius su kitais ir pačiu gyvenimu. Po visko, ką teko kartu praeiti, jaučiu, kad galiu visiškai tavimi pasitikėti ir nerti į giliausias ir tamsiausias savo gyvenimo kerteles, nes kartais, net jei pati pametu savo viziją, tu esi su manimi, kad priminti, dėl ko paleidinėju. O gyvenime pokyčių jaučiu ir matau tikrai daug ir labai džiugių! Pagaliau tikrai galiu pasidžiaugti savimi ir pripažinti, kad esu verta laimės, intymumo ir draugystės su aplinkiniais, o realybė kaip niekada gyva ir pilna laisvės ir grožio! Tiems, kas dar abejoja, tiesiog patariu žengti į nežinią ir atsiduoti procesui, tikrai nesigailėsit!

Ieva