Jurga Lukoševičienė Adomo

Emocijų paleidimų trenerė

Labiausiai kviečiu pas save moteris, kurios pasiryžusios pokyčiams santykių srityje. Konkrečiau įvardinčiau:

  1. Moteris kurios nori pritraukti mylimą vyrą į savo gyvenimą.
  2. Moteris, kurios turi draugą, bet nori ne tik draugystės, o ir santuokos.
  3. Ištekėjusioms moterims, kurios nori didesnės harmonijos savo santuokoje, nori išmokti palaikyti savo vyrą taip, kad jis klestėtų ir būtų sėkmingas, laimingas.
  4. Mamoms, kurios augindamos vaikus nori stabilesnių savo emocijų, didesnio užtikrintumo vaikų auginimo sprendimuose.
  5. Ir tiesiog laukiu moterų, kurios nori paleisti sunkias emocijas, moteriškai pasikonsultuoti, sužinoti daugiau apie galimybes ir būdus kaip moteriai būti kuo laimingesniai. 

Emociniai paleidimai yra tarsi raketinis kuras dešimteriopai pagreitines visų mano praktikų rezultatus. Ši metodika nesikerta su jokia religija, meditacija, malda, racionale psichologija ar kita praktika. Emociniai paleidimai tiesiog padeda asmeniškai stipriai išvystyti emocinį intelektą, rasti savo problemų “užstrigimus” ir juos atpalaiduoti tiek, kad daugiau nebedarytų įtakos teigiamiems pokyčiams.

Mes moterys tikrai nesame kaltos, kad dažnai santykiai tampa sudėtingi ar visai nesidėlioja. Tai tiesiog pasekmė nuo vaikystės matyto šeimos modelio ir auklėjimo, visuomenės dėliojamų stereotipų, asmeninių išskirtinių įvykių sekos, palikusios užspaustas emocijas. Visa tai įmanoma paleisti ir pereiti į kitą gyvenimo kokybę. Aš tai žinau, nes pati tai išgyvenau.

Mano pačios pokyčiai prasidėjo kai sukako trisdešimt treji. Iki tol, negaliu sakyti, kad “santykiuose turėjau sunkumų”. Atrodė jie labai panašiai vyko kaip ir kitoms. Jau turėjau vieną sugriuvusią santuoką, buvau išbandžiusi internetines pažintis, vienanakčius nuotykius, užsienio vyrus. Ir apsistojau prie dvylika metų vyresnio, labai solidžias pareigas turinčio turtingo verslininko. Dėja po aštuonių metų sužinojau, kad visą tą laiką šie santykiai buvo grįsti apgaulėmis, neištikimybėmis ir melu.

Tada savo gyvenime sustojau pasižiūrėti kas gi vyksta? Man atrodė, kad buvau beveik tobula. Puikiai sekėsi karjeroje, uždirbdavau daug pinigų, maudžiausi vyrų dėmesyje, labai puoselėjau savo išvaizdą, tačiau niekas nenorėjo manęs vesti.

Suvokiau, jog negali būti, kad visame pasaulyje neliko nei vieno šeimyniško, gražaus, išmintingo ir mokančio uždirbti pinigus vyro, kuris tiesiog nori žmonos ir šeimos. Negali taip būti, kad tiesiog man tokio nebeliko.

Sekanti iš to išplaukusi išvada buvo, jog jei negali būti, kad man neliko norimo sutuoktinio, vadinasi tokių vyrų yra, tik aš iki jų nenueinu, jų nepritraukiu, nesutinku ir gal net jie manęs nepasirenka. Kodėl mane renkasi tie, kas ieško draugės, meilužės, bet ne žmonos, mamos?

Prasidėjo mano asmeninio keitimosi, moteriškumo, sąmoningumo, dvasinio tobulėjimo, sielos augimo kelias. Jis buvo tobulai nuožmus. Virš dvidešimt dienų badavimas geriant tik vandenį, asmeniniai mokytojai, susitikimai su nušvitusiais žmonėmis, meditacijos, įniciacijos, paskaitos, seminarai (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje), knygos… Aš tiesiog suvokiau, kad turiu labai mažai laiko. Man buvo jau virš trisdešimt ir jaučiau, kad liko tik vienas šansas išbandyti dar vieną draugystę ir arba šeima arba vieniša amžiams. Todėl panorau šiam šansui maksimaliai pasiruošti. Kaip olimpiadai.

