Zita Juodsnukytė – Jocevičė

Emocijų paleidimų trenerė

Kiekvienas iš mūsų savo prigimtimi esame laisvas, džiaugsmingas, laimingas ir turime didžiulę neaprėpiamą meilę savyje. Tik per eilę metų prisikrovėm nemažą dalį bagažo, kuris neleidžia mums būti laimingiems kiekvieną dieną be jokių sąlygų. Darbas su savimi, nuolatinis emocijų, blokų, įsitikinimų paleidimas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Tai man padėjo sugrįžti į besąlyginę meilę, savęs ir kitų žmonių priėmimą tokių, kokie jie yra ir susikurti tokį gyvenimą, kokio norėjau. Kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti susikurti ir gyventi svajonių gyvenimą. Man patinka dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems žmonėms paleisti viską, kas jiems trukdo gyventi pilnavertį kokybišką gyvenimą ir būti pagaliau laimingiems!

Mano konsultacijų kaina 60€ už 2 val.

Tel.: +‭370 (602) 24 288‬
El. paštas: 
zita@isave.lt
Miestas:
 Kaunas

Užsisakyti konsultaciją su Zita

Paleidimai – nuostabi technika. Jie islaisvina nuo baimiu, nuoskaudu, pykciu ir visko ka negero nesiojames savyje.

Zitule, esi nuostabi paleidimu partnere, su tavim taip lengva paleidineti ir procesai vyksta labai sparciai. Tavo uzduodami klausimai nesa gilyn i vidu, i problemos sakni, kuria nejucia su dziaugsmu, o kartais ir su skausmu tenka israuti. Isrovus lieka vieta kuri prisipildo meile, dziaugsmu ir sviesa.

Mes renkames ar nesiotis skausma ar laime!!!

Greta

Paleidinedama su tavimi, mano gyvenimas pasidare daug ramesnis, jauciu daugiau meiles viskam, tiesiog viskas pasidare paprasciau, paleidinedama suvokiau kad kuo greiciau paleidi,tuo greiciau turi. Igijau daugiau pasitikejimo savimi.

P.S labai dziaugiuosi kad esi,ir dekoju uz pagalba.

Joana

Na tu man buvai kaip mama, jauciau tavo palaikyma ir priemima kokia esu! Jauciau kad gali man padeti betkada kada tik reikes pagalbos!

Vakariniai pasikalbejomai, patirciu pasidalinimai padejo suvokti kad visi me panasus ir nera ko gedytis! Aplamai po stovyklos jauciuosi lengvesne, laisvesne, lengviau bendrauti su zmonemis, netiketai gavau geresni darba!

Aciu tau Zita ❤️🙏 labai smagu tave pazinoti 🌷 tikiuosi dar susitikti ❤️

Gabrielė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį