Lapkričio 3-10 d. 

7 dienų emocijų paleidimo stovykla

su Ryčiu Lukoševičiumi

Prieš septynis metus aš pats nuvažiavau į vieną iš panašių stovyklų ir man baigėsi penkis metus trukę stiprūs fiziniai širdies skausmai. Tada aš patyriau, kad visos ligos, kurias aš turiu, yra tik mano prote.

Nusprendžiau išmoktą emocijų paleidimo techniką naudoti  toliau, nes jaučiau, kad yra dar ir dar mano viduje nuoskaudų, skaudulių, blokų, kuriuos privalau paleisti, kad gyvenčiau laisvai visose srityse. Aš pats buvau 18-koje tokių stovyklų Lietuvoje ir užsienyje, kurios trunka po savaitę laiko ir daugiau.

Tik dabar suprantu, kad tada mano turėtas laimės įsivaizdavimas buvo tik didžiulis to vidinio potencialo, kurį patiriu dabar, apribojimas.

Žmogus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, iš naujo pamilsta save ir savo gyvenimą.

Jau treti metai pats vedu savaitės laiko ir ilgesnes emocijų paleidimo stovyklas. Man patinka matyti, kaip žmonės keičiasi, kaip stovyklose kas dieną jie tampa laisvesni, laimingesni.

Aš džiaugiuosi matydamas, kaip po praktikų kiekvienas savo žingsniu keliauja savo laisvės, laimės link.

Keičiasi gyvenimai, atsiranda daug daugiau pozityvumo, šviesos, gylio, išminties, lengvumo, džiaugsmo, ramumos.

Žmonės išlipa iš sunkių depresijų, sukuria harmoningus santykius, išdrįsta pradėti mylimas veiklas, pradeda uždirbti pinigus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, iš naujo pamilsta save ir savo gyvenimą.

Ankstesnių stovyklų dalyvių atsiliepimai

Išsipildė mano sena svajonė, nuo 18 metų, surasti savo MISIJĄ, gyvenime ir pažinti, kas aš esu.

Pažinau save ir priėmiau sprendimą, prisiimti atsakomybę už savo praeitį, dabartį ir ateitį.

Pažinau ir išgyvenau visus savo jausmus, saugioje kompanijoje žmonių, kurie ieško laimės ir sėkmės.

Susidraugavau ir PAMILAU Save ir Pasaulį.

Stovykla, kuri PAGIMDĖ mane iš naujo. Nerijus Jaskys

Verslininkas 49m.

Atsiliepimas ir pasiūlymas visiems, kas nori būti sodyboje:

 1. Tai geriausia, ką gali padovanoti sau, dėl savo svajonių ir troškimų.
 2. Važiuok pasiryžęs ir gausi viską dėl ko atvykai.
 3. Pasitikėk, kad gali gauti, net daugiau nei trokšti ir gausi tai.
 4. Meilės jėga čia begalinė, ji gydo net tai ko nežinai.
 5. Leisk sau patirti visą kas geriausią.
Diana Damicijonė

Būsima mama, stovykloje dalyvavo besilaukdama

Pirmas kontaktas su paleidimų technika, todėl viskas buvo naują. Esu susidūręs su panašiom technikom, pagrinde iš NLP. Paleidimų technika, gerokai efektyvesnė, grynai laiko prasme. Per savaitės stovyklą, skirdamas tiek laiko sau, prasprendžiau daug užslėptų, užspaustų emocijų, gyvenimas iškart tapo smagesnis. Namo parsivežu puikų, praktišką įrankį dirbti su savimi, savo kasdienybėje. 2018 m. Sodybos dalyvis

Šioje sodyboje tikėjausi pagerinti santykį su pinigais, bet praėjus savaitei, suvokiu, kad tai buvo daug geriau nei galėjau gauti ar tikėjausi. Tai yra mano antra sodyba ir visiškai kitokia, nei turėjau lūkesčių, bet tai pranoko visus lūkesčius. Esu laisva ir kaip niekad atsigavusi veikti. Tai turbūt vienintelis dalykas, kurio net nesitikėjau.

Esu be proto dėkinga už patirtį, už išgelbėtą savo gyvenimą ir už šansą viską pradėti iš naujo, lyg nieko niekad nebūtų nutikę. Didelis ačiū Ryčiui už jo kantrybę ir besąlyginį priėmimą.

Tai žmogus, kuris savo rankose laiko šviesą tunelio gale. Ta šviesa dalinasi su visais. Po pirmos sodybos mano gyvenimas tapo: Tik mano gyvenimu, kuriame aš renkuosi, ko noriu ir galiu būti laiminga kasdien.

Ryčio dėka pakeičiau gyvenimą, milijonas ačiū jam.
Nes dabar aš jaučiuosi gyva!!! Roberta Vileikytė

Lygiai prieš savaitę grįžau iš emocijų paleidimo stovyklos. Norėjau pasidalinti įspūdžiais anksčiau, bet tegalėjau ištarti, kad „kosmosas buvo, kosmosas“, o tai – kažkaip nelabai informatyvu 🙂 O norėjosi informatyvumo, vien dėl to, kad tai vienas paprasčiausių ir efektyviausių įrankių laimei, harmonijai, ramybei susikurti/leisti iš visko, ką esu išbandžius. O išbandžius aš daug. Tiesą sakant, būnant stovykloj ne vieną kartą atėjo mintis, kad paleidimų praktika – tiesiausias kelias į nušvitimą, nes visą laiką mokaisi, primeni sau, leidi būti „čia ir dabar“, šiame momente. Ir jei norisi veikti – veiki iš to „čia ir dabar“ ir tada veiksmo, o taip pat rezultato kokybė absoliučiai skiriasi. Tik grįžusi namo, įėjau į jų puslapį pažiūrėt kada kita stovykla, nes tikrai noriu ir važiuosiu.

Labai patiko viskas – drąsūs, šviesūs žmonės, švari sodybos, kurioje vyko stovykla, erdvė (šeiminkai įsileidžia tik blaivius/sąmoningus svečius ir renginius), veganiškas, paaukotas Dievui maistas be cukraus ir miltų, bundanti lietuvišką gamta aplinkui, bet, žinoma labiausiai – Rytis ir Jurga – paleidimų instruktorius/treneris ir jo žmona. Visą laiką jautėsi pirmiausia didžiulė žmogiška atjauta, meilė, profesionalumas. Praktikos vyko tikrai intensyviai, nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro ir Rytis davė labai daug. Mano tokiam logiškam protui visada užteko struktūros, konkretumo, paprastumo ir visada gavau visus atsakymus į visus savo klausimus. Visi gavo, manau. O svarbiausia – savaitę laiko gyvenant vienoj erdvėj ir matant tuos žmones visą laiką nuo ryto iki vakaro – matosi, kaip iš tiesų jie gyvena. Tai va, Rytis ir Jurga gyvena tuo.. Taip , ir paleidimais. Bet pirmiausia – meile, harmonija, ramybe ir laisve – visu tuo, apie ką jie šneka 🙂 Tai taip stipriai įkvepia, tai toks visas abejones laužantis pavyzdys. O dar jie nori ir moka dalintis 🙂

Galų gale paleidimai man – apie laisvę. Apie visišką vidinę laisvę. Laisvę nuo baimių, nuo rėmų, nuo savo susikurtų ir iš kitų priimtų istorijų apie save ir aplinką; laisvę kasdieną kurti save ir savo svajonių gyvenimą. Drąsiai, su meile ir džiaugsmu. Su visa atsakomybe. Pasirenkant, nusprendžiant. Tiesiog.

Tai ar gali sau duoti meilės ir pritarimo? 🙂

Ieva Dolia

Jogos mokytoja

Šešta stovykla. Manau, tai daug ką pasako.
Kokybiškiausias laikas sau, kurį gali skirti. Antanas Apulskis

Verslininkas, NT įmonės direktorius

Joga rytais (neprivaloma)

Ieva Dolia – jogos mokytoja, baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, veda klasikinės hatha jogos, kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimus.

Hatha joga Ieva užsiima apie 8 metus. Intensyviai mokėsi jos Indijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Šiuo metu moko jogos savo gimtajame miestelyje Jonavoje. Rengia jogos mankštas Kaune ir Vilniuje.

Kaip pati sako – joga – tai užtikrintas kelias į kūno ir vidaus harmoniją. „Praktikuodamas jogą žmogus pagaliau pajunta tą laimę ir džiaugsmą būti savo kūne. Pradeda jį jausti, susidraugauja su juo ir priima save viduje ir išorėje.“

Jau laikas!

