fbpx

Gyvenimo vizijos dirbtuvės – „Kaip pradėti veikti – rasti norą, ryžtą ir planą, bet kurioje srityje.“ – seminaras Klaipėdoje

Gyvenimo vizijos dirbtuvės

Metodas kaip pradėti veikti – rasti norą, ryžtą ir planą, bet kurioje srityje.“

Seminaras Klaipėdoje gruodžio 2d.

<iframe width="650" height="366" src="https://www.youtube.com/embed/sYJBt-Wzlyc?rel=0&autoplay=1&controls=0&showinfo=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prieš dalyvaujant mokymuose žinojau, kad čia vyksta geri dalykai, bet kad tai yra toks stebuklingas laikas – nesitikėjau. Na iš po jų ateina suvokimas, kad visas laikas stebuklingas. Ateina suvokimas apie kiekvienos būsenos, minties, emocijos, patirties tobulumą. Ir tai, kad netobula ir yra tobula, o mano gyvenime, tiesiog nieko netrūksta.

Noriu padėkot Ryčiui (tai dariau kiekvieną dieną) už šį stebuklą, o tiem, kurie dar galvoja ar verta čia apsilankyti, galiu pasakyti, kad verta. Ir jokios problemos dėl pinigėlių neturėtų atitraukti nuo troškimo čia būti. O kai pasiryšit dalyvauti mokymuose ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą – aš Jūsų čia lauksiu, nes ko gero, dalyvausiu visur, jei sau leisiu.

Antanas Apulskis

Įkūrėjas ir direktorius, UAB „JūsųNT“

Ar buvo taip, kad žinai ką norėtum daryti ir nesiimi veiksmo?
Sėdi, lauki, nedarai ir po to dar savęs klausi, kodėl aš taip jaučiuosi?

 

 

Ar esi pykęs, jog dabartinė situacija tavęs netenkina ir laužęs galvą, o ką man daryti, kaip gauti ko aš noriu? Ir ko aš, po galais, noriu?

Jautęs, kad tu gali gyvenime nuveikti gerokai daugiau, nei dabar padarai, bet nežinojai kaip tą potencialą realizuoti?

 

Jei esi pasiruošęs aiškiai žinoti ką nori daryti, ryžtingai veikti ir pilnai realizuoti savo galimybes,
tai tu esi tinkamoje vietoje.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia daug nemalonių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda norimų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.

Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę.

Vizijos susikūrimas yra geriausias kelias į tavo harmoningą gyvenimą.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2015/09/rytis_portret.jpg” image_size=”medium” alt=”Rytis Lukoševičius” title_text=”Rytis Lukoševičius” animation=”off” admin_label=”Rytis ” _builder_version=”3.0.77″]

<p><div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_1 et_always_center_on_mobile”><br /> <img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2015/09/rytis_portret-300×300.jpg” alt=”Rytis Lukoševičius” title=”Rytis Lukoševičius” width=”300″ height=”300″ /></p><p></div></p>

[/et_pb_cdbm_image]

Rytis Lukoševičius

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/21150444_10209552171832443_6581133180948637167_n-1.jpg” image_size=”large” alt=”Rytis ir Jurga” title_text=”Rytis ir Jurga” animation=”off” align=”center” admin_label=”Rytis ir Jurga: Image” _builder_version=”3.0.77″]

<p><div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_3 et_always_center_on_mobile”><br /> <img src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/21150444_10209552171832443_6581133180948637167_n-1-225×300.jpg” alt=”Rytis ir Jurga” title=”Rytis ir Jurga” width=”225″ height=”300″ /></p><p></div></p>

[/et_pb_cdbm_image]

Rytis ir Jurga

Apie mano veiklą

Emocijų paleidimo metodo mokau, įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, internetiniai kursai, savaitės trukmės stovyklos. Per tuos metus pravedžiau daugiau kaip 1000 konsultacijų. Penkis 90 dienų kursus internetu, kuriuose sudalyvavo šimtai žmonių ir suorganizavau 12 savaitinių emocijų paleidimo stovyklų Lietuvoje.

Paleidimų metodo mokiausi iš sedona.com ir releasetechnique.com mokytojų. Gyvai dalyvavau savaitiniuose retrituose Olandijoje ir  mokymuose internetu.

Skaičiau paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose: Varom!, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos.

Įkūriau paleidimų centrą „Į SAVE“, kad galėtume platesniu mąstu, mokyti žmones.

Mokymai yra skirti padėti tau suvokti ko nori gyvenime, pilnai realizuoti savo potencialą ir pradėti ryžtingai veikti.

Aš įsivaizduoju, kad tu tas žmogus, kuris nenori dar kartą dalyvauti seminare po, kurio niekas realiai nepasikeitė.

Su tais įgūdžiais, kuriuos aš įgyjau, tau daugiau nereiks to patirti. Aš specializuojuosi tame, kas praktikoje veikia greitai ir maksimaliai efektyviai.

Štai kodėl aš organizuoju šį seminarą, nes pasauliui reikia, kad tu būtum sėkmingas ir savo pavyzdžiu įkvėptum kitus ryžtingai veikti.

O tau reikia realių pokyčių gyvenime, kad jame drąsiai veiktum su meile.

Pagrindinis ir didžiausias pasiekimas:
milžiniška nepajudinama vidinė ramybė ir gili meilės būsena. Atėjo labai stiprus ryžtas, pasiryžimas, drąsa ir apsisprendimas.

Regis “užsikačialinau” sprendimų priėmimą ne tik paleidimuose, bet ir visur gyvenime: nusprendžiu ir 100% pasiryžtu ir jaučiu visišką tvirtumą tame.

Išsigrynino santykiai, jaučiu didelę ramybę bet kokiu scenarijumi.

Almantas Rožėnas

Šiaudinių namų statytojas

Išmoksi kaip kuriamas balansas

12 svarbiausių gyvenimo kategorijų:

1. Sveikata ir fizinė forma
2. Intelektas
3. Emocijos
4. Dvasingumas
5. Charakteris
6. Poros santykiai
7. Tėvystė
8. Socialinis gyvenimas
9. Pinigai
10. Karjera
11. Gyvenimo kokybė ir aplinka
12. Viso gyvenimo vizija

Naudodamas metodą, kurį mokysiu šiame seminare per keletą mėnesių, visiškai pakeičiau, tai kas tuo metu buvo aktualiausia: sveikatą ir fizinę formą, įgyvendinau savo emocijų viziją ir kitaip pamačiau savo elgesį su pinigais.

Patyriau kokia ši metodika efektyvi ir toliau ją nuolat taikau, bei noriu dalintis.

Vesdamas konsultacijas ir seminarus jau padėjau, šimtams žmonių, atrasti ko jie ieško ir ryžtingai veikti.

Aš mielai pasidalinčiau strategijomis ir technikomis, kurias išmokau, padėdamas žmonėms ir dirbdamas su savimi, kad tu galėtum tai pritaikyti ir panaudoti sau!

Gal tu nesi tikras, kad tau reikia kurti savo viziją. Kartais pasvajoji ir to gana… Daugelis atrodo apie tai negalvoja ir visai nieko gyvena ar ne?

Visi turi viziją, tik ar žino kokia ji, ar sąmoningai tai suvokė? Ar ji pripildo pilnatve? Ar žinai, kieno įtakotas panorėjai dalykų, kurie dabar vyksta tavo gyvenime ir įvyks artimiausiu metu?

Dažniausiai toks autopiloto režimas atveda prie “Aš nebegaliu daugiau taip gyventi”.

Koks nuostabus, galėtų būti, tavo gyvenimas, jei jis būtų tavo sąmoningai apmąstytas ir sukurtas?

Žinai seną kiniečių patarlę apie geriausią
laiką sodinti medį?

Geriausias laikas sodinti medį buvo prieš 20 metų.
Antras geriausias laikas yra dabar.

Taigi dabar yra geriausias įmanomas laikas tau sukurti savo viziją ir ryžtingai veikti. Kodėl?

Vizijos sukūrimas yra geriausias kelias į tavo harmoningą gyvenimą.

Tai geriau, nei vien bandymas uždirbti daugiau pinigų, vieną kartą nusipirkti svajonių atostogas ar surasti partnerį, kuriam tavęs reikėtų. Aiški ir prasminga vizija, suteikia ryžtą veikti, išlaisvina nuo stabdančių blokų ir atneša rezultatus, visose srityse.

Vizijos sukūrimas sutaupys tau pinigų ir laiko, kuriuos prarastum siekdamas svetimų svajonių, nes …

žinosi kaip gyventi, taip kaip nori tu

būsi labai motyvuotas, kurti savo viziją, nes aiškiai žinosi jos prasmę

tu turėsi įrankius ir strategijas, kurie duos tau rezultatus ilgus metus

Nurimau, supratau, kad viskas gyvenime yra apsisprendimas. Kad situacijose, kuriose jaučiu baimę ar kita (pvz darbe rytais) galiu mylėti.

