fbpx

Emocijų paleidimų kurso „Gausa su meile“ įrašai

Audio programa

„Gausa su meile“

su Ryčiu Lukoševičiumi

Važiuojam, ten kur šiltą, pamedituoti porą mėnesių?
– Negaliu, neturiu pinigų.
– Gal susimetam ir nuperkam mamai dovanų kelionę į Vienos operą, apie kurią ji visą gyvenimą svajojo? Ar tam turi lėšų?

Žmonės dažnai bijo turėti daug pinigų, nes pergyvena, kad jie užvaldys gyvenimą, bet pinigai iš tikro valdo tavo gyvenimą, kai jų neturi, nes nuolat atsimuši į trūkumą.

Prieš kelias savaites suvokiau, kad didžiausias motyvatorius mano gyvenime eiti saves pažinimo keliu buvo noras turėti daug pinigų ir gyventi gausoje.

Pamačiau, kad intensyviausiai ir nuoširdžiausiai dirbau su savimi, tais periodais, kai turėjau finansinių sunkumų.

 

Važiuojam, ten kur šiltą, pamedituoti porą mėnesių?
– Negaliu, neturiu pinigų.
– Gal susimetam ir nuperkam mamai dovanų kelionę į Vienos operą, apie kurią ji visą gyvenimą svajojo? Ar tam turi lėšų?

Žmonės dažnai bijo turėti daug pinigų, nes pergyvena, kad jie užvaldys gyvenimą, bet pinigai iš tikro valdo tavo gyvenimą, kai jų neturi, nes nuolat atsimuši į trūkumą.

Prieš kelias savaites suvokiau, kad didžiausias motyvatorius mano gyvenime eiti saves pažinimo keliu buvo noras turėti daug pinigų ir gyventi gausoje. Pamačiau, kad intensyviausiai ir nuoširdžiausiai dirbau su savimi, tais periodais, kai turėjau finansinių sunkumų.

Paskutinius tris mėnesius praleidau gilindamasis daugiausiai į asmeninių finansų temą, per tą laiką iš naujo atradau investavimą, pradėjau skaityti knygas ir net įsigijau T. Harv Eker kursą apie pinigus ir dvasingumą viename.

Per ateinančias 6 kurso savaites aš noriu sujungti į vieną vietą, paleidimų praktiką, viską ką pats žinau apie finansus ir dvasinius pinigų principus, kuriuos moko T. Harv Eker. Pagrindinė kliūtis gausai gyvenime, yra mūsų turima, asmeninė pinigų istorija, įrašyta pasąmonėje, kurią pakeisim.

Kurso metu mes eisime per tas blokų ir įsitikinimų grupes, kurios dažniausiai sutinkamos neatsiveriančių gausai žmonių gyvenime.

 1. Dvasingumas ir pinigai. Nagrinėsim viską, kas tau trukdo būti dvasingu turtuoliu.
 2. Savivertė ir pinigai. Labai populiarus įsitikinimas: būsiu blogas žmogus, jei tapsiu turtingu.O dabar pagalvok ar esi girdėjes arba pažįsti žmonių, kurie būtų turtingi ir „blogi“, netinkamai elgiasi ar gyvena? Turbūt teko girdėti apie tokius žmones. O esi girdėjes arba gal pažįsti žmones, kurie darytų kažką netinkamo ir būtų vidutiniškai turtingi? Irgi teko girdėti ar ne? O teko girdėti apie žmones, kurie būtų kažką blogo padarę būdami vargšais?Tai pasakyk man: Kaip tada yra susijęs žmogaus gerumas su pinigais?! Jeigu visuose turto lygiuose galime rasti įsivaizduojamai gerus ir blogus žmones?
 3. Gyvenimo balansas ir mėgavimasis kelione. Gal atrodo, kad turėsi paaukoti savo pomėgius ar hobius, tarsi parduoti savo džiaugsmą ir atsipalaidavimą, jei sieksi pinigų? Nebeturėsi laiko?
 4. Pinigai ir jų valdymas. Svarbu suvokti, kad yra kelios stadijos su pinigais. Pirma juos uždirbti, o tada išlaikyti, tai ką uždirbai, tai yra protingai juos leisti. Išleisti tiek, kad liktų dalis uždirbtų pinigų, o tą likutį auginti, investuoti ir padaryti taip, kad tie pinigai, atneštų tau jų dar daugiau.
 5. Pinigų tikslas ir entuziazmas. Čia bus viskas apie turimų finansinių tikslų savanaudiškumą ir tarnystę žmonėms, dalinimasi ir kūrybą. Prasmingas gyvenimas yra dvasingiausias veiksmas, kurį gali atlikti. Daugelis žmonių negali gyventi prasmingai, nes yra beveik bankrutavę.
 6. Pinigai, protas ir baimės. Baimė, baimė, baimė, baimė, baimė, baimė, baimė – tai didžiausias blokas gausai ir gyvenimui su meile kokį tu turi. Eisim kiaurai.
 7. Pinigai ir santykiai. Daugelis tiki: žmonės keičiasi į blogą, kai tampa turtingi, kad negali išlaikyti moralės ir savo vertybių. Pinigai sukelia santykių problemas. Ir taip toliau ir panašiai.
 8. Pajamos ir laisvė. Viskas apie finansinės laisvės kūrimą gyvenime.

Šios sritys yra universalios, todėl nesvarbu, kokioje finansinėje padėtyje dabar esi, nuo esančio skolose iki milijonieriaus, kiekvienas atras, kaip šie įsitikinimai blokuoja augimą.

Pasitikrink kaip jautiesi ir ką galvoji skaitydamas šias frazes:

– Aš esu milijonierius.
– Aš esu milijardierius.
– Nuosavas lėktuvas
– Turiu 6 automobilius garaže
– Vila prie jūros
– Aš veikiu ką noriu, kada noriu

Paklausk saves, ką galėtum sukurti gaudamas 10 milijonų eurų į mėnesį? Kaip galėtum pasitarnauti žmonėms ir aplinkai?

Palaimink viską, ko tu nori ir matai, kad jau turi kiti.

Visiška gausa = visiška jausmų ramybė, galvojant apie pinigus.

Aš pats esu pasiryžes daugiau nei 100% vesdamas šį kursą, o TU?

Kas bus kurso metu?

Nuo birželio 18d. sekmadienio 20 val. kai įvyks pirmoji paskaita iki liepos 30d.
Bus po 2 paskaitas per savaitę. Paskaitos vyks nuo 20 iki 22 val. Lietuvos laiku ketvirtadienį ir sekmadienį. Visos paskaitos bus įrašytos, jei kažkurią praleisi, galėsi paklausyti įrašų.

Kiekvieną rytą kurso metu nuo 6.45 iki 7.15 val. ryte vyks meditacijos, kad pradėtume dieną kitu ritmu ir nuotaika. Visų rytinių meditacijų įrašai taip pat bus skelbiami svetainėje. Jei tuo metu veši vaikus į mokyklą ar pan., nesijaudink, galėsi paklausyti, kai tik turėsi progą.

Kiek tai kainuos?

Šis kursas kainuoja 150€.

 

Jau treti metai pats vedu savaitės laiko ir ilgesnes emocijų paleidimo stovyklas. Man patinka matyti, kaip žmonės keičiasi, kaip stovyklose kas dieną jie tampa laisvesni, laimingesni.

Aš džiaugiuosi matydamas, kaip po praktikų kiekvienas savo žingsniu keliauja savo laisvės, laimės link.

Keičiasi gyvenimai, atsiranda daug daugiau pozityvumo, šviesos, gylio, išminties, lengvumo, džiaugsmo, ramumos.

Žmonės išlipa iš sunkių depresijų, sukuria harmoningus santykius, išdrįsta pradėti mylimas veiklas, pradeda uždirbti pinigus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, iš naujo pamilsta save ir savo gyvenimą.

Ankstesnių stovyklų dalyvių atsiliepimai

Išsipildė mano sena svajonė, nuo 18 metų, surasti savo MISIJĄ, gyvenime ir pažinti, kas aš esu.

Pažinau save ir priėmiau sprendimą, prisiimti atsakomybę už savo praeitį, dabartį ir ateitį.

Pažinau ir išgyvenau visus savo jausmus, saugioje kompanijoje žmonių, kurie ieško laimės ir sėkmės.

Susidraugavau ir PAMILAU Save ir Pasaulį.

Stovykla, kuri PAGIMDĖ mane iš naujo.

Nerijus Jaskys

Verslininkas 49m.

Atsiliepimas ir pasiūlymas visiems, kas nori būti sodyboje:

 1. Tai geriausia, ką gali padovanoti sau, dėl savo svajonių ir troškimų.
 2. Važiuok pasiryžęs ir gausi viską dėl ko atvykai.
 3. Pasitikėk, kad gali gauti, net daugiau nei trokšti ir gausi tai.
 4. Meilės jėga čia begalinė, ji gydo net tai ko nežinai.
 5. Leisk sau patirti visą kas geriausią.
Diana Damicijonė

Būsima mama, stovykloje dalyvavo besilaukdama

Pirmas kontaktas su paleidimų technika, todėl viskas buvo naują. Esu susidūręs su panašiom technikom, pagrinde iš NLP. Paleidimų technika, gerokai efektyvesnė, grynai laiko prasme. Per savaitės stovyklą, skirdamas tiek laiko sau, prasprendžiau daug užslėptų, užspaustų emocijų, gyvenimas iškart tapo smagesnis. Namo parsivežu puikų, praktišką įrankį dirbti su savimi, savo kasdienybėje.
2018 m. Sodybos dalyvis

Šioje sodyboje tikėjausi pagerinti santykį su pinigais, bet praėjus savaitei, suvokiu, kad tai buvo daug geriau nei galėjau gauti ar tikėjausi. Tai yra mano antra sodyba ir visiškai kitokia, nei turėjau lūkesčių, bet tai pranoko visus lūkesčius. Esu laisva ir kaip niekad atsigavusi veikti. Tai turbūt vienintelis dalykas, kurio net nesitikėjau.

Esu be proto dėkinga už patirtį, už išgelbėtą savo gyvenimą ir už šansą viską pradėti iš naujo, lyg nieko niekad nebūtų nutikę. Didelis ačiū Ryčiui už jo kantrybę ir besąlyginį priėmimą.

Tai žmogus, kuris savo rankose laiko šviesą tunelio gale. Ta šviesa dalinasi su visais. Po pirmos sodybos mano gyvenimas tapo: Tik mano gyvenimu, kuriame aš renkuosi, ko noriu ir galiu būti laiminga kasdien.

Ryčio dėka pakeičiau gyvenimą, milijonas ačiū jam.
Nes dabar aš jaučiuosi gyva!!!

Roberta Vileikytė

Lygiai prieš savaitę grįžau iš emocijų paleidimo stovyklos. Norėjau pasidalinti įspūdžiais anksčiau, bet tegalėjau ištarti, kad “kosmosas buvo, kosmosas”, o tai – kažkaip nelabai informatyvu 🙂 O norėjosi informatyvumo, vien dėl to, kad tai vienas paprasčiausių ir efektyviausių įrankių laimei, harmonijai, ramybei susikurti/leisti iš visko, ką esu išbandžius. O išbandžius aš daug. Tiesą sakant, būnant stovykloj ne vieną kartą atėjo mintis, kad paleidimų praktika – tiesiausias kelias į nušvitimą, nes visą laiką mokaisi, primeni sau, leidi būti “čia ir dabar”, šiame momente. Ir jei norisi veikti – veiki iš to “čia ir dabar” ir tada veiksmo, o taip pat rezultato kokybė absoliučiai skiriasi. Tik grįžusi namo, įėjau į jų puslapį pažiūrėt kada kita stovykla, nes tikrai noriu ir važiuosiu.

Labai patiko viskas – drąsūs, šviesūs žmonės, švari sodybos, kurioje vyko stovykla, erdvė (šeiminkai įsileidžia tik blaivius/sąmoningus svečius ir renginius), veganiškas, paaukotas Dievui maistas be cukraus ir miltų, bundanti lietuvišką gamta aplinkui, bet, žinoma labiausiai – Rytis ir Jurga – paleidimų instruktorius/treneris ir jo žmona. Visą laiką jautėsi pirmiausia didžiulė žmogiška atjauta, meilė, profesionalumas. Praktikos vyko tikrai intensyviai, nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro ir Rytis davė labai daug. Mano tokiam logiškam protui visada užteko struktūros, konkretumo, paprastumo ir visada gavau visus atsakymus į visus savo klausimus. Visi gavo, manau. O svarbiausia – savaitę laiko gyvenant vienoj erdvėj ir matant tuos žmones visą laiką nuo ryto iki vakaro – matosi, kaip iš tiesų jie gyvena. Tai va, Rytis ir Jurga gyvena tuo.. Taip , ir paleidimais. Bet pirmiausia – meile, harmonija, ramybe ir laisve – visu tuo, apie ką jie šneka 🙂 Tai taip stipriai įkvepia, tai toks visas abejones laužantis pavyzdys. O dar jie nori ir moka dalintis 🙂

Galų gale paleidimai man – apie laisvę. Apie visišką vidinę laisvę. Laisvę nuo baimių, nuo rėmų, nuo savo susikurtų ir iš kitų priimtų istorijų apie save ir aplinką; laisvę kasdieną kurti save ir savo svajonių gyvenimą. Drąsiai, su meile ir džiaugsmu. Su visa atsakomybe. Pasirenkant, nusprendžiant. Tiesiog.