 • Susigrąžinti energiją ir galią keisti savo gyvenimą, kurią prarasdavai kaltindamas aplinką.
 • Įgyti drąsos daryti, tai, ko nori gyvenime.
 • Patirti daugiau atjautos ir meilės žmonėms, kurie tave supa.
 • Priimti ir mylėti save tokį, koks esi.
 • Patirti, kaip gali pasiekti savo tikslus vidinio apsisprendimo ir laisvės pagalba.
 • Atkurti prarastą ryšį su žmonėmis.
 • Patirti, kad baimė nėra baubas, kuris tave sustabdo, tai tiesiog išmintingas patarėjas kai žinai, kaip jos klausyti.
 • Palikti žmonių kontrolę nuošalyje ir juos priimti.
 • Paleisti baimę ir nerimą dėl ateities.
 • Išmokti visada būti taikoje su tuo, kas vyksta ir suvokti, kad niekas pasaulyje negali būti prieš tave.
 • Patirti taiką ir harmoniją kasdieniame gyvenime.
 • Prabusti iš apribojimų ir trūkumų, kuriuos pats sau buvai sukūręs.

Maistas stovykloje

Jau pusmetį patyrus kaip stabilizuojasi emocijos įsivedus kitokius mitybos įpročius, šioje sodyboje maistas bus kiek kitoks, lengvesnis.

Vegetarinis ir veganinis tuo pačiu. Meniu bus ruošiamas iš daržovių, ankštinių ir kruopų (ryžiai, grikiai ir t.t.). Desertas – riešutai, vaisiai. Atsisakome cukraus ir jo pakaitalų, miltų ir pieno produktų.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique”, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties, bei “Sedona Method” organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 metų įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir pan. Norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Žinutė nuo Ryčio

Ėjimas į savo svajones daugeliui žmonių sukelia įtampų, sunkių jausmų. Kaip keista ar ne? Lyg ir turėtų būti malonu, vis tik eini į savo svajones. Jeigu ir tu panašiai jautiesi, tai noriu tave patikinti, kad ir kiti taip jaučiasi ir tu nesi toks vienintelis.

Kai tavo ilgai puoselėta svajonė ir visos įdėtos pastangos neduoda pakankamų rezultatų, o gal net atveda į aklavietę, tikrai nelengva išlaikyti entuziazmą ką nors toliau daryti ar tikėti svajone.


Aš noriu padėti tau pasiekti sėkmę, laimę ir džiaugsmą.

Apie Rytį Lukoševičių

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose ir savaitiniuose retrituose JAV emocijų paleidimo organizacijoje “Release Technique”, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties, bei “Sedona Method” organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 metų įvairiomis formomis – asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminarai, internetiniai kursai, savaitės trukmės grupinės stovyklos.

Skaito paskaitas populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose, tokiuose, kaip Varom, Mandala, Masters of Calm, Jogos dienos ir pan. Norėdamas dar platesniu mąstu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Stovyklos kaina

Galite mokėti pilną sumą arba dabar sumokėti tik avansą. Likusią sumą bus galima sumokėti grynais arba kortele atvykus į sodybą.

Avansas grąžinamas tik tuo atveju, jeigu likus ne mažiau nei 14 dienų iki renginio pradžios informuosite renginio organizatorius apie pasikeitusias aplinkybes ir negalėsite sudalyvauti renginyje. Likus mažiau nei 14 dienų, avansas nebus grąžinamas, tačiau galios vienerius metus ir bus užskaitomas kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams ar sodyboms.

Stovykloje viso yra 70 vietų.

Mažėjant vietų stovyklos kaina kils.

Pirmųjų 40 vietų kainos pateiktos žemiau, likusios vietos brangs 100 ir 200 eurų.

Bilietai

Liko 34
Dalyvauju stovykloje pirmą kartą - 2018m. lapkričio 3-10d.550,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Noriu mokėti tik avansą (Dalyvauju pirmą kartą) - 2018m. lapkričio 3-10d.150,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Jau esu buvęs stovykloje - 2018m. lapkričio 3-10d.440,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Dabar noriu mokėti tik avansą (Jau esu buvęs stovykloje) - 2018m. lapkričio 3-10d.140,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Dalyvavimas šioje stovykloje tau užtikrina 20% nuolaidą visiems kitiems Ryčio Lukoševičiaus organizuojamiems kursams, seminarams ar stovykloms.

