Jurga Lukoševičienė Adomo

Emocinių paleidimų mokiausi dvejose JAV mokyklose: Release Technique ir Sedona method. Esu išbandžiusi daug ir kitokių technikų, kurios suteikia gyvenime ramybės, pasitikėjimo, stabilumo. Paleidimai liko, kaip bazinis pamatas, labai įkvepia savo paprastumu ir efektyvumu. Tai dvi pagrindinės savybės, kuriomis tikiu ir jų ieškau naudodama pasaulio naujoves.

Paprastumas ir efektyvumas man yra šio modernaus, daugialypio pasaulio paslapčių įminimo raktas. Jei praktikos neturi šių dviejų savybių, aš jų nebetęsiu. Nesakau, kad tai absoliuti tiesa, kurios turėtų ieškoti kiekvienas. Tai mano asmeninis patyrimas ir mano ieškojimų rezultatas.

Kviečiu pas save visus, kuriems rezonuoja mano energija, žodžiai, mąstymas. Per pirmąją sesiją išmokysiu paleidinėti, duosiu įrankius, kurie padės paleidinėti namie savarankiškai.

Tiems, kas norės iš karto kelių konsultacijų, esu paruošusi 5 susitikimų ciklą su nuolaida. Užsisakius penkias iš karto, konsultacijos kaina tampa 70 Eur. Ir tada jau dirbame su mano užduodamais namų darbais, trumpais atsiskaitymais kaip sekasi savarankiškas darbas, susitikimais kas dvi savaites ar kas mėnesį, pasirenkant pagal esamą kliento situaciją.

Emocinių paleidimų technika žmogui suteikia gebėjimą visiškai valdyti ir prižiūrėti savo emocinį lauką. Kam to reikia? Emocijos yra labai svarbi mūsų esybių dalis jau nuo pat vaikystės. Nuo kūdikystės mes jaučiame jausmus, augant jie sudėtingėja ir jei dėl kokių nors priežasčių neišmokome jų tinkamai jausti, juos priimti, suvokti ir paleisti – prieiname gyvenime tokią ribą, kai staiga toliau nebegalime pajudėti iš vietos. Įstringame vienoje ar kitoje savo gyvenimo problemoje, pradedame suktis ratais, neišbrendame be pagalbos iš besikartojančių nepatinkančių situacijų.

Man taip buvo santykių srityje. Pastoviai strigdavau toksiškuose santykiuose, kol pagaliau mano gyvenime atsirado paleidimai. Jų dėka išmokau nueiti į savo praeitį, vaikystę, paauglystę, kartais net praeitus gyvenimus ir išsivalyti ten užstrigusias emocijas, kurių kamščiai darė neigiamą stiprią įtaką man gyvenant dabar. Dėl to atsirado graži mūsų Lukoševičių šeima. Paleidimų dėka sugebame visi augti ir tobulėti bet kurioje norimoje srityje ir judėti savo vidinės ramybės, laisvės link.

Paleidimai tvarko visas įmanomas sritis, nes visose egzistuoja emocijos. Mes negebame nė vienos veiklos vystyti be įdėtų ten emocijų. Jei mus aplanko tik žemų vibracijų emocijos – prasideda strigimai ir sukimasis bėdose.

Emocijų skalė labai paprasta, jau dabar gali pasižiūrėti į ją ir sau atsakyti kuriose emocijose daugiausia leidi laiko, ar moki nesudėtingai išeiti iš sunkių į lengvesnes.

Pačios tobuliausios emocijos prasideda tik po brūkšnio. Žiūrint iš apačios į viršų. Iki brūkšnio yra tai kas sunku ir mus apsunkina, slegia, verčia stovėti vietoje. Už brūkšnio, keliaujant į viršų, pradedant nuo drąsos, yra tos būsenos, kurios mums padeda augti, laisvai kurti bet kokią savo gyvenimo veiklą ar sritį. Gyventi pilnavertiškai ir laimingai.

