Praktinis 6 savaičių internetinis kursas

„Darnūs santykiai“

Kaip kurti ir palaikyti gerus santykius su visais ir savimi

Kai santykiai ir savijauta nebedžiugina…

Išmok bendrauti be pykčio, baimių ir nuoskaudų tam, kad galėtum pasitikėti savimi ir turėtum gerą savijautą, kurtum harmoningus ryšius su visa savo aplinka bei meilės kupinus asmeninius santykius.

Kurso metu:

  • Paleisi pykčio, baimės, pavydo, nuoskaudų, kaltės antplūdžius.
  • Nustosi tikėtis, kad pasikeis kiti ir pradėsi nuo asmeninių, vidinių pokyčių.
  • Atpažinsi kylančias nemalonias emocijas ir jausmus bei juos paleisi.
  • Įneši net į beviltiškus santykius daugiau darnos.
  • Nebėgsi nuo kiekvienos sudėtingesnės situacijos.
  • Kursi harmoningus ir kupinus meilės santykius.
  • Bendrausi be baimės ir įsižeidimų.
  • Ir dar daugiau…

KAM SKIRTAS KURSAS

Kiekvienam, tiek vyrui ir moteriai, kurie nori pakelti santykius su žmonėmis į naują kokybinį lygį. Kursas tinka ir naujokams, ir jau susipažinusiems su emocijų paleidimų technika, ir ją aktyviai praktikuojantiems.

Mes visi, nepaisant lyties ir amžiaus gana dažnai projektuojame savo jausmus, vaikystėje ar vėliau patirtas baimes į naujai sutinkamus žmones.

Ir taip matome juos ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, o per savo patirčių filtrą, per tam tikrus pridėtinius įsivaizdavimus. Kartais patys uždedame žmonėms kaukes ir su jomis kovojame ir norime pakeisti tuos žmones.

Todėl šis kursas itin tiks tiems, kurie nori išmokti nesilaikyti jausmų, kurie kenkia mums patiems. Ir tiems, kurie yra pavargę nuo kontrolės ir suvokia, kad galbūt ir jo artimoje aplinkoje esantys žmonės taip pat gali būti pavargę nuo kontroliavimo.

Laimingiems žmonėms
Jauti kad tavo santykiai nuostabūs visur ir visada? Tada nesunkiai suprasi, kad gali būti dar geriau, dar geriau, ir dar geriau…. Ir, kad ribų tam nėra…

ATSILIEPIMAI

Kaip emocijų paleidimai realiai pakeitė santykius.
Atsiliepimai nuasmeninti dėl konfidencialumo ir duomenų apsaugos.

Atrodė, kad žmona turi labai blogą savybę – nesitvarko namuose ir tai labai nervino. Paleidimų dėka supratau, kad kai kažkada gyvenau vienas, tai neplaudavau indų keturias dienas ir ta situacija man tiko, viskas buvo ok.

Supratau, kad iš žmonos reikalauju to, ko iš tiesų tikėjausi iš mamos, nes ji visada tvarkydavosi ir tiek. Toks buvo mano stereotipinis požiūris. Taigi, IŠ TIESŲ, man nuolatinis tvarkymąsis nėra taip SVARBU, kad dėl to visada pyktis. Ir taip ištiko ŽMONOS PRIĖMIMAS. Tokia, kokia ji yra.

Turėjau itin priekabią viršininkę, kuri keldavo stresą, nes ji – nenuspėjama ir nuolat nepatenkinta, visi ją vadina priekaištaujančiu vadovu, su ja niekas nesutaria. Aš nuolat jaučiau, jog vadovė ant manęs “užsisėdusi”.

Paleidinėjau su intencija nejausti streso su vadove, mylėti vadovę, nors pradžioj atrodė, kad tai neįmanoma. Po kelių savaičių paleidau viską, kas buvo susikaupę, atėjo meilė ir priėmimas vadovės tokios, kokia ji yra. Vadovė pradėjo labai šiltai bendrauti ir pradėjo guostis man, netgi ateidavo kartu išgerti arbatos ir pasakodavo savo bėdas.

Rytis klausė: “Ar tau nieko kad ji dabar tau guodžiasi asmeniškai ir bendrauja?” Ne, aš ją tiesiog myliu ir man viduj gera, išklausau ją ir suprantu. O ant kitų ji toliau “joja”. Supratau, kad vadovė tokia yra tiesiog dėl problemų namie, o darbe ji nesąmoningai taip išreiškia savo problemas. Su manimi savo streso nebeišreikšdavo, nes jau turėjo santykį ir galėdavo tiesiog pasipasakoti.

Prieš metus negalėjau suvaldyti savo pykčio šeimoje. Su draugais – visai kitas žmogus, normalus, o šeimoje pykčio priepuoliai. Paleidimų metu paaiškėjo, kad prieš metus buvo įvykis, kai išsiskyrė mano su žmona nuomonė apie jos draugus.

Man nepatiko, o jai patiko tie draugai. Nors tai buvo tik nuomonių skirtumai, savo viduje pasijaučiau nesvarbus ir tuomet nesąmoningai priėmiau nuostatą, kad žmona manęs nevertina. Tai ir sukėlė ištisinį mano kabinėjimąsi. Šią situaciją, sukeltas emocijas paleidau. Ir taip baigėsi pykčiai.