Į stovyklos kainą jau įskaičiuota:

 • visi užsiėmimai ir pratybos
 • konsultantų pagalba stovyklos metu
 • maistas 3 kartus per dieną
 • 7 naktų nakvynė
 • jogos pamokos rytais (jei tik norėsi)

Pinigų grąžinimo garantija

Žinau, kad dalyvavimas tau nepatirtuose mokymuose kartais sukelia nerimą – ypač jei praeityje kažkas nepateisino lūkesčių ar neatnešė žadėtų rezultatų. Aš esu užtikrintas šios stovyklos potencialu atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką tu turėsi padaryti, tai pilnai atlikti stovyklos metu duodamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis. Jeigu po viso šito tau atrodys, kad šie įrankiai neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia aš kažką darau ne taip. Todėl tiesiog stovyklos pabaigoje ateik ir pasakyk tai – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Jeigu išvyksi anksčiau nei stovykla baigsis, reiškias nesuteiki man galimybės atlikti savo darbą ir pinigų grąžinimo garantija negalios.

Aš esu tuo užtikrintas, nes mačiau pokyčius, kurie įvyko mokinių gyvenime, kai jie tai pradėjo naudoti. Todėl žinau, kad turėsi visus reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti.

Tau nereikia tuo tikėti. Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

Ką verta žinoti atvažiuojant

Kur atvažiuoti?

Stovykla vyks Vilniaus arba Kauno rajono apylinkėse. Artimiausiu metu bus patikslinta.

Ką atsivežti į stovyklą?

1. Asmeninės higienos reikmenis. Stovykloje bus rankšluoščiai, patalynė.
2. Rašiklius ir užrašų knygutę (bus pratybo,s į kurias galėsi rašyti, bet užrašai nepamaišys).
3. Vandens butelį 1-2L, kad nereiktų su puoduku bėgioti vandens.
4. Pažiūrėkit orus ir atitinkamai rūbų ir geros avalynės.
5. Bus joga (neprivaloma, jei nenorėsi), tai pasirūpink atitinkama apranga ir kilimėliu.

Ko nesivežti į stovyklą?

MAISTO, nes turėsim nuostabius virėjus, kurie mus maitins tris kart per dieną, sočiai ir už abiejų žandų. Taip pat: knygų, ausinukų, planšečių, svaigalų, kvaišalų ir viso kito, su kuo paprastai bėgi nuo savęs gyvenime :). Darbų, bakalaurų, magistrinių ir panašiai irgi 🙂

Dienotvarkė

Lapkričio 3 dieną (šeštadienis)

16:00 – 19:00   Registracija
19:00 – 22:00   Įvadinė paskaita

Lapkričio 4 – 9 dienomis (sekmadienis – penktadienis)

07:00 – 08:30   Rytinė joga (tik norintiems)
08:30 – 09:30   Pusryčiai
09:30 – 12.30   Paskaitos, meditacijos
12:30 – 15:00   Pietūs ir laisvas laikas
15:00 – 18:00   Paskaitos, meditacijos
18:00 – 20:00   Vakarienė ir laisvas laikas
20:00 – 22:00   Paskaitos, meditacijos
22:00 – 06:30   Laisvas laikas ir miegas

Lapkričio 10 dieną (šeštadienis)

07:00 – 08:30   Rytinė joga (tik norintiems)
08:30 – 09:30   Pusryčiai
09:30 – 12.30   Paskaitos, meditacijos
12:30 – 15:00   Pietūs, atsisveikinimas

Pasiruošęs patirti pokyčius?

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Klausimas: Ar verta dalyvauti, jeigu nesu dalyvavęs jokiame Ryčio organizuotame renginyje?

Taip. Ši tema nereikalauja jokių išankstinių žinių ir patirties. Jo metu gausite visas reikalingas žinias ir įrankius.

Klausimas: Ar verta dalyvauti, jei esu pažengęs ir moku paleidimų techniką?

Žinoma, kad verta, nes tai leis dar labiau pagilinti savo patirtį ir lengvai paleisti pamatytus apribojimus.

Ievos Žigonės pokyčiai gyvenime po 2.5 metų nuo pirmosios paleidimų stovyklos

Bilietai

Liko 34
Dalyvauju stovykloje pirmą kartą - 2018m. lapkričio 3-10d.550,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Noriu mokėti tik avansą (Dalyvauju pirmą kartą) - 2018m. lapkričio 3-10d.150,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Jau esu buvęs stovykloje - 2018m. lapkričio 3-10d.440,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Liko 34
Dabar noriu mokėti tik avansą (Jau esu buvęs stovykloje) - 2018m. lapkričio 3-10d.140,00 su PVM

Prašome užpildyti visus reikalingus laukelius

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį