Lidija Mačiūnienė

Aš esu Lidija Mačiūnienė, trijų nuostabių vaikų mama, medikė, ekonomistė. Esu emocijų paleidimo centro www.isave.lt konsultantė, lektorė, emocijų paleidimo trenerė. Knygos (pdf) „Kaip būti laimingu be priežasties“ bei tinklapio straipsnių autorė.

Gyvenime patyriau daug išbandymų ir nepakeliamo skausmo, kuomet atrodė, kad vienintelė išeitis – mirtis. Klupau ir kėliausi, ėjau, ieškojau, ieškojau, ieškojau…

Iš tikrųjų, pati net nežinojau, ko ieškau visuose tuose seminaruose, galybėse knygų, konsultacijose, metodikose. Sužinojau tik tada, kai išgirdau emocijų paleidimų kurse užduotą klausimą: „ Ar gali nuspręsti, kad vidinės ramybės nori labiau nei noro laikytis skausmo, baimių, kaltės jausmo ir eilės kitų dalykų?“ „Taip, aš vidinės ramybės noriu labiau už bet ką!“, pagaliau atsakiau sau. Ir supratau, kad radau. Nes paleidus neramias mintis, sunkias emocijas ir ribojančias programas įsivyrauja vidinė ramybė, kuri mano gyvenimą pripildo meile, džiaugsmu, drąsa ir pilnatve.

Tai, kas yra mūsų viduje, neišvengiamai ateina ir į mūsų gyvenimą.

Mano mokymasis ir tobulėjimas ties šia vieta nesibaigė. Nuolatos ir toliau tobulinuosi įvairiose seminaruose ir praktikose. Praktikuoju cigūną, falungūną, meditacijas, praninį kvėpavimą, praninę mitybą, egiptiečių energetinę praktiką „pažaboti raudonąjį drakoną“ (mėnesinių ciklo sustabdymas), dėmesio koncentracijos praktikas bei kitas.

Sertifikatai: „Tetha healing“  „Sisteminės konsteliacijos pagal Bertą Hellingerį“

Jei abejojate, nežinote, kaip emocijų paleidimas gali jums padėti užsisakykite 30 min. nemokamą konsultaciją telefonu +370 620 35343 arba el.p.: lidija.maciuniene@gmail.com

Miestas: Vilnius

Užsisakyti konsultaciją su Lidija

Su Lidija daug ir nuolatos paleidinėjame. Per pusę metų labai aiškiai ir konkrečiai stebime viena kitos gyvenimo pokyčius, būsenų, savijautos, santykio su savimi ir pasauliu judėjimą vis didesnio sąmoningumo link. Iš vienos pusės, tarsi, mes atitinkame viena kitą ir labai taikliai permatome sudėtingiausias situacijas, bet kartu Lidija turi tokias asmenines savybes ir gebėjimą pajausti žmogų nuogai ir švelniai atvesti į akistatą pačiam su savimi, kai nebelieka nieko kito – tik priimti sprendimą keisti situaciją dabar, čia, konkrečiai arba rinktis toliau gyventi su tuo, kas man netinka, galbūt patogu, bet ne mano širdies balsas. Lidija turi ypatingą įžvalgą, daug konkretumo, logikos ir kartu šilumos, meilės, atjautos. Griežtumo, kai jo reikia ir daug jautrumo. Su ja išeini į meilę, bet gali būti tikras, kad neapeisi, nepasislėpsi ir nebus jokių nuolaidžiavimų. Bet užtat tikra – jausmas, kuris įsirašo į kaulų smegenis. Lidija nėra nuobodi, kiekvienoje situacijoje intuityviai jaučia tinkamiausią metodą, turi labai stiprų empatijos jausmą, yra atvira ir su ja būti atvirai labai lengva.

 

Pačios jos gyvenimas ir pokyčiai, kuriuos aš matau, yra nuostabiausias pavyzdys. Mane žavi jos atkaklumas, nuoseklumas, sąmoningas dėmesys, visų pirma – sau ir tuomet spinduliuojanti meilė ją supančiai aplinkai. Padėti kitam pamatyti tai, kas jam pačiam svarbiausia, o ne noras pakeisti. Ji yra labai žingeidi, visuomet pripažįsta, jei ko nors nežino ir ieško atsakymų, domisi. Per Lidijos konsultacijas jaučiu visą jos dėmesį ir šimtaprocentinį atsidavimą, buvimą ten, kur tuo metu yra.

