fbpx

Paleidimų centras Į SAVE. Nes visi atsakymai tavyje.

Emocijų paleidimo techniką maždaug prieš 40 metų sukūrė amerikietis fizikas bei verslininkas Lesteris Levensonas. Šiuo metu pasaulyje jau yra daugiau kaip 100 000 žmonių, taikančių ją savo kasdienybėje. Harvardo ir Niujorko universitetai, atlikę eksperimentus su savanoriais, moksliškai patvirtino technikos efektyvumą.

Kiekvienam teko įsitikinti: kai susikaupia daug neigiamų jausmų, kyla nerimas, patiriame diskomfortą, nesijaučiame laimingi. Pirmas dalykas, ką dažniausiai darome – bandome pabėgti, slopindami, paslėpdami nuo savęs, ką iš tiesų jaučiame, nukreipdami savo dėmesį į kitas veiklas. Žinai ką? – tai neefektyvu. Užspausti jausmai kaupiasi kūne ir prote, neleidžia būti laimingu, gadina sveikatą ir griauna santykius.

Gera žinia ta, kad kiekvienas mokame paleisti jausmus, tiesiog dabar tai vyksta nesąmoningai. Emocijų paleidimo technika yra vienas iš būdų, kaip tai padaryti sąmoningai, savarankiškai ir tada, kada tau reikia.

Pripažindamas, išlaisvindamas ir paleisdamas jausmus, kuriuos laikai viduje, atgausi energiją, ramybę ir džiaugsmą, kurio ieškai.

Asmeninės konsultacijos

Užsisakykite asmeninę emocijų paleidimo konsultaciją su bet kuriuo iš mūsų konsultantų Jums patogiame mieste. Konsultacijos vyksta gyvai, skype arba telefonu.

Seminarai, kursai ir sodybos

Norintiems nerti į save dar giliau – mūsų organizuojami kursai ir sodybos. Registruokitės čia!

Medžiaga savarankiškam darbui

Įsigykite mokomąją medžiagą, pratimus ar įrašus iš jau įvykusių internetinių kursų ir išmokite paleidinėti savarankiškai.
Kada patogiausia Jums.

Apie mus


Ieškodami ramybės, laimės ir džiaugsmo, kiekvienas ėjome skirtingais keliais, išbandėme skirtingas praktikas, išgyvenome skirtingus patyrimus, tačiau galiausiai visi kartu atėjome iki paleidimų. Daugiau kaip tūkstantis valandų, praleistų žiūrint į savo vidų, išmokė mus nebebijoti jausmų, nebekovoti su jais ir priimti, ką jaučiame, neskirstant to į gera ir bloga. Tiesiog vieną dieną mes išdrįsome pamatyti visus savo jausmus ir sutikome juos jausti. O dabar galime padėti pažiūrėti ir kitiems.