Naujumas, kūrybiškumas, augimas

Bendradarbiauk su

Dirbtiniu Intelektu

mokymus veda Jurga Lukoševičienė

Kurso dalyvių ATSILIEPIMAI:

visi-i-FB
Jurga_Lukoseviciene_Adomo_an_artificial_intelligence_hand_with__6dcf1060-7ea2-4e90-8f09-f198274cbce9

Ar nori būti žingsniu priekyje ir sužinoti daugiau apie Dirbtinį Intelektą (DI)? Išmokti jį naudoti savo poreikiams?

Ar tau rūpi eiti kartu su naujovėmis?

Jei taip, tai šie DI mokymai yra skirti tau.

Aš suprantu, kad iki šiol galbūt daug nežinojai apie DI. Tačiau drąsiau! Mano mokymų programa pritaikyta tiems, kurie turi labai mažai žinių apie DI, arba dar nieko nežino. 

Aš kviečiu tave mokytis ir augti kartu su grupe bendraminčių!

Pritaikyk DI realiems savo poreikiams

Ar tau reikia savo socialinių tinklų įrašus pateikti su dar patrauklesniais paveikslėliais? Ar norėtum turėti puikiai suformuluotus tekstinius naujienlaiškius, kurie sukels domėjimąsi ir skatins pardavimus? O gal ieškai naujo būdo apipavidalinti ar pristatyti savo veiklą – naujoviškai, profesionaliai ir paprastai naudojant dirbtinį intelektą?  

Šie kursai, bendradarbiaujant su dirbtiniu intelektu, gali tau padėti. 

Išmoksi pritaikyti šiuos įrankius pagal savo asmeninius poreikius.

Pasiruošk savo gyvenimo naujumui. Pradėk savo kelionę jau šiandiena!

robotas-5

Prisijunk jau dabar

Mokymuose rasi trijų mėnesių kurso medžiagą

Kurso paskaitų temos

Kūrybingumo sklaida:

Mokomės naujo būdo mąstyti kūrybiškai. Čia esantis pratimas atveria duris į kiekvieno dalyvio kūrybinį pasaulį, o tiems, kurie jau jaučiasi kūrybingi, suteikia galimybę tobulinti ir stiprinti jų gebėjimus.

Prieiga prie rašančiojo ChatGPT:

Išmokstame, kaip prisijungti prie šio įrankio.

Prieiga prie piešiančiojo DI Midjourney:

Žingsnis po žingsnio vedimas prisijungti prie piešimo įrankio.

Knygų rašymas su ChatGPT:

Išmokstame, kaip kurti knygas bet kuria jums įdomia tema naudojant dirbtinį intelektą.

Piešimas su Midjourney:

Pažintis su "promtais" ir mygtukais. Išmokstame piešti įspūdingus kraštovaizdžius, miestus ir kitus vaizdus.

Rašymo stilių paieška su ChatGPT:

Tyrinėjame, kaip rašyti įvairiais stiliais - nuo garsių rašytojų iki teisinių tekstų ar vaikiškų pasakojimų.

Piešimo stilistikos su Midjourney:

Pasineriame į piešimą, kurdami įvairių žinomų menininkų stilių.

Asmeninio rašymo stiliaus paieška su ChatGPT:

Kelionė į savęs pažinimą ir unikalų rašymo stiliaus atradimą.

Mastelio keitimas su Midjourney:

Išmokstame taikyti mąstelio keitimą piešiniuose, judant nuo detalių iki plačių panoramų.

Kūrybinis bendravimas su ChatGPT mitybos temoje:

Praktinė paskaita apie tai, kaip naudoti dirbtinį intelektą įvairioms temoms aptarti, pavyzdžiui, mitybos klausimams.

Veido transformacija su Midjourney:

Išmokstame, kaip piešti save bet kokiame stiliuje, aplinkoje ar personaže, naudojantis dirbtiniu intelektu.

DI valdymas balsu:

Išmokstame techniškai prisijungti prie balso valdymo funkcijų, galėsite išbandyti bendravimą įvairiais klausimais ir net įvairiomis pasaulio kalbomis.

