fbpx

Aušra Bružienė

Emocijų paleidimų trenerė

Šiuo metu turiu labai aiškų žinojimą ir jaučiuosi radusi, kas mane įtraukia be laiko ir resursų limitų – tai emocijų paleidimų praktika, kurią aš praktikuoju penktus metus. Turiu pajautimą ir žinojimą, kad jos pagalba galiu padėti ir kitiems.

Emocijų paleidimai mano gyvenimą pakeitė iš pagrindų, atvėrė duris į harmoningesnį, sąmoningesnį, jausmingesnį, atvirą gausai, pilnesnį spalvų ir skonių gyvenimą.
Kiekvieną kartą vesdama žmogų jo vidiniais labirintais, vis labiau jaučiuosi neprisirišusi prie emocijų paleidimų praktikos, vedamo žmogaus, jo savijautos ar būsenų, o susijungusi su visu tuo…
Mane tai įkvepia. Matau tame prasmę, matau tame nuolankumo, pasidavimo tėkmei, pajautimo, kas vyksta čia ir dabar ir leidimo tam vykti, kas tai bebūtų, kas benutiktų, akimirkos jėga ir galia….
Nėra gražesnio vaizdo ir geresnio jausmo, kaip žiūrėti i žmogų, kuris prisiminė ir atgavo savo galią gyventi taip, kaip nori, jausti ir jaustis taip, kaip nori. Visi mes jau tai turime, kai kurie tai primiršo, bet visi, visi be išimčių gali tai prisiminti ir patirti.

Mano konsultacijų kaina 80€ už 2 val.

Jei abejojate, nežinote, kaip emocijų paleidimas gali jums padėti, užsisakykite 30 min. nemokamą konsultaciją tel . 8-694-28217 arba el.p.: ausra@gajanamai.lt

Tel.: +370 (694) 28217
Skype:
b.ausryte
El. paštas: ausra@gajanamai.lt

Miestas:
 Kaunas

Paleidimai man yra gyvenimo būdo dalis, bet kartais emocijų pliūpsnis užlieja kaip didelė banga ir tada norisi išgirsti save iš šalies. Tada skambinu Aušrai. Priimti ypač negatyvius jausmus nėra lengva, bet jos vidinės ramybės dėka tampa paprasčiau. Kantrybė ir nuoširdumas man yra didžiausios vertybės paleidinėjant su Aušra. Esu dėkinga ir laiminga!

Diana

Pirmą kartą pas Aušrą kreipiausi, kai labai svaigo galva. Pradžioje man pačiai buvo sunku patikėti tokiu, regis gana paprasto metodo, efektyvumu. Tuomet patyriau, kad emocijų paleidimo metodas ir nuoširdus konsultantės demėsys, jos gilus kito žmogaus išjautimas, tikrai keičia savijautą, būsenas, net ribojančius įsitikinimus. Po konsultacijų dažnai jaučiuosi rami, kartais atsipalaidavusi, o kartais pasiryžusi veiksmams. Neretai tenka ir skaudžius prisiminus paleisti ar pasijuokti suvokus, kaip galiu pati save riboti. Ir per visą šitą savęs pažinimo kelionę eiti padeda Aušra. Kartais atrodo, jog emocijų paleidimo metodas daro stebuklus, t.y. praktikuojant, gyvenimo kokybė, santykiai ir pan. keičiasi į gera. Tačiau taip pat ilgainiui ateina suvokimas, kad šiame procese, ypač tada, kai jaučiuosi užstrigusi, reikalingas patyręs konsultantas. Esu dėkinga Visatai už tai, kad mano gyvenime pačiu laiku, kaip tik tuo momentu, kai reikėjo labiausiai, atsirado emocijų paleidimo praktika ir konsultantė Aušra.

Janina

Dėkoju tau, Aušra, už nuostabius paleidimus, už tavo profesionalią pagalbą, kai man to labiausiai reikėjo. Taip paprastai, lengvai ir išgalvota problema, virsta į mielą prisiminimą, kuris nebekelia jokių rūpesčių. Keli žodžiai, keli klausimai tinkamoj vietoj ir vėl laisva. Dėkoju tau, mieloji, už viską.

Vaiva

Labai labai ačiū, Aušrai Bružienei, už konsultacijas! Turėjau ne vieną ir esu be galo dėkinga ir dar labiau laiminga! Tiek daug paleidome, tiek daug giliai ieškojome ir… radome. Iš tiesų pamačius paveikslėlį su į orą lekiančiais balionais supratau, kad būtent taip lengvai, ramiai ir paleidžiame viską. Ačiū, Aušra, už labai daug patarimų ir tokių paaiškinimų, po kurių labai daug suvokimų gavau. Tai vat puikių kelionių turėjau! Ko linkiu visiems ? , nėra žodžių, kiek esu dėkinga už pagalbą. Didelis AČIŪ!

