PRAKTINIS LAIMINGŲ SANTYKIŲ GIDAS MOTERIMS

KAIP TEORIJĄ PAVERSTI
PRAKTIKA?

Jausmus, protą ir veiksmus suvienijusios moters galia, žavesys ir potencialas ne tik pilnai atsiskleidžia, bet ir nuolatos auga.

Ji pradeda kurti aplink save nuostabią aplinką, gražius santykius, lengvą ir patogią buitį, kūrybingus darbus ir vis šviesesnę ateitį.

Paskaitų ir praktinių užduočių kurso įrašai su Jurga Lukoševičiene ADOMO.

KAI MOTERIS Į VIENINGĄ VISUMĄ GEBA APJUNGTI TAI, KĄ JAUČIA, KĄ MĄSTO IR KĄ DARO, JI TAMPA TA TIKRĄJA DEIVE, KURIA KIEKVIENA SVAJOJA TAPTI.

HARMONINGA ENERGIJA MUS ATGAIVINA IR PERKELIA Į IŠLAISVINTĄ SAVO SANTYKIŲ KŪRYBĄ. DALINUOSI, KAIP KIEKVIENA GALI TAI ATVERTI SAVYJE.

ŠIUO METU ESU PILNA ŠVIESOS, VEDIMO, PALAIKYMO IR GALIU TUO PASIDALINTI SU KITOMIS MOTERIMIS.
Kadangi laukiuosi trečio vaiko ir noriu porai metų atidėti savo vedamus mokymus ir konsultacijas, iki motinystės atostogų surengiau moterims skirtą kursą.
Visos kurso metu įvykusios užduotys, teorija ir meditacijos yra nukreiptos į tai, kaip savyje, per santykių su mylimu žmogumi temą, suderinti į vieningą visumą savo mintis, jausmus ir veiksmą.

JAU ANKSČIAU ESU RENGUSI IŠSAMŲ SEMINARĄ
MOTERIMS „LAIMINGI
SANTYKIAI KIEKVIENAI MOTERIAI“.

Jame pateikiau labai koncentruotą, išgrynintą informaciją, kuri yra esmių esmė, harmoningų santykių būtinybė, kiekvienos moters gyvenime. Daug kas iš moterų dalinosi, kad pagaliau jų akys atsivėrė.

Šis kursas yra tarsi ANTROJI PAKOPA. Tolimesnis ir dar išsamesnis santykių progresas.

Dabar kurso dalyves lydžiu per visos tos teorijos patyrimą ir rodau kaip tai taikoma praktiškai. Rodau kaip paprasta ir lengva gyventi santykiuose harmoningai. Savo kurse dar labiau išplečiu pamatines santykių žinias. Papasakoju ir apie temas, kurios dar nebuvo paminėtos, nors taip pat yra labai svarbios.

Kadangi kursas remiasi ne vien žiniomis, bet ir patyrimu, po kiekvienos išnagrinėtos temos yra praktinės užduotys, kurios padės įtvirtinti naują pokytį ir materijoje. Kurso dalyvės gauna nuolatinį palaikymą, bendravimą, mano atsakymus ir vedimą, turime savo bendravimo kanalą ne vien paskaitų metu.

Aš esu ta, kuri geba suteikti metodikoje ir žiniose efektyvumą. Pati jį labai vertinu ir ieškau. Man pavyksta rasti tas mažas detales, kurios dažnai praslysta ar yra neišsakytos bendrinėje skleidžiamoje teorijoje. Tada dauguma moterų nusivilia, nes tai ką išmoko, neatnešė reikiamų rezultatų. Man pavyksta rasti pačiai ir dalintis tuo, kas visada būna labai aišku, paprasta ir efektyvu. 

Į KURSĄ KVIEČIU TAS, KURIOMS PATINKA POKYČIAI.

ŠIAME SEMINARE PERTEIKIU VISKĄ, KĄ ŽINAU APIE TAI, KAIP PRITRAUKTI NUOSTABŲ VYRĄ IR SUSIKURTI ILGALAIKĘ HARMONIJĄ.

