Praktinis 8 savaičių internetinis kursas

LAISVĖ DŽIAUGTIS

Kaip džiaugtis čia ir dabar, net jei gyvenimas pilnas rutinos ir „rimtų“ problemų?

JEI GYVENIME VIS MAŽIAU KAS DŽIUGINA…

Patirk laisvę ir džiaugsmą visose gyvenimo situacijose. Prisimink ir išmok sklandžiai bendrauti, veik nebijodamas ir gyvenk kiekvieną dieną su pasitikėjimu bei laime.

Kurso metu:

  • Išmoksi atpažinti jausmus ir juos paleisti
  • Gausi įrankius kaip įveikti baimę suklysti, pavydo, nuoskaudų, kaltės ir kaltinimo antplūdžius
  • Suprasi, ką reiškia mylėti save ir tą patirsi
  • Perimsi emocijų kontrolę į savo rankas ir sužinosi, ką daryti, kad aplinka mažiau veiktų
  • Ugdysiesi naujus įpročius, kurie atneša laimę
  • Įgysi drąsos gyventi atvira širdimi ir džiaugtis

KAM SKIRTAS KURSAS

Tau, jeigu:
  • jau atsibodo stengtis,
  • pavargai nuo rutinos, kurioje trūksta džiaugsmo,
  • nežinai nieko apie emocijų paleidimo techniką,
  • žinai viską apie emocijų paleidimo techniką ir leidi, kad būtų dar geriau!
Gyvenimas kupinas pavyzdžių, kaip nuolat atidėliojama laimė: „palauk, kol užaugsi“, „tada, kai tvirtai atsistosi ant kojų“, „vėliau, kai sukursi šeimą ar įgysi atitinkamą statusą“. Va, tada jau tikrai bus dėl ko džiaugtis! Kiekviename gyvenimo etape atsiranda priežasčių, dėl kurių laimė atrodo… dar ne šiandien. Tačiau yra ir kitas pasirinkimas: galime prisiminti, ką reiškia džiaugtis laisvai, juoktis iš širdies gelmių, džiūgauti be priežasties ir lengvai priimti gyvenimo iššūkius. Šis kursas daugiausiai naudos suteiks tau, jei nori išmokti nelaikyti negatyvių jausmų ir atsiverti laisvei bei džiaugsmui. Taip pat, jei esi pavargęs nuo kontrolės ir suvoki, kad galbūt tavo artimoje aplinkoje esantys žmonės taip pat gali būti pavargę nuo kontroliavimo. Jei jautiesi laimingas žmogus, nesunkiai atrasi gilią vidinę ramybę, kurioje gali būti dar geriau, dar ir dar geriau… Patirsi, kad tam nėra ribų…

ATSILIEPIMAI

Reali emocijų paleidimų nauda žmonių gyvenimuose.

Atrodė, kad žmona turi labai blogą savybę – nesitvarko namuose ir tai labai nervino. Paleidimų dėka supratau, kad kai kažkada gyvenau vienas, tai neplaudavau indų keturias dienas ir ta situacija man tiko, viskas buvo ok. Supratau, kad iš žmonos reikalauju to, ko iš tiesų tikėjausi iš mamos, nes ji visada tvarkydavosi ir tiek. Toks buvo mano stereotipinis požiūris. Taigi, IŠ TIESŲ, man nuolatinis tvarkymąsis nėra taip SVARBU, kad dėl to visada pyktis. Ir taip ištiko ŽMONOS PRIĖMIMAS. Tokia, kokia ji yra.

Turėjau itin priekabią viršininkę, kuri keldavo stresą, nes ji – nenuspėjama ir nuolat nepatenkinta, visi ją vadina priekaištaujančiu vadovu, su ja niekas nesutaria. Aš nuolat jaučiau, jog vadovė ant manęs “užsisėdusi”. Paleidinėjau su intencija nejausti streso su vadove, mylėti vadovę, nors pradžioj atrodė, kad tai neįmanoma. Po kelių savaičių paleidau viską, kas buvo susikaupę, atėjo meilė ir priėmimas vadovės tokios, kokia ji yra. Vadovė pradėjo labai šiltai bendrauti ir pradėjo guostis man, netgi ateidavo kartu išgerti arbatos ir pasakodavo savo bėdas. Rytis klausė: “Ar tau nieko kad ji dabar tau guodžiasi asmeniškai ir bendrauja?” Ne, aš ją tiesiog myliu ir man viduj gera, išklausau ją ir suprantu. O ant kitų ji toliau “joja”. Supratau, kad vadovė tokia yra tiesiog dėl problemų namie, o darbe ji nesąmoningai taip išreiškia savo problemas. Su manimi savo streso nebeišreikšdavo, nes jau turėjo santykį ir galėdavo tiesiog pasipasakoti.

