„Priėmimas bendraujant su žmonėmis ir partneriu“ savaitgalio seminaras Vilniuje

Priėmimas bendraujant su žmonėmis ir partneriu

Savaitgalio seminaras Vilniuje gruodžio 15-17d.

<iframe width="650" height="366" src="https://www.youtube.com/embed/7AJizAhgClM?rel=0&controls=0&autoplay=1&showinfo=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Prieš dalyvaujant mokymuose žinojau, kad čia vyksta geri dalykai, bet kad tai yra toks stebuklingas laikas – nesitikėjau. Na iš po jų ateina suvokimas, kad visas laikas stebuklingas. Ateina suvokimas apie kiekvienos būsenos, minties, emocijos, patirties tobulumą. Ir tai, kad netobula ir yra tobula, o mano gyvenime, tiesiog nieko netrūksta.

Noriu padėkot Ryčiui (tai dariau kiekvieną dieną) už šį stebuklą, o tiem, kurie dar galvoja ar verta čia apsilankyti, galiu pasakyti, kad verta. Ir jokios problemos dėl pinigėlių neturėtų atitraukti nuo troškimo čia būti. O kai pasiryšit dalyvauti mokymuose ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą – aš Jūsų čia lauksiu, nes ko gero, dalyvausiu visur, jei sau leisiu.

Antanas Apulskis

Įkūrėjas ir direktorius, UAB „JūsųNT“

Ar esi sėdėjęs agonijoje, po nemalonaus bendravimo ir pykęs ant savęs, kad nepriimi žmonių tokių kokie yra?
 
 
Jauti, kad galėtų būti gerokai daugiau artumo ir šilumos, tarpusavyje, bet nežinai kaip tai atrasti.
Gal sukai galvą, kaip galima ramiai bendrauti su tais, kurie tave nuvylė ar įskaudino?
 
Jei nori, labiau priimti žmones, turėti tolerancija ir supratimu grįstus poros santykius, jausti bendrumą su aplinkiniais – tai esi reikiamoje vietoje.
Žinutė nuo Ryčio
Viskas ko tu nori, tai bendrauti su meile ir supratimu, tačiau kartais tai gali atrodyti kaip misiją neįmanoma. Jei čia apie tave, tai noriu tave nuraminti, kad tikrai nesi vienas toks.

Tu kuri santykius ir stengiesi juos palaikyti, geriausiai kaip gali. Tada tikrai daug nusivylimo, sukelia, tos situacijos, kai jauti, kad nėra ryšio, supratimo. Vis dar jautiesi nepriimtas ar pats, negali priimti, žmonių, kurie tave supa.

Žinau, kad gali būti kitaip ir noriu tau padėti priimant save ir kitus.

Savęs ir kitų priėmimas yra svarbiausias komponentas vedantis į nuoširdžius, atvirus ir laimingus santykius su žmonėmis.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2015/09/rytis_portret.jpg” image_size=”medium” alt=”Rytis Lukoševičius” title_text=”Rytis Lukoševičius” animation=”off” admin_label=”Rytis ” _builder_version=”3.0.77″]

<p><div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_1 et_always_center_on_mobile”><br /> <img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2015/09/rytis_portret-300×300.jpg” alt=”Rytis Lukoševičius” title=”Rytis Lukoševičius” width=”300″ height=”300″ /></p><p></div></p>

[/et_pb_cdbm_image]

Rytis Lukoševičius

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/mes_su_jurga_estija_2017.png” image_size=”medium” alt=”Rytis ir Jurga” title_text=”Rytis ir Jurga” animation=”off” align=”center” admin_label=”Rytis ir Jurga: Image” _builder_version=”3.0.77″]

<p><div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_3 et_always_center_on_mobile”><br /> <img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/21150444_10209552171832443_6581133180948637167_n-1-225×300.jpg” alt=”Rytis ir Jurga” title=”Rytis ir Jurga” width=”225″ height=”300″ /></p><p></div></p>

[/et_pb_cdbm_image]

Rytis ir Jurga

Mano istorija
Per 12 metų, kuriuos praleidau poroje iki dabartinės santuokos, padariau daug klaidų, kurių tu galėsi nekartoti. Perėjau nuo visiško prisitaikymo ir bandymo maksimaliai įtikti partnerei, kelio, kuris vedė iš vienų nevykusių santykių į kitus.

Norėdamas būti geras moteriai, vistiek atsimušdavau į poros griūtį ir po vienos draugystės kartodavau kitą, kuri baigdavosi panašiai.

Pokyčiai prasidėjo, kai išmokau sakyti nepatogią tiesą, nustojau vengti konfliktų ir drąsiai juos pasitikau. Paradoksas, bet tai įvyko, kai nustojau “stengtis būti geras”. O galutinai viskas pasikeitė, tik tada kai išmokau PALEIDINĖTI ir labai aiškiai suvokiau, kad visos mano santykių problemos, kilo iš trūkumo jausmo viduje. Trūkumo paleidimas ir atleidimas, atvėrė kitą kelią, kuris pilnas ramybės, supratimo, nuoširdumo ir sąmoningumo.

Apie mano veiklą
Emocijų paleidimo metodo mokau, įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės stovyklos. Per tuos metus pravedžiau daugiau kaip 1000 konsultacijų. Penkis 90 dienų kursus internetu, kuriuose sudalyvavo šimtai žmonių ir suorganizavau 12 savaitinių emocijų paleidimo stovyklų Lietuvoje.

Paleidimų metodo mokiausi iš sedona.com ir releasetechnique.com mokytojų. Gyvai dalyvavau savaitiniuose retrituose Olandijoje ir  mokymuose internetu.

Skaičiau paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose: Varom!, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos.

Įkūriau paleidimų centrą „Į SAVE“, kad galėtume platesniu mąstu, mokyti žmones.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/sodyboje_su_marija_paskaitos_2017-e1510772316655.png” image_size=”medium” alt=”Vedu stovyklą su Marija” title_text=”Vedu stovyklą su Marija” animation=”off” align=”center” admin_label=”Vedu stovyklą su Marija: Image” _builder_version=”3.0.77″]

<p><div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_3 et_always_center_on_mobile”><br /> <img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/21150444_10209552171832443_6581133180948637167_n-1-225×300.jpg” alt=”Rytis ir Jurga” title=”Rytis ir Jurga” width=”225″ height=”300″ /></p><p></div></p>

[/et_pb_cdbm_image]

Vedu stovyklą su Marija

Seminaras skirtas tau, kad pagilintum ryšį su partneriu ir aplinkiniais ir susigrąžintum lengvumą, bei priėmimą bendravime, visam gyvenimui.
Aš įsivaizduoju, kad tu nesi tas žmogus, kuris mėgaujasi pykdamasis su kitais ir norėtum, kad viskas tarpusavyje vyktų sklandžiai.

Naudojant, tai ką išmoksi, tau nebereiks konfliktuoti ir užtikrintai žinosi, kad tu gali turėti tokius santykius, kokių nori.

Tam aš sukūriau šiuos mokymus. Žmonės ieško priėmimo ir jiems reikia tavo šilumos labiau, nei bet kada.

O tu nori laimės, kurią patiri, kai bendravimas vyksta su supratimu kitiem ir meile sau.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/laimingi_zmones.png” image_size=”medium” alt=”Padėti susigražinti lengvumą” title_text=”Padėti susigražinti lengvumą” animation=”off” align=”center” admin_label=”Padėti susigražinti lengvumą: Image” _builder_version=”3.0.77″]

<div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_19 et_always_center_on_mobile”>
<img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/laimingi_zmones-300×208.png” alt=”Padėti susigražinti lengvumą” title=”Padėti susigražinti lengvumą” width=”300″ height=”208″ />

</div>

[/et_pb_cdbm_image]

Pagrindinis ir didžiausias pasiekimas:
milžiniška nepajudinama vidinė ramybė ir gili meilės būsena. Atėjo labai stiprus ryžtas, pasiryžimas, drąsa ir apsisprendimas.

Regis “užsikačialinau” sprendimų priėmimą ne tik paleidimuose, bet ir visur gyvenime: nusprendžiu ir 100% pasiryžtu ir jaučiu visišką tvirtumą tame.

Išsigrynino santykiai, jaučiu didelę ramybę bet kokiu scenarijumi.

Almantas Rožėnas

Šiaudinių namų statytojas

Atrask lengviausias technikas,
kurios padeda santykiuose:
– atleisti nuoskaudas
– paleisti pavydą ir baimes
– priimti kitus, tokius kokie jie yra
– atsiverti bendrumui, ryšiui, nuoširdumui
– atrasti pasitikėjimą ir atsipalaidavimą
– mylėti ir priimti be sąlygų, save, antrą pusę ir kitus
Aš džiaugiuosi galimybe dalintis su žmonėmis, emocijų paleidimo technika, kuri iš pagrindų pakeitė mano gyvenimą. Kaip „Į save“ paleidimų centro įkūrėjas, turėjau progą šimtus kartų per konsultacijas ir seminarus stebėti, kaip keičiasi žmonių gyvenimai. Kaip gyja praeities skausmai ir kuriasi ateities vizijos, kurios pripildo laimės ir optimizmo iš vidaus.

Žmonės naudodami technikas, kurių mokau sugrįžo į drąsą ir priėmė save ir aplinkinius.

Aš mielai tave išmokyčiau efektyviausias technikas, kurias patikrinau per tuos metus dirbdamas su žmonėmis, kad tu galėtum turėti harmoniją savo santykiuose.
Gal galvoji, kad tau nereikia išmokti priimti kitų žmonių? Daugelis palieka viską savieigai ir laukia, kad susitvarkys savaime.

Arba tau atrodo, kad kiti nepasikeis, tai negi turėsi juos priimti ir kęsti, tai ko nenori.

Aš pastebiu, kai žmonės bando priimti savarankiškai, vien intelektu, tai tiesiog nustumia, nemalonius jausmus, kažkur gilyn į save. To pasekoje, paprasčiausiai vengia sutikti tuos su kuriais nesutaria.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/buda_mokytojas.png” image_size=”medium” title_text=”Mokytojas” animation=”off” align=”center” max_width=”250px” admin_label=”buda mokytojas” _builder_version=”3.0.77″]

<div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_7 et_always_center_on_mobile”><img title=”Mokytojas” src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/buda_mokytojas-268×300.png” alt=”” width=”268″ height=”300″ /></div>

[/et_pb_cdbm_image]

Ar žinai istoriją apie laukimą?
Kartą mokinys paklausė mokytojo:
– Mokytojau, ar ilgai dar reiks laukti kol bus gerai?
– Jei laukti, tai tada ilgai.
Jau praeityje sau sakei “palauksiu ir praeis” ir tai kartojasi.
Todėl geriausias įmanomas laikas išmokti priėmimo yra dabar.
Savęs ir kitų priėmimas yra svarbiausias komponentas vedantis į nuoširdžius, atvirus ir laimingus santykius su žmonėmis.
Tai svarbiau už gražius žodžius, mandagų elgesį ar taisyklių laikymąsį, bandant turėti gerus santykius su kitais. Paleidimai yra tai, kas padeda priimti ir tai veikia visur.

Išmokęs priimti save ir kitus, sutaupysi laiką ir energiją išeikvojamą stresuojant, būnant vienatvėje, nes…

Žinosi žingsnius, kurių pagalba paleisi vertinimą

Gebėsi rasti tinkamus žodžius, konfliktams spręsti.

Kursi darnius ir ilgalaikius santykius, kuriuose bus nuoširdus bendravimas ir artumas.

Nurimau, supratau, kad viskas gyvenime yra apsisprendimas. Kad situacijose, kuriose jaučiu baimę ar kita (pvz darbe rytais) galiu mylėti.

Supratau, kad joks vyras, joks daiktas manęs neužpildys. Užpildys tik pilnatvės jausmas – vidinė ramybė ir laisvė iš vidaus.

Supratau, kad sąmoningai galiu pakeisti savo reakciją į įvykius ir nebegyventi automatiniu rėžimu.

Ieva Kazlauskaitė

Žurnalistė

Seminaro metu
– Nemokantys išmoks paleisti jausmus ir įsitikinimus, o mokantys gilins paleidimų žinias ir patirtį.
– Gausite pratybas su emocijų paleidimo teorija ir praktiniais pratimais.
– Penktadienį bus emocijų paleidimų metodo teorija ir įvadas į praktiką.
– Šeštadienį skirsime atrasti ir paleisti, kas kenkia santykiams su antra puse.
– Sekmadienį susitelksime į kitų žmonių vertinimo paleidimą.

 

Seminaras vyks gruodžio 15d.-17d. Vilniuje, Vytenio g. 10
VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ patalpose
Užsiėmimų laikas:
Penktadienį nuo 18 val. iki 21 val.
Šeštadienį ir sekmadienį pradedame 9 val. ir užbaigsime 19 val.
Seminaro metu, taip pat turėsime arbatos pertraukėles ir visi norintys kartu eis pietauti.
[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/Money_back.png” image_size=”thumbnail” alt=”Pinigų grąžinimo garantija” title_text=”Pinigų grąžinimo garantija” animation=”off” align=”center” admin_label=”Garantijos logo” _builder_version=”3.0.77″]

<div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_5 et_always_center_on_mobile et_pb_image_sticky”><img title=”Pinigų grąžinimo garantija” src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/Money_back-150×150.png” alt=”Pinigų grąžinimo garantija” width=”150″ height=”150″ /></div>

[/et_pb_cdbm_image]

Pinigų grąžinimo garantija.
Jeigu per 2val. nuo seminaro pradžios, dėl kokios nors priežasties jausite, kad šie mokymai jums netinkami  – grąžinsime pinigus.
Investicija į mokymus DABAR tik 97€
Dažnai užduodami klausimai
Klausimas: Ar verta dalyvauti, jeigu nesu dalyvavęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje?
Taip. Šio seminaro tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Jo metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.
Klausimas: Ar verta dalyvauti, jei esu pažengęs ir moku paleidimų techniką?
Žinoma, kad verta, nes tai leis dar labiau pagilinti savo patirtį ir lengvai paleisti pamatytus apribojimus.
Klausimas: Ar man tiks šis seminaras, jeigu aš neturiu antros pusės?
Kai nagrinėsime poros santykių temą ir atlikinėsime praktines užduotis, jūs galėsite, gilintis į praeities santykius ir paleisti ten užstrigusius jausmus. Taip pat galėsite koncentruotis į norimus santykius.
Klausimas: Ar reikia ką nors atsinešti į seminarą?
Gausite pratybas su emocijų paleidimo teorija ir praktiniais pratimais. Galima papildomai turėti savo užrašus. Turėkite rašymo priemonę. Kadangi seminaras vyks studijoje, kur galima vaikščioti su šlepėtėmis, tai jei turite savo mylimas, galite atsinešti 🙂