fbpx

9 dienų emocijų paleidimo stovykla 2018 m. rugpjūčio 3-12d.

Rugpjūčio 3-12d.

9 dienų emocijų paleidimo stovykla

Prieš septynis metus, aš pats nuvažiavau, į vieną iš panašių stovyklų ir man baigėsi, penkis metus trukę, stiprūs, fiziniai, širdies skausmai. Tada aš patyriau, kad visos ligos, kurias aš turiu yra tik mano prote.

Nusprendžiau išmoktą emocijų paleidimo techniką naudoti  toliau, nes jaučiau, kad yra dar ir dar mano viduje nuoskaudu, skaudulių, blokų, kuriuos privalau paleisti, kad gyvenčiau laisvai visose srityse. Aš pats buvau 18 koje tokių stovyklų Lietuvoje ir užsienyje, kurios trunka po savaitę laiko ir daugiau.

Tik dabar suprantu, kad tada mano turėtas laimės įsivaizdavimas buvo tik didžiulis to vidinio potencialo kurį patiriu dabar, apribojimas.

Jau treti metai, kaip vedu savaitės laiko ir ilgesnes emocijų paleidimo stovyklas pats. Man patinka matyti kaip žmonės keičiasi, kaip stovyklose kas diena jie tampa laisvesni, laimingesni.

Aš džiaugiuosi matydamas, kaip po praktikų, kiekvienas savo žingsniu, keliauja savo laisvės, laimės link.

Keičiasi gyvenimai, atsiranda daug daugiau pozityvumo, šviesos, gylio, išminties, lengvumo, džiaugsmo, ramumos.

Žmonės išlipa iš sunkių depresijų, sukuria harmoningus santykius, išdrįsta pradėti mylimas veiklas, pradeda uždirbti pinigus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, išnaujo pamilsta save ir savo gyvenimą.

Ankstesnių stovyklų dalyvių atsiliepimai

Išsipildė mano sena svajonė, nuo 18 metų, surasti savo MISIJĄ, gyvenime ir pažinti, kas aš esu.

Pažinau save ir priėmiau sprendimą, prisiimti atsakomybę už savo praeitį, dabartį ir ateitį.

Pažinau ir išgyvenau visus savo jausmus, saugioje kompanijoje žmonių, kurie ieško laimės ir sėkmės.

Susidraugavau ir PAMILAU Save ir Pasaulį.

Stovykla, kuri PAGIMDĖ mane iš naujo.

Nerijus Jaskys

Verslininkas 49m.

Atsiliepimas ir pasiūlymas visiems, kas nori būti sodyboje:

 1. Tai geriausia, ką gali padovanoti sau, dėl savo svajonių ir troškimų.
 2. Važiuok pasiryžęs ir gausi viską dėl ko atvykai.
 3. Pasitikėk, kad gali gauti, net daugiau nei trokšti ir gausi tai.
 4. Meilės jėga čia begalinė, ji gydo net tai ko nežinai.
 5. Leisk sau patirti visą kas geriausią.
Diana Damicijonė

Būsima mama, stovykloje dalyvavo besilaukdama

Pirmas kontaktas su paleidimų technika, todėl viskas buvo naują. Esu susidūręs su panašiom technikom, pagrinde iš NLP. Paleidimų technika, gerokai efektyvesnė, grynai laiko prasme. Per savaitės stovyklą, skirdamas tiek laiko sau, prasprendžiau daug užslėptų, užspaustų emocijų, gyvenimas iškart tapo smagesnis. Namo parsivežu puikų, praktišką įrankį dirbti su savimi, savo kasdienybėje.
2018 m. Sodybos dalyvis

Šioje sodyboje tikėjausi pagerinti santykį su pinigais, bet praėjus savaitei, suvokiu, kad tai buvo daug geriau nei galėjau gauti ar tikėjausi. Tai yra mano antra sodyba ir visiškai kitokia, nei turėjau lūkesčių, bet tai pranoko visus lūkesčius. Esu laisva ir kaip niekad atsigavusi veikti. Tai turbūt vienintelis dalykas, kurio net nesitikėjau.

Esu be proto dėkinga už patirtį, už išgelbėtą savo gyvenimą ir už šansą viską pradėti iš naujo, lyg nieko niekad nebūtų nutikę. Didelis ačiū Ryčiui už jo kantrybę ir besąlyginį priėmimą.

Tai žmogus, kuris savo rankose laiko šviesą tunelio gale. Ta šviesa dalinasi su visais. Po pirmos sodybos mano gyvenimas tapo: Tik mano gyvenimu, kuriame aš renkuosi, ko noriu ir galiu būti laiminga kasdien.

