Zita Jocevičė

Dažnai žmonės sako, kad vaikystėje patirti nesklandumai, psichologinės traumos ar kiti sunkūs išgyvenimai palieka žalą visam laikui ir nieko čia jau nebepadarysi… AR TIKRAI TAI TIESA?

Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Tiesiog taip… Nuolatinis maisto ir būtiniausių priemonių trūkumas buvo mano kasdienybė – gyvenau visiškame skurde. Dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo.

Negana to, savo gyvenime patyriau dviejų mylimų žmonių mirtį – kai buvau dar paauglė, mirė brolis, o vėliau ant mano rankų iš gyvenimo išėjo mano mylimasis.

Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį?

Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.

Dar būdama keturiolikos, kai palikau tėvų namus, žinojau, kad susikursiu tokį gyvenimą, kokio noriu. Pradėjau gilintis į savo vidų, stebėti mintis, emocijas, kas man teikia džiaugsmą. Atsirado vis daugiau vidinės ramybės, laisvės. Baigiau vidurinę ir net universitetą. Kurį laiką dirbau pagal įgytą specialybę – naminių gyvūnų gydytoja. 

Kiekvieną kartą, norėdama labiau pažinti save ir išlaisvinti savo užspaustas emocijas, drąsiai žiūrėdavau į savo vidų. Skaičiau daug knygų, meldžiausi, meditavau, daug rašiau – prisiėmiau atsakomybę už savo gyvenimą. Pradėjau studijuoti Theta Healing praktiką, kuri išmokė mane pamatyti dar gilesnius man kenkiančius įsitikinimus, juos išlaisvinti, atpalaiduoti ir paleisti. Viename iš Theta Healing seminarų sutikau Rytį Lukoševičių, kuris mane supažindino su emocijų paleidimo technika. Nors iš pradžių apie ją nieko nežinojau, Ryčiui paprašius paleisti vieną iš emocijų, pajutau, kad šią praktiką ilgą laiką naudojau ir pati, tik tai dariau savaip. Pagilinus žinias, ši praktika visiškai susiintegravo į mano kasdienybę ir tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.

Po pusantrų metų intensyvaus emocijų paleidimo praktikavimo, visiškai pasikeitė mano asmeninių santykių sritis – sutikau savo būsimą vyrą, o prabėgus vos 4-iems mėnesiams nuo pažinties, sukūrėme šeimą. Dar po kelių mėnesių tapau oficialia emocijų paleidimo trenere.

Dabar, naudodama emocijų paleidimo techniką, aš lengvai randu vaikystėje patirtų psichologinių traumų blokus ir, juos šalindama, įgyvendinu savo svajones. Man tai – nuolatinis, niekada nesibaigiantis ir tuo pačiu be galo džiaugsmingas procesas. Galiu drąsiai teigti, kad gyvenimas man tapo švente.

Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems paleisti viską, kas jiems trukdo visavertiškai, kokybiškai ir laimingai gyventi. Jaučiu ir tikiu, kad kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti turėti tai, kas geriausia. Vesdama emocijų paleidimo sesijas, padedu kiekvienam susikurti harmoningus santykius su savimi, atrasti vidinę ramybę ir patirti nuolatinį gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas gali pasirinkti KITAIP – taip, kaip jis nori. O aš galiu padėti tai padaryti.

Kviečiu registruotis į mano konsultacijas.

Mano konsultacijų kaina 100€ už 2 val.

Tel.: +‭370 (602) 24 288‬
El. paštas: 
zjuodsnukyte@gmail.com
Miestas:
 Kaunas

Registracija susitikimui

Visas mano gyvenimas atrodo pasikeitė tik į gerą pusę, dėl to esu labai dėkinga jums. Pradėjau dirbti Kalėjimo departamente, vyriausiąja inspektore. Tikiuosi žmonės labiau domėsis, kaip nuraminti save ir atras jus. Nes kartais žmogui reikia svetimo tokio, žmogaus kaip jūs. Nes artimi, kaip benorėtų, jie negalės padėti, taip kaip jūs. Ačiū jums tariu didelį ir tikiuosi, kad ir toliau padėsit žmonėms, nes jūs tai sugebat. Gerų jums darbų ir linkiu jums daug stiprybės.
Indrė
Ačiū dar kartelį už vedimą paleidžiant emocijas. Labai padarė ispūdį, kad telefonu visai nepažystamas žmogus man sukūrė tokią saugią erdvę, kur galėjau atsiverti pilnai. Buvau nustebinta savo jausmų. Jaučiau pasitikėjimą tavimi ir mano baimės ir gėda atsiverti išnyko. Man iš kart palengvėjo, nors kūnas jautėsi pavargęs,ėjau po sesijos pamiegoti ir tai taip pat buvo gijimo procesas. Kadangi tuo metu buvau serganti, esu isitikinus,kad pasveikau greičiau,nei tai būtų vykę be paleidimo. Taip pat kitom dienom pastebėjau, kad siunčiau Cv be baimės, dariau darbus,kuriuos atidėjinėjau anksčiau. Nebeliko to vertintojo ir ilgų svarstymų. Ir taip pat nuėjau į pasimatymą,kuris praėjo smagiai,be įtampos. Ačiū dar kartelį! Linkiu sėkmės tolimesnėje veikloje.
Simona