Buvau kankinančiuose santykiuose, kuriuose tai aš bėgdavau nuo jo, tai atvirkščiai – jis nuo manęs. Tai susipykdavom, tai vėl sueidavom, susitikdavom ir būdami išsiskyrę. Kaip paaiškėjo per paleidimų praktiką, giliai viduje tikėjau, kad tokie santykiai – tai geriausia, kas man gali būti. Savotiškai idealizavau santykius ir galvojau, kad kiti santykiai gali būti tik blogesni.

Vasarą turėjo būti vestuvės ir man pasidarė LABAI BAISU. Per paleidimų praktiką paaiškėjo, kad išsigandau, jog man su žmona bus kaip su mama, kuri sirgo psichine liga (mėtė daiktus per langą, gulėjo ligoninėje ir pan.).

Pats suprojektavau savo BAIMĘ į žmoną ir mažiausią jos uždarumą laikiau mamos problemų pradžia, todėl viskas pradėjo kliūti, buvau nelaimingas. Paaiškėjo, kad realiai daug kartų išdidinau savo būsimos žmonos reakcijas, priskirdamas jai kito žmogaus problemas.

Turėjau ganėtinai įtemptus santykius su paaugliu sūnumi, kol emocijų paleidimo dėka ilgainiui suvokiau norą kontroliuoti sūnų: reguliuoti jo gyvenimą ir jo veiksmus. Savyje pripažinau, kad sūnui, kuriam 16-olika metų, jau reikia priimti sprendimus pačiam.

Galiausiai nustojau jį primygtinai valdyti, kad elgtųsi pagal mane ir sūnus pradėjo keistis: neatsikalbinėti, laiku keltis. Tai taip pasikeitė mūsų santykiai, kad jis kartais tiesiog ateina ir sako, mama pabūkim apsikabinę. Atsirado toks geras abipusis ryšys, kad sūnus tiesiog būna šalia, kas seniau tiesiog buvo nesuvokiama. Ir tuo pačiu tapo nepriklausomas nuo mamos. Susitvarkė kontrolės noro paleidimo pagalba.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Dalyvauk 6 savaičių internetiniame kurse
2019 m. balandžio 28 d. – birželio 9 d. už geriausią kainą.
Registracijų kiekis ribotas.

Kurso kaina didės po…

Noriu dalyvauti
“Darnūs santykiai” kurse

€247 €147

Registruotis dabar

Mokėsiu dalimis
per 3 kartus

3 x €56 = €168

Registruotis dabar

Kurso kaina
dalyvavusiems stovykloje arba kurse

€247 €117

Registruotis dabar

Mokėsiu dalimis
per 3 kartus

3 x €46 = €138

Registruotis dabar

Į kurso kainą įskaičiuota

42 skirtingos meditacijos kiekvieną rytą, kurios padės transformuoti savo jausmus, įsitikinimus ir giliau įtvirtinti žinias bei potyrius.

13 paskaitų apie įvairius santykių aspektus. Paskaitų metu bus galima užduoti klausimus ir vyks praktinės emocijų paleidimo konsultacijos.

Visi paskaitų ir meditacijų įrašai asmeninėje „Į save“ paskyroje. Įrašai atsiras 4-6 val. intervale ir juos bus galima perklausyti bei parsisiųsti į savo kompiuterį.

Išsami pratybų medžiaga, kurioje bus išsamūs pratimai, pavyzdžiai ir metodika, kaip su savo emocijomis ir situacijomis galima dirbti savarankiškai.

„Į save“ konsultantų palaikymas.

Palaikymas ir papildoma informacija uždaroje Facebook grupėje.

Kasdienis praktikavimas su kitu internetinio kurso dalyviu tau patogiu metu.

KĄ VERTA ŽINOTI

Internetinio kurso trukmė:

6 savaitės nuo 2019 m. balandžio 28 d. iki birželio 9 d.

Kaip vyks kursas?

Internetinio kurso metu vyks 2 paskaitos:
trečiadieniais ir penktadieniais nuo 20:00 val. iki 22:00 val.

Ir kiekvieną dieną 6:45 vyks meditacija (30 min. trukmės).

Konsultantų pagalba kurso metu

Viso kurso metu bus galima gauti profesionalią konsultantų pagalbą. Klausimams, pasitikslinimui dėl medžiagos kiekvienas konsultantas vienam žmogui galės skirti apie 15 min.

Viso kurso metu 1 val. konsultacijų pas bet kurį konsultantą (išskyrus Rytį) kainuos 30 Eur.

Apie konsultantų komandą

Kursų, seminarų, stovyklų metu bei kasdien kartu su Ryčiu dirba ir visa emocijų paleidimo konsultantų komanda:

Simona Ampiainen, Lidija Mačiūnienė, Živilė Grumadaitė, Aušra Bružienė, Zita Juodsnukytė-Jocevičė.

“Mes čia tam, kad Tau padėti susipažinti su emocijų paleidimo technika, paleisti, atleisti, priimti ir išsilaisvinti!”

Kviečiame on-line kursų metu išdrįsti pasinaudoti konsultantų pagalba, aktyviai dirbti remiantis metodika ir nuolat „paleidinėti” su partneriu.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos metu.

Rytis skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose kaip „Varom“, „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“ ir pan.

Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.