Ryčio dėka pakeičiau gyvenimą, milijonas ačiū jam.
Nes dabar aš jaučiuosi gyva!!!

Roberta Vileikytė

Lygiai prieš savaitę grįžau iš emocijų paleidimo stovyklos. Norėjau pasidalinti įspūdžiais anksčiau, bet tegalėjau ištarti, kad “kosmosas buvo, kosmosas”, o tai – kažkaip nelabai informatyvu 🙂 O norėjosi informatyvumo, vien dėl to, kad tai vienas paprasčiausių ir efektyviausių įrankių laimei, harmonijai, ramybei susikurti/leisti iš visko, ką esu išbandžius. O išbandžius aš daug. Tiesą sakant, būnant stovykloj ne vieną kartą atėjo mintis, kad paleidimų praktika – tiesiausias kelias į nušvitimą, nes visą laiką mokaisi, primeni sau, leidi būti “čia ir dabar”, šiame momente. Ir jei norisi veikti – veiki iš to “čia ir dabar” ir tada veiksmo, o taip pat rezultato kokybė absoliučiai skiriasi. Tik grįžusi namo, įėjau į jų puslapį pažiūrėt kada kita stovykla, nes tikrai noriu ir važiuosiu.

Labai patiko viskas – drąsūs, šviesūs žmonės, švari sodybos, kurioje vyko stovykla, erdvė (šeiminkai įsileidžia tik blaivius/sąmoningus svečius ir renginius), veganiškas, paaukotas Dievui maistas be cukraus ir miltų, bundanti lietuvišką gamta aplinkui, bet, žinoma labiausiai – Rytis ir Jurga – paleidimų instruktorius/treneris ir jo žmona. Visą laiką jautėsi pirmiausia didžiulė žmogiška atjauta, meilė, profesionalumas. Praktikos vyko tikrai intensyviai, nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro ir Rytis davė labai daug. Mano tokiam logiškam protui visada užteko struktūros, konkretumo, paprastumo ir visada gavau visus atsakymus į visus savo klausimus. Visi gavo, manau. O svarbiausia – savaitę laiko gyvenant vienoj erdvėj ir matant tuos žmones visą laiką nuo ryto iki vakaro – matosi, kaip iš tiesų jie gyvena. Tai va, Rytis ir Jurga gyvena tuo.. Taip , ir paleidimais. Bet pirmiausia – meile, harmonija, ramybe ir laisve – visu tuo, apie ką jie šneka 🙂 Tai taip stipriai įkvepia, tai toks visas abejones laužantis pavyzdys. O dar jie nori ir moka dalintis 🙂

Galų gale paleidimai man – apie laisvę. Apie visišką vidinę laisvę. Laisvę nuo baimių, nuo rėmų, nuo savo susikurtų ir iš kitų priimtų istorijų apie save ir aplinką; laisvę kasdieną kurti save ir savo svajonių gyvenimą. Drąsiai, su meile ir džiaugsmu. Su visa atsakomybe. Pasirenkant, nusprendžiant. Tiesiog.

Tai ar gali sau duoti meilės ir pritarimo? 🙂

Ieva Dolia

Jogos mokytoja

Šešta stovykla. Manau, tai daug ką pasako.
Kokybiškiausias laikas sau, kurį gali skirti.
Antanas Apulskis

Verslininkas, NT įmonės direktorius

Jau laikas!

 • Susigrąžinti energiją ir galią keisti savo gyvenimą, kurią prarasdavai kaltindamas aplinką.
 • Įgyti drąsos daryti, tai ko nori gyvenime.
 • Patirti daugiau atjautos ir meilės žmonėms, kurie tave supa.
 • Priimti ir mylėti save tokį koks esi.
 • Patirti, kaip gali pasiekti savo tikslus vidinio apsisprendimo ir laisvės pagalba.
 • Atkurti prarastą ryšį su žmonėmis.
 • Patirti, kad baimė nėra baubas, kuris tave sustabdo, tai tiesiog išmintingas patarėjas kai žinai kaip jos klausyti.
 • Palikti žmonių kontrolę nuošalyje ir juos priimti.
 • Paleisti baimę ir nerimą dėl ateities
 • Išmokti visada būti taikoje su tuo kas vyksta ir suvokti, kad niekas pasaulyje negali būti prieš tave.
 • Patirti taiką ir harmoniją kasdieniame gyvenime
 • Prabusti iš apribojimų ir trūkumų kuriuos pats sau buvai sukūręs.

Maistas stovykloje

Jau pusmetį patyrus kaip stabilizuojasi emocijos įsivedus kitokius mitybos įpročius, šioje sodyboje maistas bus kiek kitoks, lengvesnis.