Nuolatiniai mūsų susitikimai – aktyvus žiūrėjimas į tai, kas dar man gyvenime trukdo judėti svajonės, tikslo link ir ar šie tikslai tikrai yra mano, natūraliai ima integruotis kasdieniame gyvenime. Būna tiesiog anksčiau nepakeliamai sudėtingoje situacijoje aš girdžiu Lidijos klausimą – ar tau tai tinka? Ir tarsi per minutę prabėgtų mūsų valandos susitikimas ir aš jau žinau savo širdies atsakymą ir veikiu drąsiai, ryžtingai ir kartu su meile. Su Lidija atkapstėme tokių situacijų, po kurių mano gyvenimas veikloje, tarpasmeniniuose santykiuose, kaip asmenybės gerokai pasikeitė – vidinė ramybė, visų ateinančių jausmų priėmimas ir išgyvenimas, meilė sau, savo kūnui, santykiai su tėvais, gimine, draugais, vyrais tapo su meile. Po susitikimų su Lidija tos meilės kas kart daugiau.

Jaučiu didelį dėkingumą ir nuoširdžiai rekomenduoju pakeliauti po savąjį Aš Lidijos vedimu. Šarūnė

Turėjau intensyvią sesiją su Lidija. Krapštėme sudėtingą vaikystės situaciją. Labai patiko atkaklumas, su kuriuo Lidija mane vedė.

Kartu ji naudojo greitus paleidimo žingsnius ir mes spėjome labai daug nuveikti per pusantros valandos – aš buvau benuleidžianti rankas, nes „per sunku“, „nesimato galo“, „nepasileidžia iki galo“. O jos dėka konkrečią sunkią situaciją „iškasėmė“.

Kartu nebuvo pojūčio, kad taupytų laiką, nors tikrai žinau, kad yra užimtas žmogus.

Esu labai labai dėkinga. Eleonora

Dalyvavau emocijų paleidimo procese, pradžioje man buvo keista pasakoti slapčiausias mintis savo mamai, nes ji galejo pamatyti , kiek daug skausmo, sunkumų ir trukdžių turiu savo viduje, ir galejo dėl to pergyventi. Tačiau žingsnis po žingsnio pradėjau atsiverti vis labiau , kai pamačiau, kad mama į mano rūpesčius nežvelgia asmeniškai. Ji man padėjo paleisti sunkias emocijas, kurias jaučiau. Prieš paleidimą, jaučiausi labai prastai, atrodė lyg esu labai sunki ir įstrigusi sunkiuose jausmuose, kurie tiesiog yra manyje ir aš dabar turiu taip gyventi, bet paleidus – mano viduje įsivyravo ramybė ir sugrįžo džiaugsmas, visos buvusios mintys ir jausmai pasileido ir perėjo į meilės formą, jaučiausi du kartus lengvesnė. Nuo to karto, jei turiu sunkumų kreipiuosi pagalbos į mamą, ji yra puikiausias vedlys į meilę, ramybę ir laisvę 🙂Ačiū Tau Mama, dukra Simona Simona

Mano dvasinių ieškojimų kely atėjo laikas… Skrydžiui. Vieną dieną , apsilankius Lidijai, aš pasakiau Taip. Leidausi vedama. Žingsniukas po žingsniuko artėjom prie durų, kurios buvo uždariusios mano Meilę…Vieną dieną, paleidus išdidumą, aš suspindau..Tai nerealu! Pajutau, kad Esu. Leiskitės vedami! Juratė

Sunku buvo prasyti pagalbos, šnekėti apie savo problemas, ta baimė pasirodyti kvailam, atskleisti ką JAUČIU… Bet tai, kad tam ryžausi buvo geriausias spręndimas. AČIŪ tau Lidija už pagalbą, kai man jos taip reikėjo, kantrybė su manimi, gerumas ir meilė, už tai, kad kalbėdama su tavim jaučiausi laisvai, kad galėjau atskleisti tau savo mitis, kad ir kokios blogos ar kvailos man jos atrodė. Tu sugebėjai man parodyti tai, ko pati nemačiau, o tiek metų su savimi tempiausi. Vaikystėje padaryti sprendimai arba tie kuriuos dar priėmiau budama mokykloje, juos paleidus nušvito mano pasaulis, pasijaučiau vėl laisva, laiminga, tiesiog meilėje, taip kaip jaučiausi būdama maža, nes taip jaustis jau nebemokėjau. Jaučiuosi LAISVA, išsilaisvinusi iš to didžiulio pavydo, kuris mane persekiojo. Mano širdis džiaugiasi, šypsosi, kai prisimenu tą būseną, kurią tiek laiko su savim nešiojausi. Ačiū, kad padėjai paleisti gimdymo baimes:). Leidus buti taip kaip turi buti, viskas susitvarkė savaime ir atsitiko taip, kaip man geriausia…
Taip gera buti laisvai, už tai AČIŪ TAU LIDIJA!
su meile Milda:)
Milda

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį