Praktinis 6 savaičių kursas internetu

DARNŪS SANTYKIAI

Kaip kurti ir palaikyti gerus santykius su aplinkiniais pagal emocijų paleidimų metodą

Kai santykiai ir savijauta nebedžiugina…

Bendrauk be pykčio, baimių ir nuoskaudų tam, kad galėtum pasitikėti savimi ir turėtum gerą savijautą, kurtum harmoningus ryšius su visa savo aplinka bei meilės kupinus asmeninius santykius.

Kurso metu:

  • Įneši net į beviltiškus santykius daugiau darnos.
  • Nustosi tikėtis, kad pasikeis kiti ir pradėsi nuo asmeninių, vidinių pokyčių.
  • Paleisi pykčio, baimės, pavydo, nuoskaudų, kaltės antplūdžius.
  • Atpažinsi kylančias nemalonias emocijas ir jausmus bei juos paleisi.
  • Nebėgsi nuo kiekvienos sudėtingesnės situacijos.
  • Kursi harmoningus ir kupinus meilės santykius.
  • Bendrausi be baimės ir įsižeidimų.
  • Ir dar daugiau…

KAM SKIRTAS KURSAS

Tau, jei nori pakelti santykius su žmonėmis į naują kokybinį lygį. Kursas tinka ir naujokams, ir jau susipažinusiems su emocijų paleidimų technika, ir ją aktyviai praktikuojantiems.

Mes visi, nepaisant lyties ir amžiaus gana dažnai projektuojame savo jausmus, vaikystėje ar vėliau patirtas baimes į naujai sutinkamus žmones.

Ir taip matome juos ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, o per savo patirčių filtrą, per tam tikrus pridėtinius įsivaizdavimus. Kartais patys uždedame žmonėms kaukes ir su jomis kovojame.

Šis kursas itin tinka norintiems išmokti nesilaikyti negatyvių jausmų. Ir tiems, kurie yra pavargę nuo kontrolės ir suvokia, kad galbūt ir jo artimoje aplinkoje esantys žmonės taip pat gali būti pavargę nuo kontroliavimo.

Laimingiems žmonėms
Jauti kad tavo santykiai nuostabūs visur ir visada? Tada nesunkiai suprasi, kad gali būti dar geriau, dar geriau, ir dar geriau…. Ir, kad ribų tam nėra…

ATSILIEPIMAI

Kaip emocijų paleidimai realiai pakeitė santykius.
Atsiliepimai nuasmeninti dėl konfidencialumo ir duomenų apsaugos.

Atrodė, kad žmona turi labai blogą savybę – nesitvarko namuose ir tai labai nervino. Paleidimų dėka supratau, kad kai kažkada gyvenau vienas, tai neplaudavau indų keturias dienas ir ta situacija man tiko, viskas buvo ok.

Supratau, kad iš žmonos reikalauju to, ko iš tiesų tikėjausi iš mamos, nes ji visada tvarkydavosi ir tiek. Toks buvo mano stereotipinis požiūris. Taigi, IŠ TIESŲ, man nuolatinis tvarkymąsis nėra taip SVARBU, kad dėl to visada pyktis. Ir taip ištiko ŽMONOS PRIĖMIMAS. Tokia, kokia ji yra.

Turėjau itin priekabią viršininkę, kuri keldavo stresą, nes ji – nenuspėjama ir nuolat nepatenkinta, visi ją vadina priekaištaujančiu vadovu, su ja niekas nesutaria. Aš nuolat jaučiau, jog vadovė ant manęs “užsisėdusi”.

Paleidinėjau su intencija nejausti streso su vadove, mylėti vadovę, nors pradžioj atrodė, kad tai neįmanoma. Po kelių savaičių paleidau viską, kas buvo susikaupę, atėjo meilė ir priėmimas vadovės tokios, kokia ji yra. Vadovė pradėjo labai šiltai bendrauti ir pradėjo guostis man, netgi ateidavo kartu išgerti arbatos ir pasakodavo savo bėdas.

Rytis klausė: “Ar tau nieko kad ji dabar tau guodžiasi asmeniškai ir bendrauja?” Ne, aš ją tiesiog myliu ir man viduj gera, išklausau ją ir suprantu. O ant kitų ji toliau “joja”. Supratau, kad vadovė tokia yra tiesiog dėl problemų namie, o darbe ji nesąmoningai taip išreiškia savo problemas. Su manimi savo streso nebeišreikšdavo, nes jau turėjo santykį ir galėdavo tiesiog pasipasakoti.

Prieš metus negalėjau suvaldyti savo pykčio šeimoje. Su draugais – visai kitas žmogus, normalus, o šeimoje pykčio priepuoliai. Paleidimų metu paaiškėjo, kad prieš metus buvo įvykis, kai išsiskyrė mano su žmona nuomonė apie jos draugus.

Man nepatiko, o jai patiko tie draugai. Nors tai buvo tik nuomonių skirtumai, savo viduje pasijaučiau nesvarbus ir tuomet nesąmoningai priėmiau nuostatą, kad žmona manęs nevertina. Tai ir sukėlė ištisinį mano kabinėjimąsi. Šią situaciją, sukeltas emocijas paleidau. Ir taip baigėsi pykčiai.

Buvau kankinančiuose santykiuose, kuriuose tai aš bėgdavau nuo jo, tai atvirkščiai – jis nuo manęs. Tai susipykdavom, tai vėl sueidavom, susitikdavom ir būdami išsiskyrę. Kaip paaiškėjo per paleidimų praktiką, giliai viduje tikėjau, kad tokie santykiai – tai geriausia, kas man gali būti. Savotiškai idealizavau santykius ir galvojau, kad kiti santykiai gali būti tik blogesni.

