Lidija Mačiūnienė

Aš esu Lidija, emocijų paleidimo trenerė, sertifikuota tetaheling bei „Konsteliacijos pagal Bertą Helingerį“ praktikė, 7-neris metus dirbau medicinos srityje. Esu laiminga trijų vaikų mama. Atgavusi prarastą svetaiką ir energingumą. Padedu moterims įveikti sunkias emocines traukas, skyrybas ir netektis.

Būdama 19 metų, ištekėjau ir sukūriau šeimą. Po trijų metų gimė dukra, dar po keturių sūnus. Dirbau medicinos seserimi, vėliau tęsiau mokslus kolegijoje ir įgijau buhalterio specialybę, dar po kelių metų įstojau į universitetą ir įgijau ekonomikos bakalauro laipsnį. Dirbau gerai apmokamą buhalterės darbą. Vyras taip pat vertėsi puikiai, pinigų buvo daugiau nei pakankamai, todėl galėjome nuolat keliauti ir aktyviai pramogauti neskaičiuojant. Du metus su visa šeima gyvenome Izraelyje .

Laikui bėgant jaučiau vis didėjantį tuštumos bei trūkumo jausmą, pašliję santykiai su vyru vedė į dar sunkesnę būseną. Jaučiausi vieniša, atstumta ir nereikalinga. Gimė trečias vaikas, situacija darėsi tragiška.

Po 18 metų bendro gyvenimo su vyru subyrėjo visas mano pasaulis, mūsų santuoka iširo, likau viena su trejais vaikais, dideliame , malkomis kurenamame name, be jokių santaupų ir be pajamų (tik socialinė išmoka), nes tuo metu auginau dar metukų neturinčią dukrytę.

Po skyrybų, kęsdama didžiulį vidinį skausmą bei sielvartą, iš visų jėgų bandžiau kabintis į gyvenimą, kad pasirūpinčiau vaikais. Stengiausi būti stipri, išlaikyti pozityvumą. Pradėjau skaityti saviugdos knygas, lankiausi seminaruose, bet visa tai nepadėjo.

Praėjus dviem metam po skyrybų, visiškai palūžau. Jaučiau beviltiškumą, apatiją ir nenorą gyventi. Įgijau labai keistą priklausomybę – pradėjau labai dideliais kiekiais valgyti vieną druską. Visiškai pašlijo sveikata.

Nežmoniški migreniniai galvos skausmai, širdies permušimai, dermatitas, inkstai, išsausėję ir lūžinėjantys plaukai bei nagai… Išėjau iš darbo, į kurį buvau grįžusi, kai mažiausiai dukrai suėjo du metukai. Dar kartą likau be jokio pajamų šaltinio.
Apie savo būseną nepasakojau artimiesiems, užsisklendžiau savyje, todėl niekas negalėjo suteikti pagalbos bei palaikymo. Didžiąją dalį dienos, sėdėjau ant lovos ir verkiau. Vienintelis dalykas, kuris mane laikė ir vertė ieškoti išeities, buvo – vaikai.
Taip be ieškodama atradau emocijų paleidimo techniką, kuri padėjo išeiti iš apatinės būsenos ir nenoro gyventi. Naudojau ir daugybę kitų praktikų, bet jos nebuvo tokios veiksmingos, kaip ši.

Dabar mėgaujuosi savo gyvenimu. Ir padedu kitiems, kurie išgyvena sunkų laikotarpį. Patiria išdavystę, sielvartą, išgyvena netektį, jaučia nenorą gyventi yra apatijoje ar depresijoje. Tiems, kurie gyvena dideliame saugumo trūkume, baimėje, įtampoje, turi sveikatos ir santykių problemų. Nuolatos sukasi savęs smerkimo, nepriėmimo mintyse. Gyvena su kaltės jausmu, pavydu ir netikėjimu. Jaučiasi atstumti, vieniši ir nereikalingi. Įveikusi savo priklausomybę, galiu padėti ir kitiems iš jos išsilaisvinti.

Žmonės po asmeninių sesijų jaučia palengvėjimą, ramybę, daugiau vidinės laisvės. Atsiranda noras gyventi , mylėti, patirti, kurti bei veikti. Pradeda džiaugtis gyvenimu, pradeda pastebėti savo mintis, jausmus bei įtampas. Išmoksta sąmoningai nebekurti kančios, o būti laimingais ir atsipalaidavusiais…

Miestas: Vilnius

Konsultacijoms internetu ar gyvai registruokitės mano puslapyje.

Su Lidija daug ir nuolatos paleidinėjame. Per pusę metų labai aiškiai ir konkrečiai stebime viena kitos gyvenimo pokyčius, būsenų, savijautos, santykio su savimi ir pasauliu judėjimą vis didesnio sąmoningumo link. Iš vienos pusės, tarsi, mes atitinkame viena kitą ir labai taikliai permatome sudėtingiausias situacijas, bet kartu Lidija turi tokias asmenines savybes ir gebėjimą pajausti žmogų nuogai ir švelniai atvesti į akistatą pačiam su savimi, kai nebelieka nieko kito – tik priimti sprendimą keisti situaciją dabar, čia, konkrečiai arba rinktis toliau gyventi su tuo, kas man netinka, galbūt patogu, bet ne mano širdies balsas. Lidija turi ypatingą įžvalgą, daug konkretumo, logikos ir kartu šilumos, meilės, atjautos. Griežtumo, kai jo reikia ir daug jautrumo. Su ja išeini į meilę, bet gali būti tikras, kad neapeisi, nepasislėpsi ir nebus jokių nuolaidžiavimų. Bet užtat tikra – jausmas, kuris įsirašo į kaulų smegenis. Lidija nėra nuobodi, kiekvienoje situacijoje intuityviai jaučia tinkamiausią metodą, turi labai stiprų empatijos jausmą, yra atvira ir su ja būti atvirai labai lengva.

