fbpx

7 dienų emocijų paleidimo stovykla 2019 m. rugpjūčio mėn. 10-17 d.

2019 m. rugpjūčio 10-17 d.

7 DIENŲ EMOCIJŲ
PALEIDIMO STOVYKLA

su Ryčiu Lukoševičiumi 

LABAS! Aš Rytis

Prieš septynerius metus aš pats nuvažiavau į vieną iš panašių stovyklų ir po jos pajutau, kad baigėsi penkis metus trukę stiprūs fiziniai širdies skausmai. Tada aš supratau, kad visos ligos, kuriomis sergu, yra tik mano prote.

Nusprendžiau išmoktą emocijų paleidimo techniką naudoti ir toliau, nes jaučiau, jog mano viduje dar yra likusių nuoskaudų ir blokų, kuriuos, norėdamas gyventi laisvai, privalau paleisti. Iki tol dalyvavau 18-oje tokių stovyklų Lietuvoje ir užsienyje, kurios truko po savaitę ir ilgiau.


Tačiau tik dabar supratau, kad mano turėtas laimės įsivaizdavimas buvo tik didžiulis to vidinio potencialo, kurį patiriu šiuo metu, apribojimas.  

Jau treti metai pats vedu savaitės laiko ir ilgesnes emocijų paleidimo stovyklas. Man patinka matyti, kaip žmonės keičiasi, kaip stovyklose kas dieną jie tampa laisvesni,laimingesni.

Aš džiaugiuosi matydamas, kaip po praktikų, kiekvienas savo žingsniu keliauja savo laisvės ir laimės link.

Keičiasi gyvenimai, atsiranda daug daugiau pozityvumo, šviesos, gylio, išminties,lengvumo, džiaugsmo, ramumos.

Žmonės išlipa iš sunkių depresijų, sukuria harmoningus santykius, išdrįsta pradėti mylimas veiklas, pradeda uždirbti pinigus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, iš naujo pamilsta save ir savo gyvenimą. 

 

Ankstesnių stovyklų dalyvių

ATSILIEPIMAI

Noriu pasidžiaugti ir pasidalinti savo patyrimu. Taigi dalyvavau Ryčio Lukoševičiaus 9 dienų emocijų paleidimo stovykloje ir tai buvo tiesiog kosmosas. Nebesinori sustoti, norisi tik dar daugiau visko patirti ir eiti šiuo keliu, eiti gyvenime su paleidimais, nes tai apskritai pakeičia žmogaus gyvenimą ir tada supranti daug dalykų, kurių anksčiau nebūtum supratęs. Su kiekviena diena stovykloje jauti, kaip viskas darosi lengviau ir paprasčiau, kaip gerėja nuotaika, atsiranda daugiau vidinės ramybės, džiaugsmo. Pajauti sklindančią meilę, kurią ilgą laiką buvai užspaudęs. Susipažįsti su žmonėmis, paleidi daug savo baimių ir įsitikinimų, kuriuos ilgą laiką nešiojaisi savo viduje.
Aš apie paleidimus sužinojau maždaug prieš pusantrų metų ir jie man labai padėjo gyvenime, aš visiškai pasikeičiau, pasikeitė santykiai su šeimos nariais, pasikeitė požiūris į viską aplink, supratau, jog aš sprendžiu kaip jaustis, kaip elgtis ir negaliu kaltinti kažko kito dėl savo būsenos ir prisiimu atsakomybę už tai, ką jaučiu! Pavyzdžiui, prieš metus man prasidėjo beprotiški nugaros ir beveik viso kūno skausmai, daktarai negalėjo išsiaiškinti, kas man yra, tad aš susiėmiau ir po pusės metų kentėjimo supratau, jog visas skausmas yra tik užspaustos emocijos, dėl tada mano gyvenime vykusių pokyčių. Tada susiėmiau ir pradėjau paleidinėti, daug kartų atrodė, jog tai neveikia, man neišeina, nepavyksta, tai nesąmonė ir panašiai, BET aš nepasidaviau ir dariau tai toliau, kol viena diena tiesiog sėdėdama supratau, jog aš nebejaučiu jokio skausmo.. ir tada aš dar kartą įsitikinau, jog TAI TIKRAI VEIKIA! Dabar tai neatsiejama mano gyvenimo dalis, nes dabar viską, kas dedasi mano galvoje, visas emocijas, paveikslėlius, mintis ir visa kitą, ką pati sukūriau savo galvoje, galiu tiesiog paimti ir paleisti, nes jei aš suspaudžiu, tai aš ir atleidžiu. ✊?➡️️
Taigi, tai yra geriausia, ką gyvenime galėjau sužinoti, pažinti, patirti. Begalinis AČIŪ Ryčiui Lukoševičiui, Jurgai Lukoševičienei ir visai „Į SAVE“ komandai! ❤️️❤️️❤️️ AČIŪ, KAD ESATE IR PADEDATE KITIEMS!!!