Konkrečių objektų perpiešimas, redagavimas su Midjourney:

Išmoksime, kaip bet kokį sukurtą paveikslėlį galime transformuoti į visiškai naują viziją. Galime paimti tuščią kambarį ir perpiešti jį į terasą su vaizdu į Paryžių, arba kitą jūsų sugalvotą idėją. Tai leis mums keisti ir praturtinti esančius kūrinius, suteikiant naują prasmę ir kūrybinį sprendimą.

Piešimo konkursas ChatGPT ar Midjourney:

Šioje paskaitoje išsamiai nagrinėju, kaip piešti su abiem Dirbtiniais Intelektais, ištyriau daugybę smulkmenų, kurios padės nustatyti, kuris iš šių DI yra efektyvesnis piešime.

Dokumentų analizavimas su ChatGPT:

ChatGPT platforma pristato naują funkciją, leidžiančią įkelti dokumentus ir paveikslėlius tiesiai į pokalbių "chatą" DI analizei. Ši funkcija suteikia galimybę atpažinti įvairius vizualinius elementus, pradedant hieroglifais ir baigiant tekstu nuotraukose, atverdama naujas mokymosi galimybes.

Rūbų keitimas su Midjourney:

Šioje paskaitoje mokomės, kaip modeliuoti ir perpiešinėti drabužius ant to paties modelio, keičiant spalvas ir pritaikant visiškai naujus modelius. Taip atsivers galimybės kurti įvairiapusiškus drabužių dizainus.

Video DI:

2023 metais video dirbtinio intelekto technologijos yra vystymosi etape, tačiau jau demonstruoja didžiulį potencialą. Tai puiki proga susipažinti su šiomis technologijomis ir pasirengti jų nuolatiniam tobulėjimui ateityje.

Kaip vyksta mokymai?

Išsamūs DI mokymų įrašai

Visi mokomieji vaizdo įrašai jau yra prieinami mūsų uždaroje, mokamoje Facebook grupėje, kurioje aš asmeniškai užtikrinu tavo mokymo kokybę. Čia rasi išsamius vaizdo įrašus, kurie nuosekliai ir aiškiai parodo, kaip lengvai ir paprastai pradėti naudoti Dirbtinį Intelektą savo asmeniniams poreikiams.

Kūrybiški uždaviniai su DI

Kiekvienas grupės narys turi galimybę pasirinkti konkrečias užduotis, kurias nori įgyvendinti naudojant Dirbtinį Intelektą. Jei susiduri su kūrybiniu bloku, grupėje rasi mokymą ir pratimus, kurie padės tau plėsti kūrybinius horizontus ir atrasti galimybes, kurių net nepagalvojai, kad esi pajėgus sukurti.

Patirties Dalijimasis

Gali dalintis savo bandymais ir eksperimentais su kitais grupės nariais, taip pat stebėti, ką sukuria kiti. Dalinamės patirtimi ir pavyzdžiais, kaip tai pavyko atlikti.

Atsakyti klausimai

Jei besigilinant į mokomąjį vaizdo įrašą arba bandant atlikti užduotis savarankiškai iškils papildomų klausimų, galėsi juos man užduoti, ir aš atsakysiu bei dalinsiuosi atsakymais su visu grupės narių ratu.

Savarankiško mokymosi galimybės

Kiekvienas norintis mokytis intensyviau gali tai daryti užduodamas daugiau klausimų ir savanoriškai atlikdamas daugiau užduočių. Visa mokymų medžiaga yra tvarkingai sunumeruota ir pavadinta logiškais pavadinimais, todėl jei ką nors pamirši, lengvai galėsi pagal pavadinimus rasti ieškomus atsakymus.

Mokymų medžiaga suteikiama neribotam laikui

Kurso įrašų kaina

120€

Judėk savo greičiu!
Mokykis, kurk, praktikuok, tobulink savo įgūdžius su DI.

Kaip atrodo DI pamokos?