Prieš metus negalėjau suvaldyti savo pykčio šeimoje. Su draugais – visai kitas žmogus, normalus, o šeimoje pykčio priepuoliai. Paleidimų metu paaiškėjo, kad prieš metus buvo įvykis, kai išsiskyrė mano su žmona nuomonė apie jos draugus. Man nepatiko, o jai patiko tie draugai. Nors tai buvo tik nuomonių skirtumai, savo viduje pasijaučiau nesvarbus ir tuomet nesąmoningai priėmiau nuostatą, kad žmona manęs nevertina. Tai ir sukėlė ištisinį mano kabinėjimąsi. Šią situaciją, sukeltas emocijas paleidau. Ir taip baigėsi pykčiai.

Buvau kankinančiuose santykiuose, kuriuose tai aš bėgdavau nuo jo, tai atvirkščiai – jis nuo manęs. Tai susipykdavom, tai vėl sueidavom, susitikdavom ir būdami išsiskyrę. Kaip paaiškėjo per paleidimų praktiką, giliai viduje tikėjau, kad tokie santykiai – tai geriausia, kas man gali būti. Savotiškai idealizavau santykius ir galvojau, kad kiti santykiai gali būti tik blogesni.

Vasarą turėjo būti vestuvės ir man pasidarė LABAI BAISU. Per paleidimų praktiką paaiškėjo, kad išsigandau, jog man su žmona bus kaip su mama, kuri sirgo psichine liga (mėtė daiktus per langą, gulėjo ligoninėje ir pan.). Pats suprojektavau savo BAIMĘ į žmoną ir mažiausią jos uždarumą laikiau mamos problemų pradžia, todėl viskas pradėjo kliūti, buvau nelaimingas. Paaiškėjo, kad realiai daug kartų išdidinau savo būsimos žmonos reakcijas, priskirdamas jai kito žmogaus problemas.

Turėjau ganėtinai įtemptus santykius su paaugliu sūnumi, kol emocijų paleidimo dėka ilgainiui suvokiau norą kontroliuoti sūnų: reguliuoti jo gyvenimą ir jo veiksmus. Savyje pripažinau, kad sūnui, kuriam 16-olika metų, jau reikia priimti sprendimus pačiam. Galiausiai nustojau jį primygtinai valdyti, kad elgtųsi pagal mane ir sūnus pradėjo keistis: neatsikalbinėti, laiku keltis. Tai taip pasikeitė mūsų santykiai, kad jis kartais tiesiog ateina ir sako, mama pabūkim apsikabinę. Atsirado toks geras abipusis ryšys, kad sūnus tiesiog būna šalia, kas seniau tiesiog buvo nesuvokiama. Ir tuo pačiu tapo nepriklausomas nuo mamos. Susitvarkė kontrolės noro paleidimo pagalba.

KAS ĮEINA Į KURSO KAINĄ

56 teorinės paskaitos (~20 min.) ir meditacijos (~15 min.) kiekvieną rytą 8 savaites, kurios padės transformuoti jausmus, įsitikinimus ir giliau įtvirtinti žinias bei potyrius.
Visi paskaitų, meditacijų ir klausimų bei atsakymų įrašai asmeninėje „Į save“ paskyroje (su galimybe atsisiųsti į savo kompiuterį ar telefoną).

Papildomas 1 savaitės įvadas į paleidimus, jei tai jums visiškai nauja tema. Jei jau turite paleidimų pagrindus ir žinote kas tai, tada įvadas bus puikus pasikartojimas arba galėsite iškart pereiti prie kurso turinio.

w
Pagalba ir papildoma informacija uždaroje „Facebook“ grupėje.

Kasdienis praktikavimas su kitu kurso dalyviu tau patogiu metu, jei nuspręsi, kad nori praktinės patirties su kitu žmogumi.

KURSO PROGRAMA

=

1 savaitė. Kas atsakingas už laimę ir džiaugsmą tavo gyvenime?

Padėsi pagrindus įpročiui būti visiškai atsakingu už savo laimę ir kitus jausmus. Daugelis atsakomybę siejame su kalte, baime ar spontaniškumo slopinimu. Pasistengsime išvalyti tokias asociacijas. Sukursi ketinimus, ką nori gauti iš laiko, kurį praleisime kartu.

=

2 savaitė. O ką, jei pabandytum daryti viską nerimtai? O gali dar nerimčiau?