Pačios jos gyvenimas ir pokyčiai, kuriuos aš matau, yra nuostabiausias pavyzdys. Mane žavi jos atkaklumas, nuoseklumas, sąmoningas dėmesys, visų pirma – sau ir tuomet spinduliuojanti meilė ją supančiai aplinkai. Padėti kitam pamatyti tai, kas jam pačiam svarbiausia, o ne noras pakeisti. Ji yra labai žingeidi, visuomet pripažįsta, jei ko nors nežino ir ieško atsakymų, domisi. Per Lidijos konsultacijas jaučiu visą jos dėmesį ir šimtaprocentinį atsidavimą, buvimą ten, kur tuo metu yra.

Nuolatiniai mūsų susitikimai – aktyvus žiūrėjimas į tai, kas dar man gyvenime trukdo judėti svajonės, tikslo link ir ar šie tikslai tikrai yra mano, natūraliai ima integruotis kasdieniame gyvenime. Būna tiesiog anksčiau nepakeliamai sudėtingoje situacijoje aš girdžiu Lidijos klausimą – ar tau tai tinka? Ir tarsi per minutę prabėgtų mūsų valandos susitikimas ir aš jau žinau savo širdies atsakymą ir veikiu drąsiai, ryžtingai ir kartu su meile. Su Lidija atkapstėme tokių situacijų, po kurių mano gyvenimas veikloje, tarpasmeniniuose santykiuose, kaip asmenybės gerokai pasikeitė – vidinė ramybė, visų ateinančių jausmų priėmimas ir išgyvenimas, meilė sau, savo kūnui, santykiai su tėvais, gimine, draugais, vyrais tapo su meile. Po susitikimų su Lidija tos meilės kas kart daugiau.

Jaučiu didelį dėkingumą ir nuoširdžiai rekomenduoju pakeliauti po savąjį Aš Lidijos vedimu.

Šarūnė

Turėjau intensyvią sesiją su Lidija. Krapštėme sudėtingą vaikystės situaciją. Labai patiko atkaklumas, su kuriuo Lidija mane vedė.

Kartu ji naudojo greitus paleidimo žingsnius ir mes spėjome labai daug nuveikti per pusantros valandos – aš buvau benuleidžianti rankas, nes „per sunku“, „nesimato galo“, „nepasileidžia iki galo“. O jos dėka konkrečią sunkią situaciją „iškasėmė“.

Kartu nebuvo pojūčio, kad taupytų laiką, nors tikrai žinau, kad yra užimtas žmogus.

Esu labai labai dėkinga.

Eleonora
Dalyvavau emocijų paleidimo procese, pradžioje man buvo keista pasakoti slapčiausias mintis savo mamai, nes ji galejo pamatyti , kiek daug skausmo, sunkumų ir trukdžių turiu savo viduje, ir galejo dėl to pergyventi. Tačiau žingsnis po žingsnio pradėjau atsiverti vis labiau , kai pamačiau, kad mama į mano rūpesčius nežvelgia asmeniškai. Ji man padėjo paleisti sunkias emocijas, kurias jaučiau. Prieš paleidimą, jaučiausi labai prastai, atrodė lyg esu labai sunki ir įstrigusi sunkiuose jausmuose, kurie tiesiog yra manyje ir aš dabar turiu taip gyventi, bet paleidus – mano viduje įsivyravo ramybė ir sugrįžo džiaugsmas, visos buvusios mintys ir jausmai pasileido ir perėjo į meilės formą, jaučiausi du kartus lengvesnė. Nuo to karto, jei turiu sunkumų kreipiuosi pagalbos į mamą, ji yra puikiausias vedlys į meilę, ramybę ir laisvę. Ačiū Tau Mama, dukra Simona.
Simona
Mano dvasinių ieškojimų kely atėjo laikas… Skrydžiui. Vieną dieną , apsilankius Lidijai, aš pasakiau Taip. Leidausi vedama. Žingsniukas po žingsniuko artėjom prie durų, kurios buvo uždariusios mano Meilę…Vieną dieną, paleidus išdidumą, aš suspindau..Tai nerealu! Pajutau, kad Esu. Leiskitės vedami!
Juratė

Sunku buvo prasyti pagalbos, šnekėti apie savo problemas, ta baimė pasirodyti kvailam, atskleisti ką JAUČIU… Bet tai, kad tam ryžausi buvo geriausias spręndimas. AČIŪ tau Lidija už pagalbą, kai man jos taip reikėjo, kantrybė su manimi, gerumas ir meilė, už tai, kad kalbėdama su tavim jaučiausi laisvai, kad galėjau atskleisti tau savo mitis, kad ir kokios blogos ar kvailos man jos atrodė. Tu sugebėjai man parodyti tai, ko pati nemačiau, o tiek metų su savimi tempiausi. Vaikystėje padaryti sprendimai arba tie kuriuos dar priėmiau budama mokykloje, juos paleidus nušvito mano pasaulis, pasijaučiau vėl laisva, laiminga, tiesiog meilėje, taip kaip jaučiausi būdama maža, nes taip jaustis jau nebemokėjau. Jaučiuosi LAISVA, išsilaisvinusi iš to didžiulio pavydo, kuris mane persekiojo. Mano širdis džiaugiasi, šypsosi, kai prisimenu tą būseną, kurią tiek laiko su savim nešiojausi. Ačiū, kad padėjai paleisti gimdymo baimes:). Leidus buti taip kaip turi buti, viskas susitvarkė savaime ir atsitiko taip, kaip man geriausia…

Taip gera buti laisvai, už tai AČIŪ TAU LIDIJA! su meile Milda:)

Milda