Gintarė Makarevičiūtė

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

Visad svajojau nuvykt į įdomų ir tokį ypatingą seminarą, kuris papildytų mane, įkvėptų ir padėtų augti… Nežinojau, ar tokių būna ? Ir radau! Jau pora metų lankau emocijų paleidimo užsiėmimus, stovyklas, dirbu pati viena ar su paleidimų partneriais ir rezultatai pranoksta mano lūkesčius! Jaučiuos laisvesnė, laimingesnė ir sveikesnė, ir žinau, kad galiu kurti savo realybę tokią, kurios noriu. Ir taip gera žinoti, kad tam nėra ribų!! Ir aš to VERTA!!?? Gera jausti vedimą ir patirti tikrus stebuklus, kas įkvepia dar labiau!
Ką tik grįžau iš 9 dienų stovyklos Palangoje ir jaučiu begalinį dėkingumą visiems, kurie ten buvo ❤

Renata Dombrovskaja

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

Žinojau, kad turėti lūkesčių gresia nusivylimu, tačiau, nepaisant to, važiuodama į Ryčio stovyklą turėjau juos LABAI didelius. Ir nenusvyliau. Dar daugiau,- nors tai atrodė neįmanoma, gavau daugiau nei tikėjausi. Dalyviai kasdien ėjo vis artyn ramybės ir meilės, artyn SAVĘS TIKRŲ. Reginiai buvo fantastiški, Ryčio meistrystė atsiskleidė visomis spalvomis.

Šiandien gyvenu didelio DĖKINGUMO būsenoje. Šis laikas buvo DIDELĖ DOVANA. Manęs neapleidžia po stipraus paleidimo aplankusi GILI RAMYBĖ ir LAISVĖS jausmas. AČIŪ.

Živilė Stasiūnė

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

Pabuvojau nerealiai nuostabioje saviugdos stovykloje, kurią vedė Rytis Lukoševičius. Važiavau puikiai besijausdama, o dabar jaučiuosi tiesiog fantastiškai. Pasisėmiau įkvėpimo svajoti ir veikti bei užsipildžiau savo gerų emocijų batareikas 100%!

Aušra Šūmakarienė

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

Nors pas Rytį stovykloje praleidome tik 2 dienas iš 9, patyrimai tiesiog stulbinantys. Rytis Lukoševičius tiesiog pats yra medicina! ? Daugiau nepažįstų tokio žmogaus, kuris taip lengvai ir paprastai priverstų žmogų pažvelgti į tai, ką nuo savęs slepia gali būti jau daugybę metų, tai, ko nenori jausti, nenori pripažinti ir matyti savyje. Rytis padeda su tuo susitikti, tai priimti ir tai paleisti, lygiai taip pat lengvai ir paprastai. Tačiau tai yra drąsių žmonių praktika. Tik drąsus žmogus gali leisti sau būti pažeidžiamu, nusimesti visas kaukes ir žvelgti tiesai į akis. Tik stiprus žmogus gali suvokti, kad tiesa išlaisvina. Vis dėkoju visatai, kad sutikau Rytį šiame gyvenime, tai visiškai jį pakeitė! ?❤️️???