Vegetarinis ir veganinis tuo pačiu. Meniu bus ruošiamas iš daržovių, ankštinių ir kruopų (ryžiai, grikiai ir t.t.). Desertas – riešutai, vaisiai. Atsisakome cukraus ir jo pakaitalų, miltų ir pieno produktų.

Joga rytais (neprivaloma)

Ieva Dolia – jogos mokytoja, baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, veda klasikinės hatha jogos, kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimus.

Hatha joga Ieva užsiima apie 8 metus. Intensyviai mokėsi jos Indijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Šiuo metu moko jogos savo gimtajame miestelyje Jonavoje. Rengia jogos mankštas Kaune ir Vilniuje.

Kaip pati sako – joga – tai užtikrintas kelias į kūno ir vidaus harmoniją. “Praktikuodamas jogą žmogus pagaliau pajunta tą laimę ir džiaugsmą būti savo kūne. Pradeda jį jausti, susidraugauja su juo ir priima save viduje ir išorėje.”

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius, studijavęs po Lesterio Levinsono mirties JAV sukurtoje emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique” ir pas pirmos kartos Lesterio mokynį Heilą Dwoskiną, jo vadovaujamoje JAV organizacijoje “Sedona Method”.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom!, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius, studijavęs po Lesterio Levinsono mirties JAV sukurtoje emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique” ir pas pirmos kartos Lesterio mokynį Heilą Dwoskiną, jo vadovaujamoje JAV organizacijoje “Sedona Method”.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom!, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Stovyklos kaina

Galite mokėti pilną sumą arba dabar sumokėti tik avansą, o likusius mokėti atvykę į stovyklą.

Stovykloje vietų NEBĖRA, nebent kažkas iš esamų dalyvių atsisakys.

Galite registruotis į laukiančių sąrašą ir jei kažkas atsisakys susisieksiu.

[gravityform id=”4″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

Liko vietų:  [wcj_product_stock_quantity product_id=19559]

Artėjant renginiui stovyklos kaina kils.
Į stovyklos kainą įskaičiuoti visi užsiėmimai ir maistas 3 kartus per dieną.

Artimiausių viešbučių, kuriuose galite apsistoti nuorodos yra žemiau.

Kur galima apsistoti?

Artimiausi viešbučiai, kuriuose galite ieškoti nakvynės savarankiškai:

Guest House 777 – https://www.priejuros.lt/lt/apgyvendinimas/sveciu-namai-777/

Palangos Dailė – https://www.priejuros.lt/lt/apgyvendinimas/palangos-daile-viesbutis-palangoje-38/

Palangos Žuvėdra – https://www.priejuros.lt/lt/apgyvendinimas/viesbutis-palangos-zuvedra/

Ką verta žinoti atvažiuojant

Kur atvažiuoti?

Stovykla vyks Palangos sveikatingumo centre http://www.psvcentras.lt/kontaktai

Adresas: Mickevičiaus g. 4, Palanga (maždaug 10 minučių pėsčiomis nuo jūros)

Stovykla

Ką atsivežti į stovyklą

1. Asmeninės higienos reikmenis. Stovykloje bus rankšluoščiai, patalynė.
2. Rašiklius ir užrašus, bus pratybos į kurias galėsi rašyti, bet užrašai nepamaišys.
3. Vandens butelį 1-2L, kad nereiktų su puoduku bėgioti vandens.
4. Pažiūrėkit orus ir atitinkamai rūbų ir geros avalynės.
5. Bus joga (neprivalome, jei nenorėsi), tai pasirūpink atitinkama apranga ir kilimėliu.

Ko nesivežti į stovyklą

MAISTO, nes turėsim nuostabius virėjus, kurie mus maitins tris kart per dieną, sočiai ir už abiejų žandų. Taip pat: knygų, ausinukų, planšečių, svaigalų, kvaišalų ir viso kito su kuo paprastai bėgi nuo saves gyvenime 🙂 Darbų, bakalaurų, magistrinių ir panašiai irgi 🙂

Dienotvarkė

Kėlimosi laiką galėsite rinktis patys.

7:00 – 8:30     Rytinė joga (tik norintiems)
8:30 – 9:30     Pusryčiai
9:30 – 12.30   Paskaitos, meditacijos
12:30 – 15:00   Pietūs ir laisvas laikas
15:00 – 18:00   Paskaitos, meditacijos
18:00 – 20:00   Vakarienė ir laisvas laikas
20:00 – 22:00   Paskaitos, meditacijos
22:00 – 6:30     Laisvas laikas ir miegas

Pasiruošęs patirti pokyčius?

Ievos Žigonės pokyčiai gyvenime po 2.5 metų nuo pirmosios paleidimų stovyklos