Supratau, kad joks vyras, joks daiktas manęs neužpildys. Užpildys tik pilnatvės jausmas – vidinė ramybė ir laisvė iš vidaus.

Supratau, kad sąmoningai galiu pakeisti savo reakciją į įvykius ir nebegyventi automatiniu rėžimu.

Ieva Kazlauskaitė

Žurnalistė

Jei savęs klausi:

Kaip aš sukursiu viziją, nežinodamas, ko dabar noriu?
O ką jeigu po kurio laiko persigalvosiu ir norėsiu kitų dalykų?

Viskas gerai, persigalvoti yra natūralu ir net sveikintina šiame metode. Kiekvieną kartą aiškiau atradęs ir supratęs savo norą, viziją galėsi patobulinti.

Tu išmoksi naudoti gyvenimo kūrybos įrankį, todėl vizija plėsis ir vystysis kartu, tau augant ir mokantis.

Seminare

  • Per šį seminarą pasidalinsiu 4 žingsnių vizijos rašymo procesu, kurio pagalba sąmoningai kursi visose srityse.
  • Kartu susikursime asmeninę viziją, dvejoms gyvenimo sritims.
  • Gausi audio įrašus, kurie leis savarankiškai tęsti procesą, seminarui pasibaigus.
  • Kiekvienas dalyvis gaus nuosavą knygą, kurioje jau bus paruošti šablonai visoms 12 kategorijų.

Ir visa tai tam, kad aiškiai žinotum ką ir kaip nori daryti, o tada padarytum.

Laukiu tavęs: Gruodžio 2d. nuo 10 iki 19 val.

Vieta: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos raj.

[et_pb_cdbm_image src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/Money_back.png” image_size=”thumbnail” alt=”Pinigų grąžinimo garantija” title_text=”Pinigų grąžinimo garantija” animation=”off” align=”center” admin_label=”Garantijos logo” _builder_version=”3.0.77″]

<div class=”et_pb_module et-waypoint et_pb_image et_pb_animation_off et_pb_cdbm_image_5 et_always_center_on_mobile et_pb_image_sticky”><img title=”Pinigų grąžinimo garantija” src=”https://isave.lt/wp-content/uploads/2017/11/Money_back-150×150.png” alt=”Pinigų grąžinimo garantija” width=”150″ height=”150″ /></div>

[/et_pb_cdbm_image]

Pinigų grąžinimo garantija.

Jeigu per 2val. nuo seminaro pradžios, dėl kokios nors priežasties jausite, kad šie mokymai jums netinkami  – grąžinsime pinigus.

Investicija į mokymus DABAR tik 97€
nuo lapkričio 25d. kaina kils iki 127€

<iframe width="100%"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> frameborder="0"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> onload="(function () {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var s = document.createElement('script');<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.type = 'text/javascript';<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.onload = function() { iFrameResize(); };<!-- [et_pb_line_break_holder] --> s.src = 'https://tickets.paysera.com/compiled/b0f080f51073b1447e60f84fe2dbb96a.js';<!-- [et_pb_line_break_holder] --> var x = document.getElementsByTagName('script')[0];<!-- [et_pb_line_break_holder] --> x.parentNode.insertBefore(s, x);<!-- [et_pb_line_break_holder] --> })()"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> src="https://tickets.paysera.com/lt/event-widget/387A443F-C719-11E7-ADDB-60E24FE58E16"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> allowtransparency="true"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> scrolling="no"><!-- [et_pb_line_break_holder] --></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

P.S. Liko 15 vietų

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Ar verta dalyvauti, jeigu nesu dalyvavęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje?

Taip. Šio seminaro tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Jo metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.

Klausimas: Kiek laiko truks seminaras?

Tai vienos dienos seminaras, kuris vyks 2017m. gruodžio 2d, pradėsime 10 val. ir baigsime 19 val.
Pietausime nuo 13:30 iki 15:00. Taip pat turėsime kelias pertraukėles užkandžiams ir arbatai.

Vieta: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos raj.

Klausimas: Ar reikia ką nors atsinešti į seminarą?

Gausite segtuvą su paruoštomis 12 gyvenimo kategorijų į kurią užsirašysite savo viziją. Galima papildomai turėti savo užrašus. Turėkite rašymo priemonę.

Klausimas: Ar mokymai vyks gyvai?

Taip. Mokymus vesiu gyvai ir seminaro metu, kai kur rodysiu video medžiagą.