Jurga Lukoševičienė Adomo

Emocijų paleidimų trenerė

Labiausiai kviečiu pas save moteris, kurios pasiryžusios pokyčiams santykių srityje. Konkrečiau įvardinčiau:

 1. Moterys, kurios nori pritraukti mylimą vyrą į savo gyvenimą.
 2. Moterys, kurios turi draugą, bet nori ne tik draugystės, o ir santuokos.
 3. Ištekėjusioms moterims, kurios nori didesnės harmonijos savo santuokoje, nori išmokti palaikyti savo vyrą taip, kad jis klestėtų ir būtų sėkmingas, laimingas.
 4. Mamoms, kurios augindamos vaikus nori stabilesnių savo emocijų, didesnio užtikrintumo vaikų auginimo sprendimuose.
 5. Ir tiesiog laukiu moterų, kurios nori paleisti sunkias emocijas, moteriškai pasikonsultuoti, sužinoti daugiau apie galimybes ir būdus kaip moteriai būti kuo laimingesniai. 
Užsisakyti konsultaciją su Jurga

Emociniai paleidimai yra tarsi raketinis kuras dešimteriopai pagreitines visų mano praktikų rezultatus. Ši metodika nesikerta su jokia religija, meditacija, malda, racionale psichologija ar kita praktika. Emociniai paleidimai tiesiog padeda asmeniškai stipriai išvystyti emocinį intelektą, rasti savo problemų “užstrigimus” ir juos atpalaiduoti tiek, kad daugiau nebedarytų įtakos teigiamiems pokyčiams.

Mes moterys tikrai nesame kaltos, kad dažnai santykiai tampa sudėtingi ar visai nesidėlioja. Tai tiesiog pasekmė nuo vaikystės matyto šeimos modelio ir auklėjimo, visuomenės dėliojamų stereotipų, asmeninių išskirtinių įvykių sekos, palikusios užspaustas emocijas. Visa tai įmanoma paleisti ir pereiti į kitą gyvenimo kokybę. Aš tai žinau, nes pati tai išgyvenau.

Mano pačios pokyčiai prasidėjo kai sukako trisdešimt treji. Iki tol, negaliu sakyti, kad “santykiuose turėjau sunkumų”. Atrodė jie labai panašiai vyko kaip ir kitoms. Jau turėjau vieną sugriuvusią santuoką, buvau išbandžiusi internetines pažintis, vienanakčius nuotykius, užsienio vyrus. Ir apsistojau prie dvylika metų vyresnio, labai solidžias pareigas turinčio turtingo verslininko. Dėja po aštuonių metų sužinojau, kad visą tą laiką šie santykiai buvo grįsti apgaulėmis, neištikimybėmis ir melu.

Tada savo gyvenime sustojau pasižiūrėti kas gi vyksta? Man atrodė, kad buvau beveik tobula. Puikiai sekėsi karjeroje, uždirbdavau daug pinigų, maudžiausi vyrų dėmesyje, labai puoselėjau savo išvaizdą, tačiau niekas nenorėjo manęs vesti.

Suvokiau, jog negali būti, kad visame pasaulyje neliko nei vieno šeimyniško, gražaus, išmintingo ir mokančio uždirbti pinigus vyro, kuris tiesiog nori žmonos ir šeimos. Negali taip būti, kad tiesiog man tokio nebeliko.

Sekanti iš to išplaukusi išvada buvo, jog jei negali būti, kad man neliko norimo sutuoktinio, vadinasi tokių vyrų yra, tik aš iki jų nenueinu, jų nepritraukiu, nesutinku ir gal net jie manęs nepasirenka. Kodėl mane renkasi tie, kas ieško draugės, meilužės, bet ne žmonos, mamos?

Prasidėjo mano asmeninio keitimosi, moteriškumo, sąmoningumo, dvasinio tobulėjimo, sielos augimo kelias. Jis buvo tobulai nuožmus. Virš dvidešimt dienų badavimas geriant tik vandenį, asmeniniai mokytojai, susitikimai su nušvitusiais žmonėmis, meditacijos, įniciacijos, paskaitos, seminarai (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje), knygos… Aš tiesiog suvokiau, kad turiu labai mažai laiko. Man buvo jau virš trisdešimt ir jaučiau, kad liko tik vienas šansas išbandyti dar vieną draugystę ir arba šeima arba vieniša amžiams. Todėl panorau šiam šansui maksimaliai pasiruošti. Kaip olimpiadai.