Tai ar gali sau duoti meilės ir pritarimo? 🙂

Ieva Dolia

Jogos mokytoja

Šešta stovykla. Manau, tai daug ką pasako.
Kokybiškiausias laikas sau, kurį gali skirti.
Antanas Apulskis

Verslininkas, NT įmonės direktorius

Jau laikas!

 • Susigrąžinti energiją ir galią keisti savo gyvenimą, kurią prarasdavai kaltindamas aplinką.
 • Įgyti drąsos daryti, tai, ko nori gyvenime.
 • Patirti daugiau atjautos ir meilės žmonėms, kurie tave supa.
 • Priimti ir mylėti save tokį, koks esi.
 • Patirti, kaip gali pasiekti savo tikslus vidinio apsisprendimo ir laisvės pagalba.
 • Atkurti prarastą ryšį su žmonėmis.
 • Patirti, kad baimė nėra baubas, kuris tave sustabdo, tai tiesiog išmintingas patarėjas kai žinai, kaip jos klausyti.
 • Palikti žmonių kontrolę nuošalyje ir juos priimti.
 • Paleisti baimę ir nerimą dėl ateities.
 • Išmokti visada būti taikoje su tuo, kas vyksta ir suvokti, kad niekas pasaulyje negali būti prieš tave.
 • Patirti taiką ir harmoniją kasdieniame gyvenime.
 • Prabusti iš apribojimų ir trūkumų, kuriuos pats sau buvai sukūręs.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique”, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties, bei “Sedona Method” organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 metų įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir pan. Norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique”, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties, bei “Sedona Method” organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 metų įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir pan. Norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Stovyklos kaina

Galite mokėti pilną sumą arba dabar sumokėti tik avansą. Likusią sumą bus galima sumokėti grynais arba kortele atvykus į sodybą.

Avansas grąžinamas tik tuo atveju, jeigu likus ne mažiau nei 14 dienų iki renginio pradžios informuosite renginio organizatorius apie pasikeitusias aplinkybes ir negalėsite sudalyvauti renginyje. Likus mažiau nei 14 dienų, avansas nebus grąžinamas, tačiau galios vienerius metus ir bus užskaitomas kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams ar sodyboms.

Stovykloje viso yra 70 vietų.

Mažėjant vietų stovyklos kaina kils.

Pirmųjų 40 vietų kainos pateiktos žemiau, likusios vietos brangs 100 ir 200 eurų.
[event_tickets_forms_display]

Dalyvavimas šioje stovykloje tau užtikrina 20% nuolaidą visiems kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams, seminarams ar stovykloms.

Į stovyklos kainą jau įskaičiuota:

 • visi užsiėmimai ir pratybos
 • konsultantų pagalba stovyklos metu
 • maistas 3 kartus per dieną
 • 7 naktų nakvynė
 • jogos pamokos rytais (jei tik norėsi)

Pinigų grąžinimo garantija

Žinau, kad dalyvavimas tau nepatirtuose mokymuose kartais sukelia nerimą – ypač jei praeityje kažkas nepateisino lūkesčių ar neatnešė žadėtų rezultatų. Aš esu užtikrintas šios stovyklos potencialu atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką tu turėsi padaryti, tai pilnai atlikti stovyklos metu duodamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis. Jeigu po viso šito tau atrodys, kad šie įrankiai neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog stovyklos pabaigoje ateik ir pasakyk tai – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Jeigu išvyksi anksčiau nei stovykla baigsis, reiškias nesuteiki man galimybės atlikti savo darbą ir pinigų grąžinimo garantija negalios.

Aš esu tuo užtikrintas, nes mačiau pokyčius, kurie įvyko mokinių gyvenime, kai jie tai pradėjo naudoti. Todėl žinau, kad turėsi visus reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti.

Tau nereikia tuo tikėti. Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Klausimas: Ar verta dalyvauti, jeigu nesu dalyvavęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje?

Taip. Ši tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Jo metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.

Klausimas: Ar verta dalyvauti, jei esu pažengęs ir moku paleidimų techniką?

Žinoma, kad verta, nes tai leis dar labiau pagilinti savo patirtį ir lengvai paleisti pamatytus apribojimus.

Ievos Žigonės pokyčiai gyvenime po 2.5 metų nuo pirmosios paleidimų stovyklos