Dirbtinio intelekto pamokos yra aiškiai ir struktūriškai pateikiamos, naudojant didelį kompiuterio ekraną, kuriuo dirbu, ir šalia esantį vaizdą, kuriame matomas mano veidas. Detaliai paaiškinu veiksmus: ką reikia paspausti ar parašyti. Jei vis dėlto kyla sunkumų, visada galite kreiptis į Facebook uždarą grupę, kurioje vyksta mokymai. Aš asmeniškai prisijungsiu, peržiūrėsiu jūsų veiksmus, padėsiu rasti klaidą, ir jūs galėsite sėkmingai tęsti mokymąsi.

Trumpos ištraukos iš pamokų, skirtų rašymui su Dirbtiniu Intelektu. Nors pamokų tematika yra kur kas platesnė, šis vaizdo įrašas suteikia aiškesnį supratimą apie tai, kodėl verta mokytis rašyti naudojant Dirbtinį Intelektą.

Šie du vaizdo įrašai atskleidžia tik nedidelę dalį galimybių, kurias siūlo piešiantis Dirbtinis Intelektas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Absoliučiai! Šie mokymai labai tinka pradedantiesiems, nes pradėsime nuo pačių pagrindų.

Net jei iki šiol nieko nežinojai apie Dirbtinį Intelektą, neabejoju, kad šie kursai atitiks tavo lūkesčius. Nebijok pradėti nuo nulio, nes aš esu čia, kad tau padėčiau.

Prisijunk ir atrask pasaulį, kuriame Dirbtinis Intelektas yra lengvai suprantamas ir naudingas įrankis.

Jei jau puikiai valdai šias programas, techniniais klausimais šie mokymai gali būti mažiau naudingi. Tačiau, jei nori plėsti savo kūrybinį mąstymą, rašymo ir piešimo įgūdžius, rasi kur tobulėti. Mokysime kurti prasmingą ir įkvepiantį turinį.

Taip. Man labai svarbu, kad kiekvienas grupės narys galėtų atlikti užduotis, kurios būtų tikrai įdomios ir svarbios jo gyvenime. Suprantu, kad kiekvienas iš mūsų turi skirtingus pomėgius, poreikius ir interesus. 

Jei nori pasiekti aukštesnį lygį ir naudoti visas kompiuterines DI programų galimybes, būtų verta apsvarstyti mokėtinų prenumeratų įsigijimą. Tai suteiks tau platesnį funkcionalumą ir geriausius mokymosi rezultatus.

Midjourney mėnesio prenumeratos kaina yra 10 USD, o ChatGPT – 20 USD. 

Šie kursai yra puikiai pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, kuris užimtas savo gyvenime ir negali skirti mokymuisi daug laiko. Suprantu, kad kartais laiko stoka gali būti iššūkis, todėl mano mokymai sukuriami atsižvelgiant į tai.

Mokymų medžiaga yra struktūrizuota, lengvai prieinama ir patogi naudoti. Galėsi grįžti prie jos, kai tik tau bus tinkamas laikas, ir pasinaudoti jau išmokta informacija. 

Dirbtinio Intelekto programos yra prieinamos internete, todėl nereikia jų įrašyti į savo kompiuterį – tai veikia panašiai kaip Facebook. Dėl to nėra būtinas galingas kompiuteris, nes visi sudėtingi apdorojimo darbai atliekami internete, o ne jūsų kompiuteryje. Be to, galima naudotis Dirbtinio Intelekto programomis ir telefone, ir mūsų kurse yra žmonių, kurie dirba išskirtinai su telefonu. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad telefonuose ekranas yra mažesnis, o tai gali būti mažiau patogu.