Ar pažįsti nors vieną „rimtai laimingą“ žmogų? Pamatysi, ką į tavo gyvenimą atnešė kažkur išmoktas rimtumas. Susigrąžinsi žaismingumą ir lengvumą saviugdoje, kaip ir kiekvienoje savo veikloje bei dienoje. Tapsi laisvas nuo baimių, kurios privedė prie varginančio rimtumo.

=

3 savaitė. Kas būtų, jeigu, užuot buvęs teisingai padorus ir geras, būtum tikras?

Mes žinome, kokių taisyklių bei moralinių normų privalu laikytis, kad būtume normalūs, geri, padorūs visuomenėje. Sugriausime visas baime grįstas iliuzijas, kurias įsikalbėjome arba nesąmoningai išmokome per pavyzdžius. O ką, jei pabūtum tuo, kuris nenormaliai laimingas be jokios rimtos priežasties? Išsilaisvinsi iš taisyklių dėl kurių buvai įpratęs nesidžiaugti.

=

4 savaitė. Tai ar gali atleisti savo „nevykėliui“ už paklydimus?

Po šios savaitės klausimas „ar už tai tikrai galima atleisti?“ tiesiog nebeturės jokios prasmės. Visi tavo „…bet gi galėjau…“ iškeliaus užmarštin, užleisdami vietą atleidimui sau ir kitiems žmonėms. Širdis prisipildys šiluma, o protas – tyla. Išmoksi, kaip nuramintį užstrigusią plokštelę „galėjo būti kitaip“. Pagaliau nustosi vengti „kvailio“ ir „nevykėlio“ viduje.

=

5 savaitė. Ar gali įsikrauti totalia meile sau ir kitiems?

Pradėsi kurti savyje tokį palaikymo ir priėmimo jausmą, kurio niekas negalėtų atimti. Nebeliks priežasties laukti meilės iš kitų, nes palaikymas, pripažinimas, priėmimas iš vidaus bus tavo kasdienė praktika. Sunku patikėti? Tai – kur kas lengviau nei dabar gali atrodyti. Tapsi savo didžiausiu fanu.

=

6 savaitė. Tai ar dar tiki ta istorija, kad nepasitiki savimi?

Žinosi, kas yra pasitikėjimas. Kokios jo sudėtinės dalys ir kaip pasinaudoti žiniomis praktiškai. Išlaisvinsi tuos stabdžius, kuriuos laikei savyje, dėl kurių surasdavai priežasčių nepasitikėti savimi.

=

7 savaitė. O kaip TU nori, kad būtų?!

Apnuoginsi tą išmoktą gyvenimą teisinantis, kritikuojant save ir kitaip atsisakant džiaugtis. Tai bus tarsi antras raundas, po kurio dar likę pasiteisinimai, kurie trukdo džiaugtis, bus nugalėti su meile. Nustosi teisintis ir rinksies taip kaip tau norisi.

=

8 savaitė. Kaip jautiesi su aiškiais tikslais ir neatidėliodamas džiaugsmo?

Nesvarbu, kiek laiko atrodė, kad baimė, pasipriešinimas ir neveiksnumas tave paralyžiuoja, tu išnarpliosi sluoksnius, kurie nebeteks galios prieš tavo naują požiūrį. Išmoksi džiaugtis kelione, nepaisant senų patirčių ir užtvirtinsi pasitikėjimą veiksme.

EMOCIJŲ PALEIDIMŲ NAUDA

REGISTRACIJA

Noriu įsigyti 8 savaičių
“Laisvė džiaugtis” kurso įrašus

 

€197

Registruotis dabar

Mokėsiu dalimis
per 3 kartus

3 x €75 = €225

Registruotis dabar

PINIGŲ GRĄŽINIMO
GARANTIJA

Mano asmeninė patirtis nuo 2013 m. ir praktika su žmonėmis suteikia užtikrintumo tikėti šio kurso potencialu: jis gali atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl pirmas 14 dienų siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją. Viskas, ką reikės padaryti, tai kruopščiai atlikti kurso metu pateikiamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis. Jeigu po viso šito tau atrodys, kad siūloma metodika neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog praėjus 14 dienų nuo kurso pradžios pasakyk – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus. Esu įsitikinęs, kad įgysi reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti. Tau nereikia tuo tikėti. Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

Apie Rytį Lukoševičių

Paleidimų metodas pačiam Ryčiui padėjo išspręsti giliausias gyvenimo traumas ir pradėti gyventi be senų nuoskaudų, minčių ir įpročių bagažo – absoliučiai laisvai, džiaugsmingai ir pozityviai. Šios technikos jis išmoko dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties. Taip pat studijavo „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas. Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos forma. Rytis skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose kaip „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“, „Varom“ ir pan. Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.