Kai apsisprendi maksimaliai pasistengti “pasiruošti olimpiadai” – vyksta stebuklai, nes pasiemi atsakomybę už savo likimą į savo rankas. Pereini iš būsenos “kodėl taip nesiseka” į “aš viską pakeisiu į tai, kaip man tinka”. Kad įgyvendinti pokyčiams turėčiau daugiau laiko – susimažinau darbo valandų skaičių. Skyriau tik pora valandų per diena verslo valdymui iš namų, o visas kitas paros laikas – “olimpiadai”.

Pradėjau keltis ryte labai anksti. Nebežiūrėjau televizoriaus, nebeskaičiau internetinių portalų, moteriškų žurnalų, nebėjau į jokius vakarėlius ir net ignoravau draugių betikslius susitikimus. Paros laikas tiesiog prasitempė kokius penkis kartus. O kadangi jau reguleriai meditavau, paleidinėjau mano proto koncentracija tapo daug aštresnė, tikslesnė, eikvojanti vis mažiau dienos laiko, elementarių verslo ar buities darbų atlikimui.

Po poros metų tokio gyvenimo aš pasijaučiau išsprendusi savo santykių problemas. To rezultatas -sutikau nuostabų vyrą. Ideliai tokį, kokį buvau apsirašiusi savo norimo sutikti sutuoktinio faile. Pasipiršo praėjus vos pusmečiui po mūsų draugystės, po metų susituokėme ir jau planavome pirmagymį.

Po visos šios asmeninės transformacijos, per kurią perėjau ugnį ir ledą, aš jaučiuosi labai tikra, ką reikia daryti, jei moteriai norisi gražios, laimingos santuokos ir šeimos. Daug savo istorijos detalių aprašiau keliose knygose, kurios tapo bestseleriais (Jurga Adomo “AŠ+MB=AŠ” ir “AŠ-MB=Nauja pradžia”).

Supratau kas yra moters ir vyro santykiuose tikrai efektyvu, o kas neturi jokios vertės. Pavyzdžiui moters išvaizda visada yra stipriai pervertinama. Daug kas kalba apie moters vidinį grožį, moteriškumą, bet nepasako konkrečiai kas tai yra? Kaip tai ugdyti? Aš suvokiau kaip galima išmokti tikrojo moteriškumo, kuris padeda ne tik pritraukti sutuoktinį, bet ir vėliau laimingai gyventi ilgametėje santuokoje. Eiti kartu per gyvenimą, auginti vaikus ir jausti džiausmą.

Visoms sakau, kad jei pavyko man, vadinasi pavyks bet kuriai. Tik reiks pasiryžti į tai eiti.

Mano konsultacijose moterys gaus:

 • Atsakymus į klausimus apie savo santykius.
 • Patarimus, kas būtų efektyviausia šiuo metu jos santykių situacijose.
 • Emocinio paleidimo sesiją, užspaustų emocinių blokų pamatymą ir atpalaidavimą.
 • Informaciją ir žinias apie vidinio moteriškumo ugdymą.
 • Papildomą audio, video ar užrašytą medžiagą apie tai, į ką jai būtina pasigilinti savarankiškai.
 • Šiuo metu tik jai aktualiausius namų darbus, kurie iškarto pradės gerinti esamą nesklandžią situaciją.

Taip pat labai kviečiu apsispręsti dalyvauti 5-ių ir daugiau konsultacijų cikle. Jos vyktų su užduodamais namų darbais ir gali būti išdėliotos laike kartą arba du kartus per mėnesį. Tokios konsultacijos kainuoja po 70€ mokant 350€ iškart.

Aš pati esu pradėjusi nuo panašių tęstinių asmeninių konsultacijų pas savo pirmąjį asmeninį mokytoją Steve Stepanoff ir žinau kaip tai veiksminga. Kai mokytojas gali sudėlioti į priekį reikiamą, efektyviausią pokyčio kelią. Apjungti jį su būtinais namų darbais ir tai tampa labai stipriu, nenutrūkstamu procesų padedančių užtikrintai keisti asmenybės trūkumus į norimus privalumus. Kadangi toks tęstinis procesas suteikia pastovų darbą su savimi, asmenybės pokyčiai užsifiksuoja negrįžtamai. 

Mano konsultacijos vyksta tik internetu 11 val. – antradienį ir ketvirtadienį.

Tel.: +370 (698) 31374
Skype:
miss_jurga
FB Messenger: https://www.facebook.com/Jurga.Lukoseviciene
El. paštas: jurga.creative@gmail.com

Mano konsultacijų kaina 80€ už 2 val.

Bankiniu pavedimu

Mokėjimą atlikite į sąskaitą:
LT97 3500 0100 0623 4029 (Paysera LT, UAB)
Jei darote pavedimą iš užsienio SWIFT kodas: EVIULT21XXX
Gavėjas: Jurga Lukoševičienė
Paskirtis: Konsultacija
Suma: 80€

Per PayPal

Sumokėti galite sekdami šią nuorodą
https://paypal.me/JurgaLukoseviciene/80

Užsisakyti konsultaciją su Jurga

Nuostabi Jurgos konsultacija…ir visai nesvarbu metų skirtumas (moteriai daugiau nei 50 metų), man svarbu buvo išmintinga ir laiminga moteris…Į Jurgą kreipiausi konsultacijos, nes daug metų nesiklosto asmeninis gyvenimas…..Aš supratau svarbų dalyką, kad neturiu žinių, nemoku bendrauti su vyrais….
Mėginu lyg koketuoti, lyg linksminti, tačiau šios strategijos trumpalaikės ir vėl lieka tuščia…..Po Jurgos konsultacijos supratau ko trūko…ir tai veikia akimirksniu, čia ir dabar. Po pasimatymų netyla telefonas, vaikinai negali pamiršti manęs ir mano balso… Pats svarbiausias pasimatymas rytoj, seniai taip daužėsi širdis, linksta per kelius kojos ir pan.? Tikiu ir pasitikiu, kad viskas bus gerai, pasimatymai – jėga….Svarbiausia, galiu rinktis nežemindama savęs nei kito, svarbiausia patiriu nuostabų bendravimo džiaugsmą…????Ačiū, tau miela Jurga.❤?❤

Esu tokia dekinga Jurgai! Jau per pirma konsultacija gavau tiek realių patarimų su pratimais, kad iškart pasijaučiau stipresnė.
Jurga man padėjo pamatyti kur save pamynus buvau, ir kaip atstatyti savo dvasinį stuburą. Jau dabar jaučiuosi labiau pasitikinti savimi ir žinanti savo vertę moteris.

Fainiausia tas, kad iškart po konsultacijos turėjau situaciją su vyru, kur griežtai pasakiau, kad man nepatinka šiuo metu jo toks tonas kalba su manimi, ir jis atsiprašė ir paskui iš jo veiksmų ir žodžių supratau, jog jis dar labiau pradėjo gerbti mane, kad nubrėžiau ribą.

Aš tiesiog nekantraudama laukiu sekančios konsultacijos! Nuostabiausia, jog Jurga ne tik paleidimus duoda, nuostabius pratimus kaip “pagyti”, bet ir dalinasi savo patirtimi, kuri man labai surezonavo ir atverė akis. Ačiū brangi Jurga!❤

Esu labai dėkinga Jurgai. Po pirmos konsultacijos jaučiuosi šiek tiek sutrikusi, net nebūčiau pagalvojus, kad gvildensime tokias temas kaip seksas ir seksualumas. Tačiau supratau, kad ties tuo ir stringu. Nors jaučiu dabar didelį pasipriešinimą, bet suvokiu, kad turiu ties tuo padirbėti. Ačiū už visas pasiūlytas praktikas ir rekomendacijas, ačiū už tavo atvirumą ir nuoširdumą bei pasidalinta patirtimi. Ačiū, kad tiek daug širdies idėjai tame, tikrai visoms moterims rekomenduoju, ypač toms, kurios vis dar yra vienišos (kadangi aš jau ilgą laiką viena), vardan intensijos – laimingai ištekėti, juk visos norime būti laimingos, tad investuokime į save. ?

Wow, kaip nuostabiai tu palietei viską. Net atsipalaidavo kažkas viduje. Ačiū tau, ačiū kad daliniesi. Gera turėti kieno pasiklausti. Nuostabus tu žmogus su didele asmenine patirtimi, gera tavęs klausyti ir mokintis iš tavęs kaip išlikti tokioj harmonijoje kaip tu.

Pirmoji konsultacija tikrai turejo poveikį. Konsultacijos metu kalbėdama su tavimi apie moteriškumą ir darnaus santykio vertybes, atpažinau savyje vieną iš skausmo šaltinių, kuriuos iškart paleidome.

Buvo ašarų ir juoko. Suvokiau, kaip absurdiškai įkalinau save baimės mintyje, kuri užblokavo mano kitas mintis arba nuspalvindavo jas kažkokia keista tamsesne spalva.

Esu labai dėkinga, kad kreipiausi. Baiminausi, kad mano vaikinas mane paliks dėl tos baimės viduje, bet ir nežinojau, ką daryti. Po sesijos jaučiuosi drąsesnė, blaiviai drąsesnė. Dieną teko pailsėti, palįsti kelis sykius po šiltu dušu, vaikščioti lauke, praktiškai tą dieną nebeliečiau socialinių tinklų – kad nugultų ryto konsultacijos įspūdžiai.

Esu labai dėkinga ir linkiu moterims kreiptis ir kalbėtis akis į akį. Gyvas pasakojimas krenta tiesiai į širdį ir laužo ledus.

Tos pačios dienos vakarą padariau drąsų žingsnį – nusipirkome kelionės į egzotinę šalį bilietus.

Emocinių paleidimų praktikos su Jurga man padėjo sutvirinti savo “moterišką stuburą”.  Labiausiai patiko tai, kad ji nemokė kaip gyventi ar kokių taisyklių laikytis, o padėjo man pažvelgti į savo vidų. Su Jurgos pagalba atradau nesąmoningus save ribojančius  įsitikinimus, savęs nuvertinimo priežastis, nustojau visą laiką gyventi pagal kitų lūkesčius. Tai man leidžia dabar patirti visai naują gilesnį, pilnesnį santykį su savimi ir kurti savo gyvenimą tokį, kokio išties noriu.

Jurgos Lukoševičienės konsultacijoje teko dalyvauti ne vieną kartą. Ir labai džiaugiuosi, kad po kiekvienos konsultacijos nurimdavo vidinės audros, gaudavau atsakymus į man rūpimus klausimus. Išgirsdavau ne vieną išmintingą patarimą, kuris padėjo pagerinti ne tik santykius su kitais žmonėmis, bet ir santykį su pačia savimi. Jurgos dėka išmokau nebijoti ir neslėpti savo norų, nors dažnai sunku pasakyti aplinkiniams.

Visoms moterims, kurios nori pradėti jausti save ir į savo kasdienybę įnešti daugiau harmonijos ir ramybės, rekomenduoju susitikti su Jurga pačios tuo įsitikinsite.

Netikėtai atsidūriau situacijoje, kai vyras paprašė skyrybų. Gyvenau iliuzijoje, kad mūsų santykiai geri, todėl ištiko šokas – išlindo daug nesaugumo, pykčio ir pan jausmų bei būsenų. Kai sužinojau, kad dar yra įsivėlusi ir kita moteris į visą šitą mišrainę, gavau dar vieną smūgį. Nežinojau, ką daryti, kaip teisingai elgtis. Nedrąsiai parašiau Jurgai žinutę: „ar gali būti moters tikslas – išlaikyti šeimą?“. Buvau šiek tiek pažįstama su Jurga, klausiausi jos paskaitų, todėl žinojau, kad kreipiuosi į tinkamą asmenį – visų pirma į moterį. Ir kaip džiaugiuosi, kad tai padariau! Mes tuojau pat susiskambinome – gavau moteriško palaikymo ir labai daug praktiškų patarimų – staiga visos išbarstytos „puzlės“ detalės pradėjo gultis į savo vietas. Pokalbio metu jaučiau vis daugiau ramybės, pamačiau kur/su kuo reikia padirbėti. Jurga man padėjo suvokti, kodėl pritraukiau šią situaciją į savo gyvenimą. Toliau bendraudama su Jurga jaučiau daug meilės ir tokio nuoširdaus moteriško palaikymo, taip pat skatinimo dirbti su savimi – eiti į priėmimą ir meilę sau, ieškoti ryšio su Dievu. Mane sužavėjo jos drąsa ir ramumas, o ypač gebėjimas į viską žiūrėti kaip į žaidimą – net tada kai, atrodo, viskas taip rimta, kai pagrindas išspirtas iš po kojų. Ji savo vidine būsena moka įvesti į tą žaidimo nuotaiką, padeda išjausti visapusiškus jausmus ir moko rūpintis savimi bei santykiais.

Esu be galo Tau dėkinga, Jurga. Tavo moteriški patarimai suteikė man ramybės, pasitikėjimo, drąsos ir tikėjimo moters vidine galia. Ačiū, kad esi ir skleidi meilę