Ir taip, tai yra technika, kur reikės įdėti savo pastangų, kurią reikės praktikuoti, užsiimti. Tai nėra stebuklinga piliulė. Ji veiks, tik nors po truputi praktikuojant, užsiimant savarankiškai. O aš galiu būti tas asmuo, kuris palaikys ir ves už rankos tau reikalingą etapą, kad kuo sklandžiau ir efektyviau pereitum sunkius momentus, išmoktum būti nauju žmogumi, tuo, kuris nėra savo emocijų įkaitas, bet šeimininkas.

Šiuo metu esu dekretinėse atostogose ir konsultacijų nevedu. Tačiau galite įsigyti mano jau paruoštų produktų moterims.

Nuostabi Jurgos konsultacija…ir visai nesvarbu metų skirtumas (moteriai daugiau nei 50 metų), man svarbu buvo išmintinga ir laiminga moteris…

Į Jurgą kreipiausi konsultacijos, nes daug metų nesiklosto asmeninis gyvenimas…..Aš supratau svarbų dalyką, kad neturiu žinių, nemoku bendrauti su vyrais….

Mėginu lyg koketuoti, lyg linksminti, tačiau šios strategijos trumpalaikės ir vėl lieka tuščia…..Po Jurgos konsultacijos supratau ko trūko…ir tai veikia akimirksniu, čia ir dabar. Po pasimatymų netyla telefonas, vaikinai negali pamiršti manęs ir mano balso… Pats svarbiausias pasimatymas rytoj, seniai taip daužėsi širdis, linksta per kelius kojos ir pan. Tikiu ir pasitikiu, kad viskas bus gerai, pasimatymai – jėga….

Svarbiausia, galiu rinktis nežemindama savęs nei kito, svarbiausia patiriu nuostabų bendravimo džiaugsmą…
Ačiū, tau miela Jurga.❤❤

Esu tokia dekinga Jurgai! Jau per pirma konsultacija gavau tiek realių patarimų su pratimais, kad iškart pasijaučiau stipresnė.

Jurga man padėjo pamatyti kur save pamynus buvau, ir kaip atstatyti savo dvasinį stuburą. Jau dabar jaučiuosi labiau pasitikinti savimi ir žinanti savo vertę moteris.

Fainiausia tas, kad iškart po konsultacijos turėjau situaciją su vyru, kur griežtai pasakiau, kad man nepatinka šiuo metu jo toks tonas kalba su manimi, ir jis atsiprašė ir paskui iš jo veiksmų ir žodžių supratau, jog jis dar labiau pradėjo gerbti mane, kad nubrėžiau ribą.

Aš tiesiog nekantraudama laukiu sekančios konsultacijos! Nuostabiausia, jog Jurga ne tik paleidimus duoda, nuostabius pratimus kaip “pagyti”, bet ir dalinasi savo patirtimi, kuri man labai surezonavo ir atverė akis. Ačiū brangi Jurga!❤

Wow, kaip nuostabiai tu palietei viską. Net atsipalaidavo kažkas viduje. Ačiū tau, ačiū kad daliniesi. Gera turėti kieno pasiklausti. Nuostabus tu žmogus su didele asmenine patirtimi, gera tavęs klausyti ir mokintis iš tavęs kaip išlikti tokioj harmonijoje kaip tu.

Jurgos Lukoševičienės konsultacijoje teko dalyvauti ne vieną kartą. Ir labai džiaugiuosi, kad po kiekvienos konsultacijos nurimdavo vidinės audros, gaudavau atsakymus į man rūpimus klausimus. Išgirsdavau ne vieną išmintingą patarimą, kuris padėjo pagerinti ne tik santykius su kitais žmonėmis, bet ir santykį su pačia savimi. Jurgos dėka išmokau nebijoti ir neslėpti savo norų, nors dažnai sunku pasakyti aplinkiniams.

Visoms moterims, kurios nori pradėti jausti save ir į savo kasdienybę įnešti daugiau harmonijos ir ramybės, rekomenduoju susitikti su Jurga pačios tuo įsitikinsite.