Nežinau ką ir pasakyti tai sakysiu tiesą! Tu žiūrėdama į žmogų savo giliom akim sugebi nuspirti dangtį nuo giliai paslėptų jausmų, leisti suprasti kodėl iškyla vienokia ar kitokia emocija (dažniausiai nekokia) ir man taip buvo pašnekėjus su tavimi 5 min….!!!!!!!

Aš buvau priblokštas, kad viskas taip paprasta, nes viską mes žmonės mėgstam sudėtingai daryti(atseit tada geriau gaunas), o aš ypač!

Labai ačiū tau, kad padedi žmonėms jaustis ir gyventi lengviau, paprasčiau, draugiškiau su savimi, o tada ir su visais aplinkiniais!!!

Na ir žinoma turiu pasidalinti, kas man labai nepatiko!!! Per pirmą mūsų paleidimą aš pasijaučiau visiškai beginklis, negalėjau priešintis, teko pripažinti pralaimėjimą slėpynėse nuo savo jausmų!!!

Vilius

Kai sutikau Zitą pirmą kartą, pamaniau, kad jau anksčiau esu su ja bendravus, kad ją pažįstu. Tačiau pasikalbėjus, taip ir nepavyko atsiminti jokių bendrų sąlyčio taškų 🙂 Nepaisant to, tolimesnis mūsų bendravimas buvo toks, kurio jau nebepamiršiu niekada. Atvira, priimanti besąlygiškai, išmintinga, įkvepianti, padrąsinanti. Paleidinėjom su Zita labai skirtingomis temomis ir kiekviena kartą su jos vedimu nueidavome iki pačių sielos gelmių. Jos palaikymas, taiklūs pastebėjimai padėjo man pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų, padėjo suprasti ir pamatyti, kodėl elgiausi vienaip ar kitaip, kodėl jaučiausi taip, kaip jaučiausi, padėjo visa širdimi pajausti, kad būtina pirmiausia mylėti save, pripildyti save, kad būtų galima dalintis su kitais.

Ačiū tau, brangioji, už padrasinima klausti visko, kas man rūpi, ir nebijoti pasirodyti įkyria ar tapti “nepatogia”. Ačiū už įkvepiantį pavyzdį būti laisva, mylinčia ir priimančia kitus tokius, kokie yra. Ačiū už drąsą gyventi tokį gyvenimą, kokio noriu aš pati! ♥️

Indrė

Pas Zitą atėjau pagalbos su konkrečiu klausimu. Neramino tai, kad pagalvojus apie vaikučius ateidavo baimė – „ o jei vaikutis gims nesveikas“. Ši mintis vis nedavė ramybės…

Zita padėjo suvokti, kad programa buvo tokia, jog tokiu būdu aš norėjau save mokinti- besąlyginės meilės…

Esu labai dėkinga Zitai, kuri savo rūpestingumu, geranoriškumu padėjo paleisti šią programą. Paleidimas įvyko taip greitai ir paprastai, kad tuo metu net negalėjau patikėti jog tikrai VISKAS..paleista… Nuo to laiko jei ir ateina tokia mintis, nebėra jokios emocijos tame, nebeliko baimės.

Dar kartą AČIŪ už tokį atsidavimą ir paprastumą dirbant, už šilumą, nuoširdumą, už supratingumą.

Iveta
Labai Tau didelis ačiū, kad padėjai man pajausti moterį Deivę savyje, pajausti tą energiją, susilieti su ja. Labai Tave myliu ir pasiilgau Tavo buvimo, šilumos, meilės, kuri eina iš Tavęs. Ačiū, Tau.
Ina

Atkeliavau visiškai užsispaudęs- kupinas baimių, nepasitikėjimo žmonėmis, atskirumo jausmo, beviltiškumo. Atrodė, kad esu visiškai žlugęs. Tačiau pavyko paleisti didelę baimę ir nuo tada po truputį, po truputį mąstymas pradėjo keistis. Atėjo suvokimas, kad aš esu visiškai atsakingas už savo gyvenimą bei savo jausmus. Kad iš esmės esu aktyvus savo gyvenimo kūrėjas, o ne auka. Ačiū, Zitai, už begalinį palaikymą ir pagalbą paleidžiant daugybę giliai užkištų jausmų. Ir taip pat visiems ten buvusiems žmonėms, kurie parodė, jog anaiptol nesu vienas/ atskiras, o viso to dalis. Dabar daug kas iš esmės pasikeitė į gerą. Daugiau emocinio stabilumo, erdvės vidiniams apmąstymams. To, ko anksčiau bijojau ar negalėjau padaryti, dabar atrodo stačiai juokinga. Atsirado ALKIS GYVENIMUI. Ir nors pastebiu, jog dažnai užsispaudžiu- patenku į senas programas, bet žinau, kad tai laikina.