Vasarą turėjo būti vestuvės ir man pasidarė LABAI BAISU. Per paleidimų praktiką paaiškėjo, kad išsigandau, jog man su žmona bus kaip su mama, kuri sirgo psichine liga (mėtė daiktus per langą, gulėjo ligoninėje ir pan.).

Pats suprojektavau savo BAIMĘ į žmoną ir mažiausią jos uždarumą laikiau mamos problemų pradžia, todėl viskas pradėjo kliūti, buvau nelaimingas. Paaiškėjo, kad realiai daug kartų išdidinau savo būsimos žmonos reakcijas, priskirdamas jai kito žmogaus problemas.

Turėjau ganėtinai įtemptus santykius su paaugliu sūnumi, kol emocijų paleidimo dėka ilgainiui suvokiau norą kontroliuoti sūnų: reguliuoti jo gyvenimą ir jo veiksmus. Savyje pripažinau, kad sūnui, kuriam 16-olika metų, jau reikia priimti sprendimus pačiam.

Galiausiai nustojau jį primygtinai valdyti, kad elgtųsi pagal mane ir sūnus pradėjo keistis: neatsikalbinėti, laiku keltis. Tai taip pasikeitė mūsų santykiai, kad jis kartais tiesiog ateina ir sako, mama pabūkim apsikabinę. Atsirado toks geras abipusis ryšys, kad sūnus tiesiog būna šalia, kas seniau tiesiog buvo nesuvokiama. Ir tuo pačiu tapo nepriklausomas nuo mamos. Susitvarkė kontrolės noro paleidimo pagalba.

KAS ĮEINA Į KURSĄ

13 paskaitų apie įvairius santykių aspektus. Paskaitų metu bus galima užduoti klausimus ir vyks praktinės emocijų paleidimo konsultacijos.

42 skirtingos meditacijos kiekvieną rytą, kurios padės transformuoti savo jausmus, įsitikinimus ir giliau įtvirtinti žinias bei potyrius.

Visi paskaitų ir meditacijų įrašai asmeninėje „Į save“ paskyroje. Įrašai atsiras 4-6 val. intervale ir juos bus galima perklausyti bei parsisiųsti į savo kompiuterį.

Išsami pratybų medžiaga, kurioje bus veiksmingi pratimai, pavyzdžiai ir metodika, kaip su savo emocijomis ir situacijomis galima dirbti savarankiškai.

w

„Į save“ konsultantų palaikymas.

Pagalba ir papildoma informacija uždaroje Facebook grupėje.

Kasdienis praktikavimas su kitu kurso dalyviu tau patogiu metu.

Emocijų paleidimų nauda

REGISTRACIJA

Noriu dalyvauti 6 savaičių
“Darnūs santykiai” kurse

€247 €197

Registruotis dabar

Mokėsiu dalimis
per 3 kartus

3 x €76 = €228

Registruotis dabar

Kurso kaina
dalyvavusiems stovykloje arba kurse

€247 €157

Registruotis dabar

Mokėsiu dalimis
per 3 kartus

3 x €59 = €177

Registruotis dabar

100%
pinigų grąžinimo
garantija

Žinau, kad dalyvavimas tau nepatirtuose nuotoliniuose mokymuose kartais sukelia nerimą, ypač jei praeityje kažkas nepateisino lūkesčių ar neatnešė žadėtų rezultatų.

Aš esu užtikrintas šio kurso potencialu atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl pirmas 14 dienų siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką reikės padaryti, tai pilnai atlikti kurso metu duodamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis.

Jeigu po viso šito tau atrodys, kad šie įrankiai neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog praėjus 14 dienų nuo kurso pradžios pasakyk tai – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Esu įsitikinęs, kad turėsi visus reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti. Tau nereikia tuo tikėti.

Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

KĄ VERTA ŽINOTI

Internetinio kurso trukmė:

6 savaitės nuo 2019 m. balandžio 28 d. iki birželio 9 d.

Kaip vyks kursas?

Internetinio kurso metu vyks 2 paskaitos:
trečiadieniais ir penktadieniais nuo 20:00 val. iki 22:00 val.

Ir kiekvieną dieną 6:45 vyks meditacija (30 min. trukmės).

Konsultantų pagalba kurso metu

Viso kurso metu bus galima gauti profesionalią konsultantų pagalbą. Klausimams, pasitikslinimui dėl medžiagos kiekvienas konsultantas vienam žmogui galės skirti apie 15 min.

Viso kurso metu 1 val. konsultacijų pas bet kurį konsultantą (išskyrus Rytį) kainuos 30 Eur.

Apie konsultantų komandą

Kursų, seminarų, stovyklų metu bei kasdien kartu su Ryčiu dirba ir visa emocijų paleidimo konsultantų komanda:

Simona Ampiainen, Lidija Mačiūnienė, Živilė Grumadaitė, Aušra Bružienė, Zita Juodsnukytė-Jocevičė.

“Mes čia tam, kad Tau padėti susipažinti su emocijų paleidimo technika, paleisti, atleisti, priimti ir išsilaisvinti!”

Kviečiame on-line kursų metu išdrįsti pasinaudoti konsultantų pagalba, aktyviai dirbti remiantis metodika ir nuolat „paleidinėti” su partneriu.

Apie Rytį Lukoševičių

Paleidimų metodo mokėsi, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“ sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties.

Taip pat studijavo „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos metu.

Rytis skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose kaip „Varom“, „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“ ir pan.

Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.