Kai apsisprendi maksimaliai pasistengti “pasiruošti olimpiadai” – vyksta stebuklai, nes pasiemi atsakomybę už savo likimą į savo rankas. Pereini iš būsenos “kodėl taip nesiseka” į “aš viską pakeisiu į tai, kaip man tinka”. Kad įgyvendinti pokyčiams turėčiau daugiau laiko – susimažinau darbo valandų skaičių. Skyriau tik pora valandų per diena verslo valdymui iš namų, o visas kitas paros laikas – “olimpiadai”.

Pradėjau keltis ryte labai anksti. Nebežiūrėjau televizoriaus, nebeskaičiau internetinių portalų, moteriškų žurnalų, nebėjau į jokius vakarėlius ir net ignoravau draugių betikslius susitikimus. Paros laikas tiesiog prasitempė kokius penkis kartus. O kadangi jau reguleriai meditavau, paleidinėjau mano proto koncentracija tapo daug aštresnė, tikslesnė, eikvojanti vis mažiau dienos laiko, elementarių verslo ar buities darbų atlikimui.

Po poros metų tokio gyvenimo aš pasijaučiau išsprendusi savo santykių problemas. To rezultatas -sutikau nuostabų vyrą. Ideliai tokį, kokį buvau apsirašiusi savo norimo sutikti sutuoktinio faile. Pasipiršo praėjus vos pusmečiui po mūsų draugystės, po metų susituokėme ir jau planavome pirmagymį.

Po visos šios asmeninės transformacijos, per kurią perėjau ugnį ir ledą, aš jaučiuosi labai tikra, ką reikia daryti, jei moteriai norisi gražios, laimingos santuokos ir šeimos. Daug savo istorijos detalių aprašiau keliose knygose, kurios tapo bestseleriais (Jurga Adomo “AŠ+MB=AŠ” ir “AŠ-MB=Nauja pradžia”).

Supratau kas yra moters ir vyro santykiuose tikrai efektyvu, o kas neturi jokios vertės. Pavyzdžiui moters išvaizda visada yra stipriai pervertinama. Daug kas kalba apie moters vidinį grožį, moteriškumą, bet nepasako konkrečiai kas tai yra? Kaip tai ugdyti? Aš suvokiau kaip galima išmokti tikrojo moteriškumo, kuris padeda ne tik pritraukti sutuoktinį, bet ir vėliau laimingai gyventi ilgametėje santuokoje. Eiti kartu per gyvenimą, auginti vaikus ir jausti džiausmą.

Visoms sakau, kad jei pavyko man, vadinasi pavyks bet kuriai. Tik reiks pasiryžti į tai eiti.

Mano konsultacijose moterys gaus:

  • Atsakymus į klausimus apie savo santykius.
  • Patarimus, kas būtų efektyviausia šiuo metu jos santykių situacijose.
  • Emocinio paleidimo sesiją, užspaustų emocinių blokų pamatymą ir atpalaidavimą.
  • Informaciją ir žinias apie vidinio moteriškumo ugdymą.
  • Visos konsultacijos audio įrašą.

Taip pat labai kviečiu apsispręsti dalyvauti 5-ių ir daugiau konsultacijų cikle. Jos vyktų su užduodamais namų darbais ir gali būti išdėliotos laike kartą arba du kartus per mėnesį. Tokios konsultacijos kainuoja po 70€ mokant 350€ iškart.

Aš pati esu pradėjusi nuo panašių tęstinių asmeninių konsultacijų pas savo pirmąjį asmeninį mokytoją Steve Stepanoff ir žinau kaip tai veiksminga. Kai mokytojas gali sudėlioti į priekį reikiamą, efektyviausią pokyčio kelią. Apjungti jį su būtinais namų darbais ir tai tampa labai stipriu, nenutrūkstamu procesų padedančių užtikrintai keisti asmenybės trūkumus į norimus privalumus. Kadangi toks tęstinis procesas suteikia pastovų darbą su savimi, asmenybės pokyčiai užsifiksuoja negrįžtamai. 

Mano konsultacijos vyksta tik internetu, pirmoje dienos pusėje – trečiadienį, ketvirtadienį ir šeštadienį.

