Naujumas, kūrybiškumas, augimas

Bendradarbiauk su

Dirbtiniu Intelektu

Jau prasidėjo, gali dar prisijungti

Pirmieji kurso dalyvių ATSILIEPIMAI:

visi-i-FB
Jurga_Lukoseviciene_Adomo_an_artificial_intelligence_hand_with__6dcf1060-7ea2-4e90-8f09-f198274cbce9

Ar nori būti žingsniu priekyje ir sužinoti daugiau apie Dirbtinį Intelektą (DI)? Išmokti jį naudoti savo poreikiams?

Ar tau rūpi eiti kartu su naujovėmis?

Jei taip, tai šie DI mokymai yra skirti tau.

Aš suprantu, kad iki šiol galbūt daug nežinojai apie DI. Tačiau drąsiau! Mano mokymų programa pritaikyta tiems, kurie turi labai mažai žinių apie DI, arba dar nieko nežino. 

Aš kviečiu tave mokytis ir augti kartu su grupe bendraminčių!

Pritaikyk DI realiems savo poreikiams

Ar tau reikia savo socialinių tinklų įrašus pateikti su dar patrauklesniais paveikslėliais? Ar norėtum turėti puikiai suformuluotus tekstinius naujienlaiškius, kurie sukels domėjimąsi ir skatins pardavimus? O gal ieškai naujo būdo apipavidalinti ar pristatyti savo veiklą – naujoviškai, profesionaliai ir paprastai naudojant dirbtinį intelektą?  

Šie kursai, bendradarbiaujant su dirbtiniu intelektu, gali tau padėti. 

Išmoksi pritaikyti šiuos įrankius pagal savo asmeninius poreikius.

Pasiruošk savo gyvenimo naujumui. Pradėk savo kelionę jau šiandiena!

robotas-5

Prisijunk jau dabar

Mokymai prasidėjo Rugpjūčio 21d. ir tęsis iki Lapkričio 21d.

Prisijunk dabar, kurse rasi visos mokymų medžiagos įrašus

Įžanginė informacija

Kaip patogiai naudotis kurso medžiaga, 1val. trukmės užsiėmimas kiekvienam atveriantis kūrybiškumą, meditacija skirta nerti į susijungimą su beribe savo sąmonę.

Susipažink

Turi galimybę bendrauti su kitais grupės besimokančiais nariais, dalintis idėjomis ir patirtimi.

Mokykis

Kursas jau prasidėjo, prisijunk prie kurso medžiagos ir mokykis sau patogiu tempu.

Kaip vyksta mokymai?

Asmeninis įrašas kas savaitę

Viskas vyksta uždaroje, mokamoje Facebook grupėje, kurioje aš asmeniškai pasirūpinu tavo mokymu. Kiekvieną savaitę sukuriu mokomąjį vaizdo įrašą, kuris nuo mažų dalykų paaiškina, kaip lengvai ir paprastai pradėti naudoti Dirbtinį Intelektą tavo asmeniniams poreikiams.

Kūrybiški uždaviniai su DI

Kiekvienas grupės narys turi galimybę pasirinkti konkrečias užduotis, kurias norėtų realizuoti su Dirbtiniu Intelektu. Jei susidursi su kūrybiniu bloku, aš esu tau pagalbininkė, pasiūlau idėjų ir patarimų.

Patirties Dalijimasis

Gali pasidalinti savo bandymais ir eksperimentais su kitais grupės nariais. Dalinamės patirtimi ir pavyzdžiais, kaip tai pavyko atlikti.

Lengvai ir paprastai

Mokymuose nėra didelio krūvio, kad lengvai derintum juos su savo kasdienėmis veiklomis. Tačiau, jei norėsi mokytis intensyviau, tau bus suteiktos visos galimybės tai padaryti.

Atsakyti klausimai

Jei besigilinant į mokomąjį vaizdo įrašą arba bandant atlikti užduotis savarankiškai iškils papildomų klausimų, galėsi juos man užduoti, ir aš atsakysiu bei dalinsiuosi atsakymais su visu grupės narių ratu.

Savarankiško mokymosi galimybės

Kiekvienas norintis mokytis intensyviau gali tai daryti užduodamas daugiau klausimų ir savanoriškai atlikdamas daugiau užduočių. Visa mokymų medžiaga yra tvarkingai sunumeruota ir pavadinta logiškais pavadinimais, todėl jei ką nors pamirši, lengvai galėsi pagal pavadinimus rasti ieškomus atsakymus.

Mokymų trukmė

iki Lapkričio 21d.

1 mėn.

Pasibandymui 1 mėnesio įrašai

55€

Už 3-is mėnesius
Mokykis, kurk, praktikuok, tobulink savo įgūdžius.

3 mėn.

Narystė grupėje

150€

Už 3-is mėnesius
Mokykis, kurk, praktikuok, tobulink savo įgūdžius.

Viską išsamiai paaiškinu šiame video

Mano mokymai padės jums atrasti naujas technologijas ir konkrečiai susipažinti su Dirbtiniu Intelektu, kuris piešia ir rašo Lietuviškai, angliškai. Mokysiu jus išnaudoti savo potencialą ir atrasime naujus būdus, kaip piešti, rašyti ir gyventi kūrybiškai, bendradarbiaujant su dirbtiniu intelektu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Absoliučiai! Šie mokymai labai tinka pradedantiesiems, nes pradėsime nuo pačių pagrindų.

Net jei iki šiol nieko nežinojai apie Dirbtinį Intelektą, neabejoju, kad šie kursai atitiks tavo lūkesčius. Nebijok pradėti nuo nulio, nes aš esu čia, kad tau padėčiau.

Prisijunk ir atrask pasaulį, kuriame Dirbtinis Intelektas yra lengvai suprantamas ir naudingas įrankis.

