fbpx

Kaip laimėti 5 asmenines konsultacijas su manimi

Laimėk 5 asmenines konsultacijas su manimi. (Liko: 28 vietos)

Žinau, kad yra svarstančių ir atidėliojančių prisijungti prie kursų arba ne.

Todėl sekantys 30 žmonių, kurie prisijungs prie vieno iš kursų „Renkuosi širdimi“ arba „Palaikau su meile“.

Turės galimybę laimėti mano 10 val. (5 konsultacijos po 2 val.) asmeninių konsultacijų paketą.

Šis pasiūlymas galios iki tol kol užsiregistruos 30 žmonių arba kol prasidės kursai – tada atsitiktine tvarka išrinksiu laimingąjį, kuris gaus 5 konsultacijas po 2 val.

Dovanos vertė viršija bet kurio iš šių kursų kainą, nes 5 asmeninės konsultacijos kainuoja 2550€.

Kursas „Renkuosi širdimi“ trumpai, tai kursas, kuriame tu išmoksi susitikti su savo jausmais, atvirai pereiti savo baimes, kad pagytų tos tavo dalys, kurios visdar skauda ir taip atsivertų širdis ir grįžtų pasitikėjimas, kuris leis girdėti intuiciją ir turėti drąsos ja sekti.

Kad galėtum gyventi vadovaudamasis savo širdimi, o ne praeityje suformuotais šablonais.

https://isave.lt/renkuosi-sirdimi/

Instruktorių kursas „Palaikau su meile“ – skirtas kiekvienas, kuris nori patirti šią transformacija, tačiau gal jau dabar aktyviai padeda kitiems arba nori tai daryti ateityje.

Prie visos vidinės transformacijos, kurią patirsi dalyvaudamas „Renkuosi širdimi“ dar papildomai ugdysi įgūdžius, kurie padės padėti kitiems.

Išklausyti, padėti žmogui pamatyti problemos esmę, palaikyti su meile ir atjauta, kai užplūsta jausmai ir paprastai padėti, tai sutikti, bei transformuoti.

https://isave.lt/palaikau-su-meile/

Dalyvavimo kursuose kaina prasideda nuo 220€/mėn arba 230€/mėn žiūrint, kuris tave labiau traukia.

P.S. Jei turi klausimų apie kursus į kuriuos, jauti, kad dar neatsakiau parašyk man žinutę ir atsakysiu.

P.S.S. Likusį vietų skaičių kas keletą dienų atnaujinsiu šio posto aprašyme ar komentaruose.

Related Articles

Santykiai poroje

Pirmiausiai, nuo ko visada pradedu kalbėjimą apie santykius tai yra tai, kad tokio dalyko, kaip santykių nėra! Tavo mylimasis ar mylimoji jų neturi. Tokių kaip santykių, kuriuos tu gali pačiupinėti, tarp žmonių – nėra. Yra tavo istorija, tavo galvoje ir yra kito žmogaus istorija jo galvoje apie jūsų bendrus santykius. Aš turiu savo istoriją apie santykį su žmona, aš turiu savo istoriją apie santykius su savo vaikais, tėvais, draugais, pažįstamais, kaimynais, bendradarbiais ir t.t., o jie turi savo istorijas…

Kas yra tikslai ir kam jie reikalingi? 2.

Daugelis žmonių tikslus labai sureikšmina. Jiem tai atrodo sudėtinga, ypatingai svarbu, baisu nesuklysti, super didelis reikalas, gal net su abejone “ar tikrai būtent to norėtųsi”. To pasekmė, kad apatiškai nusprendžiama: “man nesvarbu…”, “koks skirtumas”, “kaip einasi taip ir bus gerai”, “vėliau tuo užsiimsiu” ir pan…