Jolita

Sveiki, esu Goda. Emociju paleidimus praktikuoju +- 4m, tad leisiu sau jau pakomentuoti ir apie mokytojus/paleidimų vedlius ? Esu iš prigimties gan jautri ir man buvo labai svarbu su kuo paleidinėti ir tikrai ne visiems Tai duota, nors ir mokymai prieinami visiems. Aušra yra viena iš keleto žmonių, kurie Tai turi, mano akimis ir širdimi. Pajautimą, atjautą ir besąlyginę meilę ?. Ji reagavo į pagalbos prašymą ir atidavė visą save vardan mano vidinės ramybės. Esu be galo dėkinga už pagalbą ir, kad gyvenime galiu pažinoti tokią nuostabią moterį. Ačiū Tau, kad esi ?

Goda

Aušra – nuostabi Moteris su turtinga gyvenimiška istorija, nuoširdžiais patarimais ir taikliomis įžvalgomis ten, kur reikia ir taip, kaip reikia. Ji turi savybę sutygiuoti vibracijas, ir su ja kalbantis jaučiausi, tarsi abu sėdėtume vienoje valtyje ir kiekviena aptariama situacija regis išgyventa abiejų labai panašiai. Su ja labai lengva kalbėtis, lengva paleisti tai, kas spaudžia, ir įdomu tiesiog pasišnekėti.
Sėkmės Tau, Aušra!

Rimvydas

Sveiki, mane vadina Sonata. Noriu pasidalinti savo paleidimų praktikos patirtimi. Paleidimai man yra įrankis, kuris man leidžia vis daugiau ir stipriau mylėti, pažinti ir priimti save tokią, kokia esu ir augti. Kai myliu ir priimu save, tada ir aplinkinį pasaulį myliu ir priimu tokį, koks jis yra. Kai leidžiu sau jausti jausmus, kurie iškyla, juos pasveikinu ir paleidžiu, gyvenimas tampa lengvas ir džiaugsmingas, ir viskas jame yra įmanoma!!!
Taip pat noriu pasidalinti savo patirtimi paleidinėjant su Aušra. Pirmiausiai atėjus pas Aušrą, mane apglėbia šviesos, meilės, švelnumo ir visiško pasitikėjimo skraistė. Ir tada man jau negėda ir nebaisu atsiverti ir išsakyti, kas mane tuo metu slegia ar neramina. Buvau kelis kartus labai susipainiojusi ir užsisukusi kažkokiuose chaotiškuose jausmų ir klausimų ratuose. Aušros atsakymai man yra visada tokie stebuklingai aiškūs ir gaivūs, kaip būna oras po lietaus. Ji moka į padrikų minčių ir jausmų kratinį pažiūrėti visai kitu kampu, pamatyti jų esmę ir pateikti labai trumpą formulę. Tada viskas pasidaro labai paprasta, aišku ir nebe taip dramatiška, kaip pradžioje. Tada viską paleidžiu ir man tampa taip lengva ir gera, kad norisi apkabinti ir išbučiuoti visą pasaulį iš meilės. Ačiū Tau, Aušra, kad esi. Man tu esi beribė meilė ir beribė šviesa. Ačiū. ❤

Sonata

Esu dėkinga Aušrai už jos laiką man. Už tą dėmesį, šilumą ir atsidavimą.
Už pagalbą paleidinėjant, kai, rodos, plokštelė taip užsisuko, kad jau net bloga nuo tos melodijos, o išjungt nesigauna. Ne sykį kreipiausi į Aušrą, man labai patinka jos įžvalgos, dalinasi žiniomis, vidine gausa. Aušra tarytum išjaučia kartu tą iškilusią situaciją, tą istoriją, kaip vėliau galima pasakyti iš ” musės išpūstą dramblį” ?, tenka pasikapstyt giliau, užveda į tokius užkabarius, kur nerti visai nesinori, bet tarytum laikydama už rankos, veda į ten, kur skaudžiausia, kad išjaust ir paleist pagaliau… būtent apie tai ir yra “paleidimai”.
Išlaisvint sukauptas įtampas kūne, emocijas…
Ir tada wauuu, viskas atsipalaiduoja, išsisklaido visos istorijos, lieka taika ir ramybė.
Paleidimai man yra geriausias įrankis gyvenimo kokybei gerinti… O paleidimai su Aušra, kaip ilgai lauktas pokalbis su geriausiu draugu.
Dėkoju Tau! 

Kristina Leja