Pirmoji konsultacija tikrai turejo poveikį. Konsultacijos metu kalbėdama su tavimi apie moteriškumą ir darnaus santykio vertybes, atpažinau savyje vieną iš skausmo šaltinių, kuriuos iškart paleidome. Buvo ašarų ir juoko. Suvokiau, kaip absurdiškai įkalinau save baimės mintyje, kuri užblokavo mano kitas mintis arba nuspalvindavo jas kažkokia keista tamsesne spalva.

Esu labai dėkinga, kad kreipiausi. Baiminausi, kad mano vaikinas mane paliks dėl tos baimės viduje, bet ir nežinojau, ką daryti. Po sesijos jaučiuosi drąsesnė, blaiviai drąsesnė. Dieną teko pailsėti, palįsti kelis sykius po šiltu dušu, vaikščioti lauke, praktiškai tą dieną nebeliečiau socialinių tinklų – kad nugultų ryto konsultacijos įspūdžiai.

Esu labai dėkinga ir linkiu moterims kreiptis ir kalbėtis akis į akį. Gyvas pasakojimas krenta tiesiai į širdį ir laužo ledus.

Tos pačios dienos vakarą padariau drąsų žingsnį – nusipirkome kelionės į egzotinę šalį bilietus.

Emocinių paleidimų praktikos su Jurga man padėjo sutvirinti savo “moterišką stuburą”. Labiausiai patiko tai, kad ji nemokė kaip gyventi ar kokių taisyklių laikytis, o padėjo man pažvelgti į savo vidų. Su Jurgos pagalba atradau nesąmoningus save ribojančius įsitikinimus, savęs nuvertinimo priežastis, nustojau visą laiką gyventi pagal kitų lūkesčius. Tai man leidžia dabar patirti visai naują gilesnį, pilnesnį santykį su savimi ir kurti savo gyvenimą tokį, kokio išties noriu.

Netikėtai atsidūriau situacijoje, kai vyras paprašė skyrybų. Gyvenau iliuzijoje, kad mūsų santykiai geri, todėl ištiko šokas – išlindo daug nesaugumo, pykčio ir pan jausmų bei būsenų. Kai sužinojau, kad dar yra įsivėlusi ir kita moteris į visą šitą mišrainę, gavau dar vieną smūgį. Nežinojau, ką daryti, kaip teisingai elgtis. Nedrąsiai parašiau Jurgai žinutę: “ar gali būti moters tikslas – išlaikyti šeimą?”. Buvau šiek tiek pažįstama su Jurga, klausiausi jos paskaitų, todėl žinojau, kad kreipiuosi į tinkamą asmenį – visų pirma į moterį. Ir kaip džiaugiuosi, kad tai padariau! Mes tuojau pat susiskambinome – gavau moteriško palaikymo ir labai daug praktiškų patarimų – staiga visos išbarstytos “puzlės” detalės pradėjo gultis į savo vietas. Pokalbio metu jaučiau vis daugiau ramybės, pamačiau kur/su kuo reikia padirbėti. Jurga man padėjo suvokti, kodėl pritraukiau šią situaciją į savo gyvenimą. Toliau bendraudama su Jurga jaučiau daug meilės ir tokio nuoširdaus moteriško palaikymo, taip pat skatinimo dirbti su savimi – eiti į priėmimą ir meilę sau, ieškoti ryšio su Dievu. Mane sužavėjo jos drąsa ir ramumas, o ypač gebėjimas į viską žiūrėti kaip į žaidimą – net tada kai, atrodo, viskas taip rimta, kai pagrindas išspirtas iš po kojų. Ji savo vidine būsena moka įvesti į tą žaidimo nuotaiką, padeda išjausti visapusiškus jausmus ir moko rūpintis savimi bei santykiais.

Esu be galo Tau dėkinga, Jurga. Tavo moteriški patarimai suteikė man ramybės, pasitikėjimo, drąsos ir tikėjimo moters vidine galia. Ačiū, kad esi ir skleidi meilę ❤