fbpx

Internetinis emocijų paleidimo kursas „Esu Laisvas“ – 2018

90 dienų internetinis emocijų paleidimo kursas
“Esu Laisvas”

su Ryčiu Lukoševičiumi

Kursas tau leis

 • susigrąžinti energiją ir galią keisti savo gyvenimą, kurią prarasdavai kaltindamas aplinką,
 • patirti daugiau atjautos ir meilės žmonėms, kurie tave supa,
 • patirti, kaip gali pasiekti savo tikslus vidinio apsisprendimo ir laisvės pagalba,
 • patirti, kad baimė nėra baubas, kuris tave sustabdo, tai tiesiog išmintingas patarėjas, kai žinai, kaip jos klausyti,
 • paleisti baimę ir nerimą dėl ateities,
 • įgyti drąsos daryti tai, ko nori gyvenime,
 • priimti ir mylėti save tokį, koks esi,
 • atkurti prarastą ryšį su žmonėmis,
 • baigti kontroliuoti žmones ir juos priimti tokius, kokie yra,
 • išmokti visada būti taikoje su tuo, kas vyksta ir suvokti, kad niekas pasaulyje negali būti prieš tave,
 • prabusti iš apribojimų ir trūkumų, kuriuos pats sau buvai sukūręs
 • ir daug daugiau,

tame tarpe patirti taiką bei harmoniją kasdieniame gyvenime!

Apie pažintį su paleidimais

Dalyvių atsiliepimai apie paleidimų naudą ir pokytį

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų ir sunkių jausmų. Kaip keista, ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu – vis tik eini savo svajonės link. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, noriu tave patikinti, kad nesi toks vienintelis. Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą, ką nors daryti toliau ar tikėti svajone.

Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas. Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos metu. Rytis skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose kaip „Varom“, „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“ ir pan. Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Pinigų grąžinimo garantija.

Žinau, kad dalyvavimas tau nepatirtuose mokymuose kartais sukelia nerimą, ypač jei praeityje kažkas nepateisino lūkesčių ar neatnešė žadėtų rezultatų.

Aš esu užtikrintas šio kurso potencialu atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl pirmas 30 dienų siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką tu turėsi padaryti, tai pilnai atlikti kurso metu duodamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis. Jeigu po viso šito tau atrodys, kad šie įrankiai neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog praėjus 30 dienų nuo kurso pradžios pasakyk tai – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Žinau, kad turėsi visus reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti. Tau nereikia tuo tikėti. Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

Tau verta dalyvauti, net jei nesi buvęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje, nes ši tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Kurso metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.

Tau verta dalyvauti, net jei esi pažengęs ir moki paleidimų techniką, nes šiame kurse pamatysi tai, ką gali paleidimai, nauju kampu, kurį Rytis neseniai ištobulino.