Paleidimai veikia ir veikia labai labai giliuose lygmenyse. Taigi jeigu jautiesi užstrigęs, nežinantis, ką daryti ar apskritai nori daugiau galios savo gyvenimui- paleidimai kaip tik tau!

Juras

Dabar jaučiuosi laisvesnė, mažiau pasiduodu stresui, baimėms, daugiau pasitikėjimo.Ypač tai jaučiau grįžusi pačioje pradžioje. Tačiau mano aplinkoje konfliktinių situacijų netrūko niekada, nes kai kurie žmonės taip gyvendami jaučiasi svarbesni…Aš dabar truputį lengviau į visą tai reaguoju, stengiuosi suprasti, kad tai kitų problemos ir kad man nebus lengviau nuo to, jeigu aš nervuosiuos. Todėl įtampa vėl kaupiasi ir norisi paleidimų.

Esu dėkinga tau už pagalbą. Tikrai esi nuoširdi, švelni, draugiška, geros širdies. Malonu, kai reikiamu momentu sulauki kažkieno pagalbos. Pamačiau, kaip galima sau padėti, įgyti ryžto, drąsos.Tau taip pat linkiu, kad gyvenimas būtų džiugus, harmoningas, kūrybingas. Gražių, šviesiu patyrimų !

Dalė
Esi nuostabus žmogeliukas, gera būt šalia tavęs , pravirkdei ir prajuokinai mane, kai mažiausiai tikejausi aš. Padėjai man išsilaisvinti, paleisti ir atleisti senas nuoskaudas ir priimti. Transformuoti pyktį į besąlyginę meilę, pajutau vidinę ramybę.
Tadas

Paleidimai tai be galo paprasta, efektyvi ir greita technika leidžianti blaiviai peržiūrėti, keisti išformuoti dominuojančius įsitikimus, būsenas, emocijas. Ši technika man leido pažvelgt į gyvenimą ne iš aukos, bet iš kūrėjo pozicijos, kas visiškai apvertė supratimą apie pasaulį.

Esu labai dėkingas Zitai už pagalbą, nuostabų vedimą, kai atrodė esu beviltiškai kažkur užstrigęs. Zita, yra patyrusi, labai intuityvi paleidimų instruktorė, gebėjusi greitai atvesti ten kur dažnai nesinorėdavo žiūrėti 🙂 Bet labiausiai patiko tai kad į procesą įnešdavo žaismingumo, kūrybiškumo, kas labai palengvino mano užduotį, išblaivindavo, leisdavo į problemas pažiūrėti daug paprasčiau. Ačiū tau labai 🙂

Dainius

Konsultacija su Zita yra nuostabi dovana sau. Ji veda nepaprastai jautriai per jausmų pakalnes, kaip būna vedamas vaikas per mišką pasivaikščioti. Kartais pasikrykštaujant, kartais labai rimtai sustojant ir žiūrint į ropojantį didelį vabalą, tiriant jį. Nuolatinis pokalbį lydintis saugumo ir meilės jausmas leidžia atsiverti ir pažiūrėti į savo pačios gelmę kurios bijojau. Maniau, kad išlįs baubas. Vietoj baubo pajutau uzplūstančią galią ir džiaugsmą. Linkiu kiekvienam savy surasti drąsos bei savivertės pabendravimui su Zita.

Ji nuostabi, nepakartojama, įkvepianti lengvumo!

Evelina
Paleidimus pratikuoju pirmus metus, tačiau jau per pusę metų patyriau fiziškai apčiuopiamus fizinius pasikeitimus. Su šiuo metodu paleidau alergiją katėms ir šunims, kuri mane lydėjo nuo ankstyvos vaikystės. Tam prireikė kelių paleidimo sesijų, tačiau rezultatas yra visiškai vertas tų pastangų. Zita man padėjo vienoj iš šių sesijų ir empatiškai ir kantriai lydėjo mane procese, leisdama man pamatyti mano vaikystės tikėjimus, kurie nusakė alergijos reakciją mano kūne. Paleidus įsitikinimus, kuriuos sukūriau būdama dviejų metukų, atsipalaidavo ir galiausia išnyko alerginė reakcija į kates ir šunis. Tai tikrai labai išlaisvinantis pokytis mano gyvenime.
Agnese