Ieva Žigonė

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

Apie paleidimų galią ir stebuklus

Mano gyvenime atsitinka daug stebuklų. Pradėjus praktikuot paleidimus (emocijų paleidimo techniką/ Sedonos metodą) jų atsitinka dar daugiau. Vienas labiausiai nustebinęs dalykas, atvykus dabar į paleidimų stovyklą – kad sėdėjau pirmą dieną už vieno vaikino, žiūriu į jį iš nugaros ir matau, kad nu toks matytas žmogus, toks matytas, bet nu tikrai nepažįstu jo, na, pagalvojau gal iš jogos kokio renginio ir nusiraminau. Po paskaitos jis prie manęs prieina, sveikinasi, kalba. Aš nieko nesuprantu. Žmogus ryškiai galvoja, kad mes pažįstami. Na man būna, kad pamirštu vardus, bet ne veidus ir tikrai ne bendrą pojūtį apie žmogų, kuris pagrinde ir fiksuojasi mano atminty. Nieko nebesuprantu. Galiausiai išsiaiškinu, kad mes buvom kartu visą savaitę pavasarį paleidimų stovykloj. Čia prieš kelis mėnesius, uždaroj patalpoj, kartu su kitais maždaug dvidešimčia ir viršaus žmonių (žodžiu, ne tiek daug, kad pamiršti), paskui dar radau ir bendrą nuotrauką iš stovyklos, kurioje mes net stovim šalia. Nu kosmosas, galvoju, kas čia vyksta, ką čia mano protas išdirbinėja. Nes prieš mane stovi visai kitas žmogus. Bendras pojūtis apie jį visai kitas. Toks, į kurį atkreipiau dėmesį. Gyvas. Spindinčiom akim. Kažkoks aukštesnis. Kita plaukų spalva! (Nors pasitikrinus su nuotrauka lyg ir ta pati) Balsas visai kitoks! Man čia buvo toks stebuklas. Aš pati aišku irgi jaučiuos pasikeitus po tos pavasarinės stovyklos, bet na jau tikrai ne tiek, kad nepažintų žmonės.

Žinoma, aš pasidalinau suo juo visa šita istorija, pasakiau, kad “tu visai kitoks, kitas žmogus, kaip diena ir naktis”. Jis sako, “taip, man viskas pasikeitė”. Bet sako “ir tu kitokia”. “Taip”, sakau, “buvo žiemos pabaiga, šalta, kai šalta aš visada kitokia.” O jis ir sako – “na dabar atrodai, kad tau prasidėjo amžina vasara.” Mmm.. turbūt vienas mieliausių komplimentų, kuriuos esu gavusi. Bet svarbiausia, kad aš taip ir jaučiuosi!

Dabar rašant suvokiu, kad čia gal ir buvo tas stebuklas, nes aš pati pasikeičiau tiek, kad kitaip pradėjau matyt žmones, kai kuriuos – visai kitaip. O gal čia buvo dviejų stebuklų sintezė. Tiesa slypi kažkur anapus ir paleidžiu norą išsiaiškint. Svarbiausia – paleidimai veikia! Ir veikia kosmiškai! Visiems kas nori pabandyt – isave.lt ir Rytis Lukoševičius Nežinau ką galėčiau rekomenduot labiau, norint pradėti gyventi pilną, laimingą, laisvą savo gyvenimą ?

Ieva Dolia, jogos mokytoja

2018 rugpjūčio mėn. stovyklos dalyvė

JOGA RYTAIS (neprivaloma)

Ieva Dolia – jogos mokytoja, baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, veda klasikinės hatha jogos, kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimus.

Hatha joga Ieva užsiima apie 8 metus. Intensyviai mokėsi jos Indijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Šiuo metu moko jogos savo gimtajame miestelyje Jonavoje. Rengia jogos mankštas Kaune ir Vilniuje.

Kaip pati sako – joga – tai užtikrintas kelias į kūno ir vidaus harmoniją. “Praktikuodamas jogą žmogus pagaliau pajunta tą laimę ir džiaugsmą būti savo kūne. Pradeda jį jausti, susidraugauja su juo ir priima save viduje ir išorėje.”

MAITINIMAS STOVYKLOSE


Šios stovyklos metu maitinsimės lengvu vegetariniu maistu. 

Meniu bus ruošiamas daugiausiai iš daržovių, ankštinių ir kruopų (ryžiai, grikiai ir t.t.). Desertas – riešutai, vaisiai.

JAU DABAR!

 • Susigrąžinti energiją ir galią keisti savo gyvenimą, kurią prarasdavai kaltindamas aplinką.
 • Įgyti drąsos daryti tai, ko nori gyvenime.
 • Patirti daugiau atjautos ir meilės žmonėms, kurie tave supa.
 • Priimti ir mylėti save tokį, koks esi.
 • Patirti, kaip gali pasiekti savo tikslus vidinio apsisprendimo ir laisvės pagalba.
 • Atkurti prarastą ryšį su žmonėmis.
 • Patirti, kad baimė nėra baubas, kuris tave sustabdo, tai tiesiog išmintingas patarėjas, kai žinai, kaip jos klausyti.
 • Baigti kontroliuoti žmones ir juos priimti tokius, kokie yra.
 • Paleisti baimę ir nerimą dėl ateities.
 • Išmokti visada būti taikoje su tuo, kas vyksta ir suvokti, kad niekas pasaulyje negali būti prieš tave.
 • Patirti taiką ir harmoniją kasdieniame gyvenime.
 • Prabusti iš apribojimų ir trūkumų, kuriuos pats sau buvai sukūręs.

ŽINUTĖ NUO RYČIO

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų ir sunkių jausmų. Kaip keista, ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu – vis tik eini savo svajonės link. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, noriu tave patikinti, kad nesi toks vienintelis.
Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą, ką nors daryti toliau ar tikėti svajone.

Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

APIE RYTĮ LUKOŠEVIČIŲ


Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos metu.

Rytis skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose kaip „Varom“, „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“ ir pan. Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

7 DIENŲ EMOCIJŲ
PALEIDIMO STOVYKLA

PAPRASTA

LINKSMA

AIŠKU

Į stovyklos kainą jau įskaičiuota:

* Nakvynė į stovyklos kainą neįeina

Dėl pigesnės nakvynės Palangoje

Norėdami padėti jums, lengviau rasti nakvynę, jau suradome keletą galimų variantų internete ir juos patalpinome, stovyklos facebook grupėje. Šioje grupėje galite ieškoti ir žmonių, su kuriais galėtumėte pasidalinti nuomos kainą.

Norėdami prisijungti prie stovyklos facebook grupės sekite šią nuorodą: 

https://www.facebook.com/groups/453864858700310/

STOVYKLOS KAINA

Stovykloje viso yra 70 vietų

Dalyvavimas šioje stovykloje tau užtikrina 20% nuolaidą visiems kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams, seminarams ar stovykloms.

Liko vietų: [tc_woo_event_tickets_left id=”28881″]

Registraciją patvirtinsite, apmokėję stovyklą arba sumokėję avansą. Likusią pinigų sumą būtina sumokėti pavedimu iki 2019m. rugpjūčio 1 d.

Avansas/visa suma grąžinama tik tuo atveju, jeigu likus ne mažiau nei 30 dienų iki renginio pradžios informuosite renginio organizatorius apie pasikeitusias aplinkybes ir negalėsite sudalyvauti renginyje.

Likus mažiau nei 30 dienų, avansas nebus grąžinamas, o likusi įmoka už renginį galios vienerius metus* ir bus užskaitoma kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams ar sodyboms.

Likus 7 dienoms ar mažiau atsisakius dalyvauti pinigai nebus grąžinami.

Dalyvauju pirmą kartą

Mokėsiu visą sumą iškart

650€

* bilietas be nakvynės

Į krepšelį

Noriu mokėti tik avansą

250€

* bilietas be nakvynės

Į krepšelį

Jau esu buvęs stovykloje

Mokėsiu visą sumą iškart

520€

* bilietas be nakvynės

Į krepšelį

Noriu mokėti tik avansą

170€

* bilietas be nakvynės

Į krepšelį

PINIGŲ GRĄŽINIMO
GARANTIJA

Žinau, kad dalyvavimas tau nepatirtuose mokymuose kartais sukelia nerimą, ypač jei praeityje kažkas nepateisino lūkesčių ar neatnešė žadėtų rezultatų. Aš esu užtikrintas šios stovyklos potencialu atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

 Viskas, ką tu turėsi padaryti, tai pilnai atlikti stovyklos metu duodamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis. Jeigu po viso šito tau atrodys, kad šie įrankiai neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog stovyklos pabaigoje ateik ir pasakyk tai – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Jeigu išvyksi anksčiau nei stovykla baigsis, reiškia nesuteiki man galimybės atlikti savo darbą ir pinigų grąžinimo garantija negalios.

Aš esu tuo užtikrintas, nes mačiau pokyčius, kurie įvyko mokinių gyvenime, kai jie pradėjo naudoti stovyklos metu išmoktas technikas. Todėl žinau, kad turėsi visus reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti.

Tau nereikia tuo tikėti. Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

KĄ VERTA ŽINOTI ATVAŽIUOJANT

Kur atvažiuoti?

Palanga, Daukanto g.10 – čia vyks visi užsiėmimai ir maitinimas.

Ką atsivežti į stovyklą?

1. Rašiklius ir užrašų knygutę (bus pratybos, į kurias galėsi rašyti, bet užrašai nepamaišys).

2. Vandens butelį 1-2L, kad netektų su puoduku bėgioti vandens.

3. Pažiūrėkit orus ir atitinkamai įsidėk rūbų ir geros avalynės.

4. Bus joga (neprivaloma, jei nenorėsi), tad pasirūpink atitinkama apranga ir kilimėliu.


Ko nesivežti į stovyklą?

Knygų, ausinukų, planšečių, svaigalų, kvaišalų ir viso kito, su kuo paprastai bėgi nuo savęs gyvenime :).
Darbų, bakalaurinių, magistrinių ir pan.

Dienotvarkė

Rugpjūčio 10 dieną (šeštadienis)

16:00 – 18:00   Registracija
18:00 – 19:00   Vakarienė
19:00 – 21.00   Įvadinė paskaita


Rugpjūčio 11 – 16 dienomis
(sekmadienis – penktadienis)

07:00 – 08:00   Rytinė joga (tik norintiems)
08:00 – 09:00   Pusryčiai
09:00 – 12.00   Paskaitos, meditacijos
12:00 – 14:30   Pietūs ir laisvas laikas
14:30 – 17:30   Paskaitos, meditacijos
17:30 – 19:00   Vakarienė ir laisvas laikas
19:00 – 21:00   Paskaitos, meditacijos
21:00 – 06:30   Laisvas laikas ir miegas


Rugpjūčio 17 dieną (šeštadienis)

07:00 – 08:00   Rytinė joga (tik norintiems)
08:00 – 09:00   Pusryčiai
09:00 – 12.00   Užbaigiamoji paskaita, grįžimo namo meditacijos
12:00 – 14:00   Pietūs, atsisveikinimas

Pasiruošęs patirti pokyčius?

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

1. Klausimas: Ar verta dalyvauti, jeigu nesu dalyvavęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje?


Taip. Ši tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Jo metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.

2. Klausimas: Ar verta dalyvauti, jei esu pažengęs ir moku paleidimų techniką?


Žinoma, kad verta, nes tai leis dar labiau pagilinti savo patirtį ir lengvai paleisti pamatytus apribojimus.

Daivos ir Manto atsiliepimas iš 2018 rugpjūčio mėn. emocijų paleidimo stovyklos

Ištrauka iš 2018 rugpjūčio mėn. emocijų paleidimo stovyklos

Paskutinių valandų emocijos 2018 rugpjūčio mėn. emocijų paleidimo stovykloje 

TURITE KLAUSIMŲ?

+370 682 48925
ateik@isave.lt
www.isave.lt