Jei jau puikiai valdai šias programas, techniniais klausimais šie mokymai gali būti mažiau naudingi. Tačiau, jei nori plėsti savo kūrybinį mąstymą, rašymo ir piešimo įgūdžius, rasi kur tobulėti. Mokysime kurti prasmingą ir įkvepiantį turinį.

Taip. Man labai svarbu, kad kiekvienas grupės narys galėtų atlikti užduotis, kurios būtų tikrai įdomios ir svarbios jo gyvenime.

Suprantu, kad kiekvienas iš mūsų turi skirtingus pomėgius, poreikius ir interesus. Todėl, per mokymus, aš dėsiu visas pastangas, kad užtikrinčiau, jog kiekvienas gautų užduotis, atitinkančias jo asmeninius norus ir lūkesčius.

Jei nori pasiekti aukštesnį lygį ir naudoti visas kompiuterines DI programų galimybes, būtų verta apsvarstyti mokėtinų prenumeratų įsigijimą. Tai suteiks tau platesnį funkcionalumą ir geriausius mokymosi rezultatus.

Midjourney mėnesio prenumeratos kaina yra 10 USD, o ChatGPT – 20 USD. Tačiau nemokamų šių programų versijų pilnai užtenka mokymuisi.

Šie kursai yra puikiai pritaikyti šiuolaikiniam žmogui, kuris užimtas savo gyvenime ir negali skirti mokymuisi daug laiko. Suprantu, kad kartais laiko stoka gali būti iššūkis, todėl mano mokymai sukuriami atsižvelgiant į tai.

Mokymų medžiaga bus struktūrizuota, lengvai prieinama ir patogi naudoti. Galėsi grįžti prie jos, kai tik bus tinkamas laikas, ir pasinaudoti jau išmokta informacija. Taigi, net jei negalėsi visiškai atlikti užduočių, turėsi priemonių ir resursų savarankiškai tęsti mokymąsi, sau patogiu laiku.

Mano darbų galerija

Sveiki! Štai keli iš mano sukurtų darbų. Man teikia didelį džiaugsmą kurti su DI unikalius paveikslėlius, kurie atspindi mano pačios fantaziją, subtilų matymą. Šiame paveikslėlių rinkinyje rasite angelų, drakonų, vienaragių, įvairių meditacijų patirčių ir kitų paslaptingų fantastinių pasaulių, kurie nematomai egzistuoja. Leiskite sau įžvelgti gražias galimybes bendradarbiaujant su DI, nuveskite save į įspūdingą kelionę per nematomus kraštus.

Apie mane

Ar tu nesi kompiuterių guru ar genijus? Nesijaudink, aš taip pat ne. Šiuo metu esu trijų vaikų mama ir namų šeimininkė su įdomiais ir neįprastais pomėgiais. Laisvalaikiu sukuriu dainą, vaizdo klipą, kurie skamba Spotify ir kitose srauto platformose, parašau sėkmingas knygas, piešiu iliustracijas, vedu sąmoningumo mokymus. Kartais net išvažiuoju į kalnus su visa šeima medituoti. Aš esu paprastas žmogus, kaip ir mes visi, bet man patinka technologijos. Esu joms atvira ir noriu gyventi gyvenimą išnaudojant naujoves savo poreikiams. 

Mano mokymai padės tau susipažinti su Dirbtiniu Intelektu, kuris piešia ir rašo. Mokysiu tave išnaudoti savo potencialą ir sieksime atrasti naujus būdus, kaip piešti, rašyti ir gyventi kūrybiškai.

Kurybinės ir pedagoginės patirties turiu daug, nes esu aštuonis metus dirbusi reklamos ir judančios grafikos srityje įvairiose pozicijose: grafikos dizainere, prodiusere, režisiere. Taip pat dėsčiau Vilniaus Dailės Akademijoje, Grafinio Dizaino katedroje. Bendradarbiavau trumpalaikiuose projektuose su kitomis Lietuvos akademijomis ir vidurinės mokyklos vyresniais mokiniais. Esu tikra, kad kiekvienas gali kurti, o tas, kuris jau užtikrintai kuria, savo potencialą gali padvigubinti.   

Atėjo laikas išnaudoti savo gebėjimus, išmokti pasitelkti į pagalbą DI. Prisijunk prie mokymų ir kartu keliaukime per šią kupina naujovių kelionę.

jurga

Galbūt kyla klausimas, ką tiksliai verta mokytis su Dirbtiniu Intelektu, kai jis gali padaryti viską už mus?

Leisk man tai paaiškinti. Dirbtinis Intelektas yra stebuklingas įrankis, kuris ne tik tobulina, bet ir ženkliai palengvina žmogaus kūrybą.

Pradžioje naujovės dažnai susiduria su tam tikra atsiribojimo ar pasipriešinimo banga, panašiai kaip važinėjimas mechaniniais automobiliais ar pirmųjų kompiuterių atsiradimas. Tačiau tik drąsūs žengia naujais keliais ir suvokia, kokie nauji horizontai atsiveria jų veiklai su šiuo nuostabiu įrankiu. Jie mato potencialą apjungti savo veiklas su naujomis technologijomis ar net kurti visiškai naujas pelningas ir įdomias sritis.

Šių mokymų programa tau suteiks žinių ir įgūdžių, kaip lengvai ir paprastai pasitelkti Dirbtinį Intelektą savo veiklai. Atverk duris naujoms galimybėms, leisk savo kūrybiškumui išsiskleisti ir būk žingsniu priekyje su šiomis naujomis technologijomis. Prisijunk prie mokymų programos ir suteik savo veiklai galimybę naujai išsiskleisti”

Jei turi dar klausimų parašyk man

Gali mane pasiekti el. paštu jurga.creative@gmail.com