Mano konsultacijų kaina 80€ už 2 val.

Tel.: +370 (698) 31374
Skype:
miss_jurga
FB Messenger: https://www.facebook.com/Jurga.Lukoseviciene
El. paštas: jurga.creative@gmail.com

Užsisakyti konsultaciją su Jurga

Netikėtai atsidūriau situacijoje, kai vyras paprašė skyrybų. Gyvenau iliuzijoje, kad mūsų santykiai geri, todėl ištiko šokas – išlindo daug nesaugumo, pykčio ir pan jausmų bei būsenų. Kai sužinojau, kad dar yra įsivėlusi ir kita moteris į visą šitą mišrainę, gavau dar vieną smūgį. Nežinojau, ką daryti, kaip teisingai elgtis. Nedrąsiai parašiau Jurgai žinutę: “ar gali būti moters tikslas – išlaikyti šeimą?”. Buvau šiek tiek pažįstama su Jurga, klausiausi jos paskaitų, todėl žinojau, kad kreipiuosi į tinkamą asmenį – visų pirma į moterį. Ir kaip džiaugiuosi, kad tai padariau! Mes tuojau pat susiskambinome – gavau moteriško palaikymo ir labai daug praktiškų patarimų – staiga visos išbarstytos “puzlės” detalės pradėjo gultis į savo vietas. Pokalbio metu jaučiau vis daugiau ramybės, pamačiau kur/su kuo reikia padirbėti. Jurga man padėjo suvokti, kodėl pritraukiau šią situaciją į savo gyvenimą. Toliau bendraudama su Jurga jaučiau daug meilės ir tokio nuoširdaus moteriško palaikymo, taip pat skatinimo dirbti su savimi – eiti į priėmimą ir meilę sau, ieškoti ryšio su Dievu. Mane sužavėjo jos drąsa ir ramumas, o ypač gebėjimas į viską žiūrėti kaip į žaidimą – net tada kai, atrodo, viskas taip rimta, kai pagrindas išspirtas iš po kojų. Ji savo vidine būsena moka įvesti į tą žaidimo nuotaiką, padeda išjausti visapusiškus jausmus ir moko rūpintis savimi bei santykiais.

Esu be galo Tau dėkinga, Jurga. Tavo moteriški patarimai suteikė man ramybės, pasitikėjimo, drąsos ir tikėjimo moters vidine galia. Ačiū, kad esi ir skleidi meilę

Birutė

Wow, kaip nuostabiai tu palietei viską. Net atsipalaidavo kažkas viduje. Ačiū tau, ačiū kad daliniesi. Gera turėti kieno pasiklausti. Nuostabus tu žmogus su didele asmenine patirtimi, gera tavęs klausyti ir mokintis iš tavęs kaip išlikti tokioj harmonijoje kaip tu.

Laura

Emocinių paleidimų praktikos su Jurga man padėjo sutvirinti savo “moterišką stuburą”.  Labiausiai patiko tai, kad ji nemokė kaip gyventi ar kokių taisyklių laikytis, o padėjo man pažvelgti į savo vidų. Su Jurgos pagalba atradau nesąmoningus save ribojančius  įsitikinimus, savęs nuvertinimo priežastis, nustojau visą laiką gyventi pagal kitų lūkesčius. Tai man leidžia dabar patirti visai naują gilesnį, pilnesnį santykį su savimi ir kurti savo gyvenimą tokį, kokio išties noriu.

Reda

Jurgos Lukoševičienės konsultacijoje teko dalyvauti ne vieną kartą. Ir labai džiaugiuosi, kad po kiekvienos konsultacijos nurimdavo vidinės audros, gaudavau atsakymus į man rūpimus klausimus. Išgirsdavau ne vieną išmintingą patarimą, kuris padėjo pagerinti ne tik santykius su kitais žmonėmis, bet ir santykį su pačia savimi. Jurgos dėka išmokau nebijoti ir neslėpti savo norų, nors dažnai sunku pasakyti aplinkiniams.

Visoms moterims, kurios nori pradėti jausti save ir į savo kasdienybę įnešti daugiau harmonijos ir ramybės, rekomenduoju susitikti su Jurga pačios tuo įsitikinsite.

Renata