Mano piešimo darbų galerija

Sveiki. Mano rašymo darbus, kūrybą, redagavimą įvairiais stiliais, mokslinių faktų surinkimą, pasakų rašymą ir kitus įvairius rašymo darbus rasite prisijungę prie mano kurso, uždaroje „Facebook“ grupėje. Su viskuo išsamiai supažindinsiu ir ten rodau savo pavyzdžius. O čia – keli iš mano sukurtų vizualių darbų. Man teikia didelį džiaugsmą kurti su dirbtiniu intelektu unikalius paveikslėlius, kurie atspindi mano pačios fantaziją, subtilų matymą. Šiame paveikslėlių rinkinyje rasite angelų, drakonų, vienaragių, įvairių meditacijų patirčių ir kitų paslaptingų fantastinių pasaulių, kurie nematomai egzistuoja. Leiskite sau įžvelgti gražias galimybes bendradarbiaujant su dirbtiniu intelektu, nuveskite save į įspūdingą kelionę per nematomus kraštus

Aš esu Jurga Lukoševičienė

Ar tu nesi kompiuterių guru ar genijus? Nesijaudink, aš taip pat ne. Šiuo metu esu trijų vaikų mama ir namų šeimininkė su įdomiais ir neįprastais pomėgiais. Laisvalaikiu sukuriu dainą, vaizdo klipą, kurie skamba Spotify ir kitose srauto platformose, parašau sėkmingas knygas, piešiu iliustracijas, vedu sąmoningumo mokymus. Kartais net išvažiuoju į kalnus su visa šeima medituoti. Aš esu paprastas žmogus, kaip ir mes visi, bet man patinka technologijos. Esu joms atvira ir noriu gyventi gyvenimą išnaudojant naujoves savo poreikiams. 

Mano mokymai padės tau susipažinti su Dirbtiniu Intelektu, kuris piešia ir rašo. Mokysiu tave išnaudoti savo potencialą ir sieksime atrasti naujus būdus, kaip piešti, rašyti ir gyventi kūrybiškai.

Kurybinės ir pedagoginės patirties turiu daug, nes esu aštuonis metus dirbusi reklamos ir judančios grafikos srityje įvairiose pozicijose: grafikos dizainere, prodiusere, režisiere. Taip pat dėsčiau Vilniaus Dailės Akademijoje, Grafinio Dizaino katedroje. Bendradarbiavau trumpalaikiuose projektuose su kitomis Lietuvos akademijomis ir vidurinės mokyklos vyresniais mokiniais. Esu tikra, kad kiekvienas gali kurti, o tas, kuris jau užtikrintai kuria, savo potencialą gali padvigubinti.   

Atėjo laikas išnaudoti savo gebėjimus, išmokti pasitelkti į pagalbą DI. Prisijunk prie mokymų ir kartu keliaukime per šią kupina naujovių kelionę.

jurga

Galbūt kyla klausimas, ką tiksliai verta mokytis su Dirbtiniu Intelektu, kai jis gali padaryti viską už mus?

Leisk man tai paaiškinti. Dirbtinis Intelektas yra stebuklingas įrankis, kuris ne tik tobulina, bet ir ženkliai palengvina žmogaus kūrybą.

Pradžioje naujovės dažnai susiduria su tam tikra atsiribojimo ar pasipriešinimo banga, panašiai kaip važinėjimas mechaniniais automobiliais ar pirmųjų kompiuterių atsiradimas. Tačiau tik drąsūs žengia naujais keliais ir suvokia, kokie nauji horizontai atsiveria jų veiklai su šiuo nuostabiu įrankiu. Jie mato potencialą apjungti savo veiklas su naujomis technologijomis ar net kurti visiškai naujas pelningas ir įdomias sritis.

Šių mokymų programa tau suteiks žinių ir įgūdžių, kaip lengvai ir paprastai pasitelkti Dirbtinį Intelektą savo veiklai. Atverk duris naujoms galimybėms, leisk savo kūrybiškumui išsiskleisti ir būk žingsniu priekyje su šiomis naujomis technologijomis. Prisijunk prie mokymų programos ir suteik savo veiklai galimybę naujai išsiskleisti”

Jei turi dar klausimų parašyk man

Gali mane pasiekti el. paštu jurga.creative@gmail.com

arba dar geriau, susisiek su manimi Facebook’e, per Meseng’erį – https://www.facebook.com/Jurga.Lukoseviciene/