KURSO TEMOS

„AŠ PATI SAU ESU TOBULA“. KADA TAI LABAI PATRAUKLU, KAD NET TRAUKIA, ŽAVI IR TAMPA STIPRIA MEILĖS SAU IŠRAIŠKA? O KADA ATSTUMIA IR VYRAI BĖGA Į VISAS KETURIAS PUSES NUO ŠIOS ENERGETIKOS? DAUGELIS MOTERŲ JAU ŽINO, KAD REIKIA SAVE MYLĖTI, TAČIAU NEDAUGELIS ŽINO KAIP.

„JAUČIUOSI SAUGI, MYLIMA, GERBIAMA VYRŲ“.

„SANTYKIUOSE GEBU HARMONINGAI ATIDUOTI IR PASIIMTI TAI, KO NORIU“.

“MANO VIDINĖ ENERGETIKA ATVERIA IR MANO, IR MANO VYRO BERIBĮ POTENCIALĄ“.

„VIENIŠUMAS, PALIKIMO BAIMĖ IŠGARUOJA AMŽIAMS“.

„MĖGAUJUOSI INTYMIU RYŠIU, SEKSU“.

MAN PAČIAI LIKUSIOS TEMOS YRA ŽINOMOS, PALIEKU VIETOS SIURPRIZAMS.

KURSO KAINA: 230€ 350 €

KVIEČIU DALYVAUTI TAS, KURIOS PASIRYŽUSIOS ATSIVERTI NAUJAM MĄSTYMUI, VIDINIAM AUGIMUI, POKYČIUI SANTYKIŲ SRITYJE. KURIOMS REZONUOJA MANO ASMENYBĖ IR ENERGIJA

KAS ĮTRAUKTA
Į KURSO KAINĄ

16 VALANDŲ VIDEO IR AUDIO ĮRAŠAI. NERIBOTAS JŲ KLAUSYMAS

8 paskaitos po 2 val.

praktinės užduotys PDF failuose viso kurso metu

Meditacijos įrašas kviestinio kurso svečio. Stipriai kelia vibracijas. Ypač naudinga jei užstringi ir negali išjudėti norimų pokyčių link.

Dovana, galimybė užduoti man asmenį klausimą ir gauti mano atsakymą.

Prisijungimas prie praėjusio kurso mesengerio uždaros pokalbių grupės, kur rasite papildomai užduotus klausimus ir mano atsakymus.

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Mano asmeninė patirtis ir praktika su žmonėmis suteikia užtikrintumo tikėti šio seminaro potencialu: jis gali atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl pirmas 7 dienas siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką reikės padaryti, tai atidžiai išklausyti visą seminarą, kruopščiai atlikti seminaro metu pateikiamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis.

Jeigu po viso šito tau atrodys, kad siūlomos žinios ir metodika neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl jei kreipsiesi ne vėliau, kaip praėjus 7 dienoms nuo seminaro įsigijimo, grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Esu įsitikinusi, kad įgysi reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti. Tau nereikia tuo tikėti.

Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

KURSO KAINA: 230€ 350 €

Kaip jau minėjau, nuo liepos mėnesio išeinu ilgų, kelerius metus truksiančių motinystės atostogų. Šį periodą nevesiu nei asmeninių konsultacijų, nei kitų mokymų. Tai labai graži proga man atiduoti viską, ką turiu geriausio santykių srityje. Kviečiu ateiti ir tai pasiimti. 

KLAUSIMAI:

KUO TAI SKIRSIS NUO ANKSČIAU MANO SUKURTO
KURSO MOTERIMS?

Tai yra daug plačiau, daugiau naujos, visai mano neminėtos informacijos ir viską lydi praktika, tikri patyrimai, mano palaikymas, nuolatiniai atsakymai į iškilusius klausimus, meditacijos, gyvos tikros užduotys iš realaus santykių gyvenimo. 

AŠ JAU DAUG ŽINAU, TODĖL BIJAU, KAD ŠIOS TEMOS NEBUS MAN NAUJOS, AR VERTA MAN ĮSIGYTI ŠĮ KURSĄ?

Aš esu ta, kuri geba suteikti metodikoje ir žiniose efektyvumą. Pati jį labai vertinu ir ieškau. Man pavyksta rasti tas mažas detales, kurios dažnai praslysta ar yra neišsakytos bendrinėje teorijoje. Tada dauguma moterų nusivilia, nes tai ką išmoko, neatnešė reikiamų rezultatų. Man pavyksta rasti pačiai ir dalintis tuo, kas visada būna labai aišku, paprasta ir efektyvu.

Net gi aš garantuoju, kad tikriausiai jau esi girdėjusi visas mano minimas temas žinai, gal tau tai nebus šokiruojančiai nauja. Tačiau, esmė yra tavo rezultatai. Jei gyveni savo svajonių santykiuose, tikrai viską žinai ir taikai praktikoje. Jei to nėra, vadinasi kažkur yra spragų. Kartais, norint suvokti savo spragas, reikia labai kruopščiai perkratyti tai, ką jau žinai ir pasinaudojus nauju, šviežiu požiūrio kampu, leisti sau vėl tapti pirmoke ir vėl nieko nežinant pagaliau atrasti tiesą. 

KAIP PERKLAUSIUS KURSĄ GALĖSIU UŽDUOTI SAVO NORIMUS KLAUSIMUS?

Galėsi juos užduoti man asmeniškai mano asmeniniame Mesenger. Arba parašyti Santykių Gido pokalbių grupėje, kur vis dar veikia ir yra aktyvi.

JEI TAI TĘSTINIS KURSAS, AR REIKIA PRIEŠ TAI PERKLAUSYTI PIRMĄJĮ “LAIMINGI SANTYKIAI KIEKVIENAI MOTERIAI”?

Taip. Labai rekomenduoju pradėti nuo pirmojo. Jį gali rasti čia: https://lila.lt/laimingi-santykiai/

MANO ŽINUTĖ IR KRYPTIS, KUR AŠ VEDU MOTERIS

Vyrai yra didingi, mylintys ir atsidavę moterims. Jie kaip beribiai, nuolatiniai, ištikimiausi mūsų partneriai, nuolatos yra šalia. Jie pasiruošę aukoti net savo gyvybę, kad apginti moters gerą nuotaiką, laimingą šypseną.
 
Vyrai yra mūsų moterų neatsiejama dalis, kuri tarsi mūsų pačių pratęsimas, mūsų pačių kūnas ir kraujas, jie visi gimė iš mūsų. Jie yra mūsų dalis ir mes esame visiškame vienyje su jais.
 
Mes moterys juos maitiname tuo, kas esame pačios. Tuo kuo mes pačios gyvename, ką jaučiame, kaip mąstome. Mes negalime iš jų reikalauti daugiau, nei padarome dėl santykių, dėl savo vidinio augimo pačios.
 
Mes privalome prisiimti atsakomybę už savo santykius su vyrais. Nes jie ateina iš mūsų, per mūsų įsčias, per mūsų emocijas ir mūsų energiją. Bet koks kaltinimas vyriškai giminei, smerkimas, neapykanta, žeminimas yra visiškas smurtas prieš save pačias.
 
Prisiimkime visiška augimo atsakomybę santykiuose su vyrais ant savo pečių. Tai nebaisu ir ne bausmė, tai privilegija. Tai Privilegija, pavedimas, pareigos užsiimti kažkuo svarbiu, reikšmingu, prasmingu.
 
Neleiskime sau tikėti apgaulinga iliuzija, kad jie tokie, o mes aukos. Šis tikėjimas žlugdo viską aplinkui, tuo pačiu ir mus pačias.
 
Ačiū tau vyriška energija, kad mus papildai. Atsiprašau, kad aš tave atstumiu, kaip nesavo dalį. Ir reikalauju – vietoj to, kad duočiau ir dirbčiau pati. Dėkoju tau už mano pačios papildymą, išsiplėtimą, įvairovę.
 
Neaugti santykių srityje nėra jokios prasmės. Nes santykiai yra pagrindinė mūsų žemės tema. Visai nesvarbu ar tavo santykiai yra malonūs ar skausmingi. Iš sielos patyrimo tai nuostabi patirtis, kuriai įgyti reikia daug pastangų. Tačiau bendra augimo kryptis, vedanti į santykių skleidimąsi yra siekti juose kuo daugiau harmonijos. Ačiū už jūsų pasiryžimą augti moterys.”

KURSĄ VEDA, LEKTORĖ IR KNYGŲ AUTORĖ

JURGA LUKOŠEVIČIENĖ ADOMO

Pristatoma per:

Manau, kad mes, moterys, tikrai nesame kaltos dėl to, kad dažnai santykiai tampa sudėtingi ar visai nesidėlioja.

Tai tiesiog pasekmė nuo vaikystės matyto šeimos modelio ir auklėjimo, visuomenės dėliojamų stereotipų, asmeninių išskirtinių įvykių sekos, palikusių užspaustas emocijas, suformavusių nepalankią santykiams pasaulėžiūrą ir žalingus pamatinius įsitikinimus.

Visa tai įmanoma pakeisti, paleisti ir pereiti į kitą gyvenimo kokybę. Žinau, nes pati tai išgyvenau.

Po savo asmeninės transformacijos, kurioje perėjau ugnį ir ledą, jaučiuosi labai užtikrinta, ką reikia daryti, jei moteriai norisi gražios, laimingos santuokos ir stiprios, harmoningos šeimos. Daug savo istorijos detalių aprašiau bestseleriais tapusiose knygose (Jurga Adomo “AŠ+MB=AŠ” ir “AŠ-MB=Nauja pradžia”).

Supratau, kas moters ir vyro santykiuose tikrai efektyvu, o kas neturi jokios vertės. Pavyzdžiui, moters išvaizda visada stipriai pervertinama. Daug kas kalba apie moters vidinį grožį, moteriškumą, bet nepasako konkrečiai, kas tai yra? Kaip tai ugdyti?

Aš suvokiau, kaip galima išmokti tikrojo moteriškumo, kuris padeda ne tik pritraukti sutuoktinį, bet ir vėliau laimingai puoselėti ilgametę santuoką. Eiti kartu per gyvenimą, auginti vaikus ir jausti džiaugsmą.

Mano asmeninio keitimosi, moteriškumo, sąmoningumo, dvasinio tobulėjimo, sielos augimo kelias buvo tobulai nuožmus. Daugiau nei dvidešimties dienų badavimas geriant tik vandenį, asmeniniai mokytojai, susitikimai su nušvitusiais žmonėmis, meditacijos (penki Vipassanos meditacijos kursai ir kitos meditacijos), iniciacijos, paskaitos, seminarai (Lietuvoje ir užsienyje), knygos…

Tiesiog suvokiau, kad turėjau labai mažai laiko. Tada man buvo jau virš trisdešimt ir jaučiau, kad liko vos vienas šansas išbandyti dar vieną draugystę ir arba šeima, arba vieniša amžiams. Todėl panorau šiam šansui maksimaliai pasiruošti. Kaip olimpiadai.

Po kelerių metų intensyvaus darbo su savimi pasijaučiau išsprendusi vidines problemas, kurios stodavo skersai kelio į gražių santykių kūrimą. Po viso to netrukau sutikti nuostabaus vyro. Idealiai tokio, kokį buvau apsirašiusi savo svajonių sutuoktinio faile. Pasipiršo vos po pusmečio draugystės, po metų susituokėme ir planavome pirmagimį.

Dabar jau skaičiuojame devintus santuokos metus ir laukiuosi trečio vaiko. Mūsų santykiai tik gerėja ir toliau vystosi į dar didesnę harmoniją ir bendrystę. Matau, kaip puikiai pasiteisina viskas, ko jau esu išmokusi. Nuolatos tobulinuosi papildomai. Mokiausi dviejose JAV emocinio lavinimo mokyklose: „The Release Technique“ ir „The Sedona Method“.

Pedagoginę patirtį įgavau dėstydama bakalauro ir magistro studentams keliose Lietuvos akademijose (VDA, VDA KF, LMTA). Taip pat bendradarbiavau su psichologais dirbant “Kūrybinių partnerysčių” projekte (remiantis aštuonerius metus Jungtinėje Karalystėje vykdytos programos „Creative Partnerships“), padedančiame mokytis ir integruotis į kolektyvinę veiklą sudėtingesnės psichikos paaugliams.

Šiuo metu vedu paskaitas ir asmenines konsultacijas moterims santykių klausimais.

SULAUKIU LABAI DAUG DĖKINGUMO IR ATSILIEPIMŲ APIE MOTERŲ POKYČIUS, KAI JOS PRADEDA TAIKYTI MANO PERDUODAMUS MOKYMUS.

PERDUODAMUS MOKYMUS.
Dėl to nusprendžiau pasidalinti žiniomis su dar platesne auditorija ir surengti šį viešą internetinį kursą.

Visoms sakau, kad jei pavyko man, vadinasi pavyks kiekvienai.

KURSO KAINA: 230€ 350€

JURGA ŽINIASKLAIDOJE

Play Video