fbpx

7 dienų emocijų paleidimo stovykla 2018 m. kovo 11-18d.

Kovo 11-18d.

7 dienų emocijų paleidimo stovykla

Prieš septynis metus, aš pats nuvažiavau, į vieną iš panašių stovyklų ir man baigėsi, penkis metus trukę, stiprūs, fiziniai, širdies skausmai. Tada aš patyriau, kad visos ligos, kurias aš turiu yra tik mano prote.

Nusprendžiau išmoktą emocijų paleidimo techniką naudoti  toliau, nes jaučiau, kad yra dar ir dar mano viduje nuoskaudu, skaudulių, blokų, kuriuos privalau paleisti, kad gyvenčiau laisvai visose srityse.Aš pats buvau 18 koje tokių stovyklų Lietuvoje ir užsienyje, kurios trunka po savaitę laiko ir daugiau.

Tik dabar suprantu, kad tada mano turėtas laimės įsivaizdavimas buvo tik didžiulis to vidinio potencialo kurį patiriu dabar, apribojimas.

Jau treti metai, kaip vedu savaitės laiko ir ilgesnes emocijų paleidimo stovyklas pats. Man patinka matyti kaip žmonės keičiasi, kaip stovyklose kas diena jie tampa laisvesni, laimingesni.

Aš džiaugiuosi matydamas, kaip po praktikų, kiekvienas savo žingsniu, keliauja savo laisvės, laimės link.

Keičiasi gyvenimai, atsiranda daug daugiau pozityvumo, šviesos, gylio, išminties, lengvumo, džiaugsmo, ramumos.

Žmonės išlipa iš sunkių depresijų, sukuria harmoningus santykius, išdrįsta pradėti mylimas veiklas, pradeda uždirbti pinigus, atranda ryšį su pasauliu, kitais žmonėmis, išnaujo pamilsta save ir savo gyvenimą.

Maistas stovykloje

Jau pusmetį patyrus kaip stabilizuojasi emocijos įsivedus kitokius mitybos įpročius, šioje sodyboje maistas bus kiek kitoks, lengvesnis.

Vegetarinis ir veganinis tuo pačiu. Meniu bus ruošiamas iš daržovių, ankštinių ir kruopų (ryžiai, grikiai ir t.t.). Desertas – riešutai, vaisiai. Atsisakome cukraus ir jo pakaitalų, miltų ir pieno produktų.

Joga rytais

Ieva Dolia – jogos mokytoja, baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, veda klasikinės hatha jogos, kvėpavimo ir meditacijos užsiėmimus.

Hatha joga Ieva užsiima apie 8 metus. Intensyviai mokėsi jos Indijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Šiuo metu moko jogos savo gimtajame miestelyje Jonavoje. Rengia jogos mankštas Kaune ir Vilniuje.

Kaip pati sako – joga – tai užtikrintas kelias į kūno ir vidaus harmoniją. “Praktikuodamas jogą žmogus pagaliau pajunta tą laimę ir džiaugsmą būti savo kūne. Pradeda jį jausti, susidraugauja su juo ir priima save viduje ir išorėje.”

Ankstesnių stovyklų dalyvių atsiliepimai

Prieš dalyvaujant mokymuose žinojau, kad čia vyksta geri dalykai, bet kad tai yra toks stebuklingas laikas – nesitikėjau. Na iš po jų ateina suvokimas, kad visas laikas stebuklingas. Ateina suvokimas apie kiekvienos būsenos, minties, emocijos, patirties tobulumą. Ir tai, kad netobula ir yra tobula, o mano gyvenime, tiesiog nieko netrūksta.

Noriu padėkot Ryčiui (tai dariau kiekvieną dieną) už šį stebuklą, o tiem, kurie dar galvoja ar verta čia apsilankyti, galiu pasakyti, kad verta. Ir jokios problemos dėl pinigėlių neturėtų atitraukti nuo troškimo čia būti. O kai pasiryšit dalyvauti mokymuose ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą – aš Jūsų čia lauksiu, nes ko gero, dalyvausiu visur, jei sau leisiu.

Antanas Apulskis

Įkūrėjas ir direktorius, UAB „JūsųNT“

Pagrindinis ir didžiausias pasiekimas:
milžiniška nepajudinama vidinė ramybė ir gili meilės būsena. Atėjo labai stiprus ryžtas, pasiryžimas, drąsa ir apsisprendimas.

Regis “užsikačialinau” sprendimų priėmimą ne tik paleidimuose, bet ir visur gyvenime: nusprendžiu ir 100% pasiryžtu ir jaučiu visišką tvirtumą tame.

Išsigrynino santykiai, jaučiu didelę ramybę bet kokiu scenarijumi.

Almantas Rožėnas

Šiaudinių namų statytojas

Stovyklos kaina

Galite mokėti pilną sumą arba dabar sumokėti tik avansą, o likusius mokėti atvykę į stovyklą.

Jau esu buvęs stovykloje

350

Mokėti tik avansą

100

Ką verta žinoti atvažiuojant

Kur atvažiuoti?

Žuvyčių sodyba Elektrėnų rajone. Žemėlapį rasite paspaudę šį tekstą.
Daugiau apie sodybą galite pažiūrėti jų puslapyje.

Ką atsivežti į sodybą

1. Higienos reikmenis. Sodyboje bus rankšluoščiai, tai jų vežtis nereikia.
2. Rašiklius ir užrašus, bus pratybos į kurias galėsi rašyti, bet užrašai nepamaišys.
3. Vandens butelį 1-2L, kad nereiktų su puoduku bėgioti vandens.
4. Pažiūrėkit orus ir atitinkamai šiltų rūbų ir geros avalynės, nes aplink pievos, kaimas ir miškai 🙂
5. Bus joga, tai pasirūpink atitinkama apranga ir kilimėliu.
6. Meditacijų salėje turim 25 čiužinius, virš 50 pagalvėlių ir krūvą pledų. Tikrai nebūtina visiem susivežti krūvos visokio gėrio. Jei ką bus ir jogos kilimėlių, nes gyvensim ant grindų. Jei norėsit galėsit naudot kėdes.

Ko nesivežti į sodybą

MAISTO, nes turėsim nuostabius virėjus, kurie mus maitins tris kart per dieną, sočiai ir už abiejų žandų. Taip pat: knygų, ausinukų, planšečių, svaigalų, kvaišalų ir viso kito su kuo paprastai bėgi nuo saves gyvenime 🙂 Darbų, bakalaurų, magistrinių ir panašiai irgi 🙂

Dienotvarkė

Kėlimosi laiką galėsite rinktis patys.

7:00 – 8:30     Rytinė joga
8:30 – 9:30     Pusryčiai
9:30 – 12.30   Paskaitos, meditacijos
12:30 – 15:00   Pietūs ir laisvas laikas
15:00 – 18:00   Paskaitos, meditacijos
18:00 – 20:00   Vakarienė ir laisvas laikas
20:00 – 22:00   Paskaitos, meditacijos
22:00 – 6:30     Laisvas laikas ir miegas

Pasiruošęs patirti pokyčius?